Ak parti Kahramanmaraş'ta 4 ilçeye atama yaptı

AK Parti Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş'ın Türkoğlu, Göksun, Ekinözü ilçelerine yeni başkan atanırken Onikişubat'ta ise ali Köfte ile devam kararı alındı.

Ak parti Kahramanmaraş'ta 4 ilçeye atama yaptı

AK Parti Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş'ın Türkoğlu, Göksun, Ekinözü ilçelerine yeni başkan atanırken Onikişubat'ta ise ali Köfte ile devam kararı alındı.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş'ın 4 ilçesinde yeni İlçe Başkanları belirlendi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanlığı, Türkoğlu İlçe Başkanlığı, Göksun İlçe Başkanlığı ve Ekinözü İlçe Başkanılığı görevini yürütecek isimler belli oldu. Buna göre  Belediye Başkan Adaylığı için istifa eden isimler sonrası vekaleten yürütülen AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanlığı'na Veli Ünlü, Göksun İlçe Başkanlığı'na Mustafa Akgül ve Ekinözü İlçe Başkanlığı'na Mesut Çiçek getirildi. Onikişubat İlçe Başkanlığı'nda ise yerel seçimlerden sonra değerlendirilmek üzere vekaleten Ali Köfte ile devam edilme kararı alındı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deneme 1 2 3
Deneme 1 2 3 - 6 ay Önce

Büyük Başkan Hanefi Mahçiçek :)

CehaletleTopyekünMücadele
CehaletleTopyekünMücadele - 6 ay Önce

Daha önce de söyledim Fırat Görgel boş yere görevini terketti. Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanlığı görevine ilerleyen zamanlarda Fatih Işık getirilecek.

Cemil Çiçek
Cemil Çiçek - 6 ay Önce

İl başkanda bir an evvel değişmeli, yoksa 31 mart k. Maraş'ta akparti adına felaket olacak.

Analiz46
Analiz46 - 6 ay Önce

Ak Parti’nin Onikişubat, Göksun ve Türkoğlu İlçe başkanları; sözde Genel Merkezin Talimatı ile Belediye Başkan Adaylığı için görevlerinden istifa ettiler. Ancak görüyoruz ki asıl mesele böyle değil. Ak Parti’ye zarar verdikleri için istifa ettirildiler. Ve O üç İlçe başkanlarının artık siyasi hayatları sona erdi. Allah rahmet eylesin.

Türkoğlu
Türkoğlu @Analiz46 - 6 ay Önce

Analiz Ak Partiye Zarar verdiği için ilçe başkanlarının gittiğini söylüyorsun ben buna inanmıyorum. " Benim burada görevim cumhur başkanlığını kazanmak değil belediyeyi kazanmak" diyen çok büyük vefasızlık örneği gösteren adam neden belediye başkanı. Ak Partinin ilçemize getirdiği aday için ve vatandaşın derdini yukarıya anlatamayan vekiller için yerel seçimde oy yok ak partiye.

sedat
sedat - 6 ay Önce

Fatih ışık gelsin diye fırat görgel istifa ettirildi yoksa başkan olacağı için değil

Kazım Koyuncu
Kazım Koyuncu - 6 ay Önce

Akp maras ta kazansa da Türkiye genelinde kesin kaybeder

EDEM TÜRKOĞLU
EDEM TÜRKOĞLU - 6 ay Önce

TÜRKOĞLU İÇİN DOĞRU BİR KARAR OLDU ÇALIŞKAN KİŞİLİK SAHİBİ BAŞKANIMA ÇIKMIŞ OLDUĞU BU YOLDA BAŞARILAR DİLERİM GÜZEL BİR TÜRKOĞLU İÇİN HAYIRLI OLSUN VELİ ÜNLÜ BAŞKANIM

SIRADAKİ HABER