AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatından dev hamle!

AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, 23 Haziran Seçimleri dolayısıyla İstanbul'a akın etti.

SİYASET 10.06.2019, 14:33
AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatından dev hamle!
banner257

AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, 23 Haziran Seçimleri dolayısıyla İstanbul'a akın etti. 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İlçe Başkanları ve Kahramanmaraş Milletvekilleri seçim çalışmalarına başla

YSK’nın 31 Mart seçimlerini tekrar kararı almasının ardından İstanbul’da yaşayan 120 bin Kahramanmaraşlı için, Kahramanmaraşlı siyasetçiler ve bürokratlar harekete geçti. 120 bin nüfusun 70 bininin oy kullanıldığı seçimlerde AK Parti teşkilatınca Kahramanmaraş’a görev verildi. Buna göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, İstanbul’a giderek saha çalışmasına katıldı.

Konu hakkında Kanal46 Haber Müdürü Mustafa Kılınç'a özel bir açıklama yapan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Cihat Sezal: “Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yeni askerlik düzenlemesi için meclis çalışıyor. Askerlik yasası bittikten sonra bize ne görev verilecek onu bilmiyorum? Muhtemelen bir görevlendirme yapılır. Bugün Belediye başkanları İstanbul’a gitti. İlçe başkanlarımız ayın 19’una gün vermişler. Akdeniz bölge ve Kahramanmaraş’tan sorumlu Milletvekilimiz Kahramanmaraş’a gelerek bir çalışma yaptılar. İstanbul’da Kahramanmaraşlı olarak 70 bin civarı bir seçmen var. 120 bin nüfusun 70 bini seçmen. Onlarla ilgili ilçe bazında çalışma yapılıyor” dedi

AK PARTİYE NEDEN OY VERİLECEK ONU ANLATACAĞIZ

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Cihat Sezal şöyle konuştu: “İkna çalışmasından ziyade, oradaki Kahramanmaraşlılar ziyaret edilecek. Nereye oy verdi? AK Partiye neden oy vermesi gerektiği yönünde telkinde bulunulacak. Biz burada sandığa gitmeyen Kahramanmaraşlı bir seçmenimiz varsa özellikle onun araştırmasını yapıyoruz. sandığa gitmesini sağlamak ve tercihini AK Partiden yana kullanması sağlamak amacıyla bir tabanda çalışma yapılacak. Genel siyasetin dışında, tüm illerin seçmenlerine yönelik çalışma olacak. Ciddi bir rakam sandığa gitmiyor. Bunların içinde sandığa gitmeyenlerin hangi ilden ne kadar insan var? Bunlar tespit edilecek. Edildikten sonra da kişi bazında bu kişiler, sandığa gitmesi gerektiği konusunda telkin edilecek. Neden AK Partiye oy vermesi konusunda çalışma yapılacak

YÖNTEM ETKİLİ OLUR

Genel politika ile birlikte neden AK Partiye oy verilmesi yönünde desteklenir ise bu yöntem etkili olur. Vatandaşın beklediği hizmetler noktasında bir çalışma yapıp üzerinde de il bazında, bütün seçmenlerimizi ziyaret etme çabamız olursa tabi ki, insanların karar alırken etkili olabileceğini düşünüyoruz. Sonuçta bu farklar cüzzi farklar. Bunu kapatmak adına çaba sarf edeceğiz. AK Partinin, Binali beyin öne geçmesini sağlamak aradaki oy farkını arttırmak adına, 1 oy 1 oydur. Üzerine düşeni herkes yapacak. Sonuç ne kadar değişir onu kestiremeyiz. Ama bu bizim çalışma performansımızı değiştirmemeli ve düşürmemeli. Biz gayrette bulanacağız ama sonuç noktasında ne kadar etkili olur, bunu seçimden sonra göreceğiz. Kişi bazında çalışmanın genel politika ile birleştirildiğinde ciddi bir faydasının olacağını düşünüyoruz.

İSTANBUL’DA YAŞAYAN KAHRAMANMARAŞLILARA SESLENİYORUM

AK Partimizin 16 yıldır hizmetleri çok aşikar ve belli. Biz bunu defalarca ve tekrar ile söylüyoruz. Bugün CHP’nin adayı Ekrem İmamaoğlu çıkıp; ‘Beylikdüzünde yaptığı 3-5 tane hizmeti anlatırken’ İstanbul bazında da hizmet edebileceğini iddia ediyor. Biz Binali Yıldırım ile Türkiye’ye 17 yıldır hizmet etmişiz. Cumhurbaşkanımızın İBB Başkanlığından bu yana yoldaşlığını yapmış, Türkiye’de ulaşım noktasında başarılmış bir çok hizmetin arkasında Binali Yıldırım var. Siyaseten ve hizmet noktasında Binali Yıldırım CHP adayı Ekrem İmamoğlu’na göre çok üstün olduğunu biliyoruz. Vatandaşın bu noktada tekrar bilinçlendirilmesi lazım. İki adayın bir kefeye konulduğu zaman hizmetler noktasında birbirine olan üstünlüğünü biz vatandaşa anlatmak istiyoruz. Biz, Binali Yıldırım’ın bu seçimi kazanacağını düşünüyoruz. AK Parti hükümetlerinin yaptığı hizmetler çok aşikar. 5 yıldır Beylikdüzün’deki hizmetlerini anlata anlata bitiremeyen bir aday var karşımızda. Ama Binali Yıldırım’ın hizmetler noktasında büyük işler yaptığını, ulaşım noktasında Türkiye’de çığır açtığını çok iyi biliyoruz”

Kanal46 Mustafa Kılınç Özel Haber

 

Yorumlar (28)
HAKKI HAKLIOĞLU 2 yıl önce
Ak Parti Milletvekilleri saha inmesin ne olur? Bu torpilli milletvekilleri milletimizin üzerine gölge etmesinler yeter. başka birşey istemiyoruz. AK PARTİYE ilk defa bu torpilli ve liyakatsız milletvekilleri yüzünden oy vermedim. memleketin kaymağını bunlar yesin bulaşığını da gariban millet yıkasın. Türk Milleti milletvekili yiğeni, oğlu, eniştesi vb ibaret değildir. Maalesef bu günkü milletvekillerin bir çoğu bu tanıma giriyor onun için şuan çıkmaz sokaktayız. çünkü bu milletvekillerinin söyleyecek sözleri yok çözüm önerileri yok. sadece süper emekliliklerinin tadını, yakınlarını işe yerleştirmelerinin mutluluğunu yaşıyorlar. bu haramzadelere KPSS nedir diye sorsanız büyük bir ihtimalle bir cips türü olduğunu söylerler.
maraşşlı 2 yıl önce
ne ümitlerle başkan seçildi dikili bir taşı yok 3ay olacak başkan seçilelli.
özgür 2 yıl önce
başkan istanbul'u düşüneceğine önce kendi memleketini düşünsün. sana ne kardeşim istanbul seçiminden. istanbul'lu kararını zaten 31 mart'ta vermişti. bu kararının değişmediği hatta farkın dahada açılacağından bahsediliyor. buna gerekçe olarak recep tayyip erdoğan'ın istanbul seçimi için meydanlara çıkmayacağı konuşuluyor. yapılan anketlerde ekrem imamoğlu ile aradaki farkın birtürlü kapanamadığı , recep tayyip erdoğan'ın seçime dahil olup buna rağmen imamoğlu'nun kazanması halinde cumhurbaşkanlığının sorgulanacağı konuşulduğundan kendini riske atmak istemediği dillendiriliyor. 31 mart seçimlerinde ekrem imamoğlu'nun rakibi binali yıldırım değildiki.
Maydanoz 2 yıl önce
Siz kendi görevinizi yapıp seçildiğiniz memleketin sorunlarını çözün, İstanbul seçimleri için çalışmanızın bir milyon kmaraş lıya ne faydası var. Siz bizi mi düşünüyorsunuz bazı vakıf ve dernek adı altındaki doymak bilmeyen üstün vasıflıları mı düşünüyorsunuz
istanbul 2 yıl önce
İstanbul seçimleri ile dünya ilgileniyor/dünyayı ilgilendiriyor edeler. Maraşlılar niçin/nasıl ilgilenmesin?
istanbul 2 yıl önce
Yorumları okuyunca: "İstanbul'da Kahramanmaraşlılar'ın niçin lobisi yok?" sorusunun cevabını daha iyi anladım!
ede 2 yıl önce
daha çok süriyeli gelsin diye bize oy verin diyorlar..Sakın bunlara kanma İstanbullu hemşerim derdine dert katarsın..
A 2 yıl önce
Hani Başkan Bey, siyasete karışmayacağını, sadece Belediye Başkanlığı yapacağını söylemişti???
rozturk.59 2 yıl önce
Ismarlama Başkan K. Maraş' ı Hizmetleri İle İhya Etti de, Sıra İstanbul' a Geldi. Demek ki AaKaPe İst. Seçimlerini Kaybedeceğini Anladı...!!!???
Maraşlı davut 2 yıl önce
sayın vekiller ve başkanlar diğer işlerinizden fırsatınız olursa rica etsek biraz Maraş’a da uğraşınız ve şehrinizin sorunlarıyla da ilgilenseniz memnun oluruz !!
46 46 2 yıl önce
Eeee ne ekersen onu biçersin akp ya chp seçimi yine alırsa hemde sarhoş kafayla ????
Haceli 2 yıl önce
Başkan sana mı kaldı İstanbul, sen önce gelir gelmez bize attığın kazığı düzelt, chpliler kadar olamadın onlar suya indirim yapıyor sen %25 bindirdin.
MARAŞLI 2 yıl önce
BUNLAR İSTANBULA GİTSİN OY KAYBETTİRİR. BENCE GİTMESİNLER.
Bir vatandaş 2 yıl önce
Kahramanmaraş'taki mesire yerleri piknik alanları (bkz kapıçam, menzelet, yazıcıoğlu parkı) pislik içinde. Ana caddeler çöplerle dolu. Çöplerin toplandığı saatlerle ilgili aksamalar var. sayın başkanlar uzaklara gideceğine kahramanmaraşın daha yaşanılabilir bir yer olması yönündeki çalışmaları burada kalıp denetlese.sonuçta bu şehir için seçilen birinin önceliği bu şehir olmalı.
Ahmet altun 2 yıl önce
Bunlar ilk önce maraşta sahaya insin ne yaparsanız yapın imamoğlu kazanacak
Emektar 2 yıl önce
Bu kadar terbiyesizlik olmaz ya vAllah size ne kardeşim oradaki 120 bin KAHRAMANMARAŞLI Gerizekalimi yani iyiyi kötüyü bilmiyormu ayırt edemiyorlarmiki siz gidiyorsunuz kurban olayım Allaha İnşAllah orda yine CHP Kazanır görürüm sizleri yağlamacılar sizi.
Selami 2 yıl önce
Sayın vekiller Nasrettin hocanın dediği gibi arada bizim şehre de uğrayıp sorunlarıyla ilgilenseniz fena olmaz ! Ne de olsa Maraş vekilisiniz ya ! Hatırlatayım istedim ...
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat 2 yıl önce
Rast gele inşAllah rabbim yar ve yardımcınız inşAllah amin burdan TÜRKİYE 1.devlet başkanıma vede tüm partimizin bireylerine selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE
bg 2 yıl önce
Korkunun ecele faydası yok..
Seçmen 2 yıl önce
Korkuyorum adamlar bize bir gol 16 hazirandaki açık oturumda, bir gol 26 haziranda , bir golde 31 Martta attığına göre durum 3-0 olacak. Biz çamura yatmaya devam edelim, bir zamanlar bize şunu yapıyorlar bize bunu yapıyor diyerek yaygara kopardığımız zamanlar bitmiş, şimdi sağ kesim yapıyor ve şunu diyoruz suyun gözünde duran suyu içer diyoruz. Ama şunu hiç düşünmüyoruz bir gün bu yaptıklarımız oyunlar tersine dönecek, hepimiz zarar göreceğiz. Adalet bir kişiye değil, herkese olmadığı sürece vay halimize. Mülakata devam, torpile devam, adam kayırmacılığa devam, taklacılığa devam, rüşvete devam olmamalı işimiz...Mesele Kılavuz ve karga meselesi..
drsn 2 yıl önce
kim tanır yalova kaymakamını ....
Murat 2 yıl önce
Marasi hapsettiniz kaldı ist
vatandaş 2 yıl önce
istanbulda oy toplasınlar k.maraş ta kaybetsinler hayrettin bey şu an cayır cayır işçi çıkarıyor.belediyeyi sanki akp den almamış gibi davranıyor
Gören göz 2 yıl önce
Hayrettin Güngör neden f.mehmet Erkoç un aldığı işçileri garibanlari çıkarıyor.Yazik degilmi milletin ekmeği ile oynuyor ve şimdi İstanbul da bir peşinde koşuyor keşke k.marastada şimdi seçim olsa
KÜRŞAT 46 2 yıl önce
Önce kendi memleketinize bakın da sonra başka memleketin derdine düşün.
Xmen 2 yıl önce
Böyle yaparak ,genel seçim havası na sokulan İstanbul seçimini eğer kazanırsa ki hakkı dir zaten, İmamoğlu derse ki ben bu seçimde Erdoğan'ı yendim,akp yi yendim,dese yalan olmaz, işte 24 Haziran'da yeni başkanı belirleyecek İstanbul...yarın hak divanına varınca hakkın alır senden karınca....
Mahmut 2 yıl önce
Yazıklar olsun be senin ne işin var orda
ali 2 yıl önce
niye sahaya inicekler belli aslında biz maraşta anasını ağlatıyoruz rantın parayı iyi alırsak 15 kat ruhsatı eyvAllah etmeyen müteahhid olursa 4 kat ruhsatı nerde tarla var nasıl alırız nasıl imara sokarız hangi akrabamızın üstünden ceplerimizi doldururuz maraşta oto kiralama şirketi yok kardeşimin istanbuldaki galerisinden bmw nasıl kiralarız nasıl yüksek fatura gösterip biraz daha kemiririz. olay bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:22
Güneş 05:48
Öğle 12:37
İkindi 16:18
Akşam 19:16
Yatsı 20:37