Ak Parti K.Maraş Milletvekilleri Sözcü'ye Manşet Oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Termik Santrallere Filtre takılmasını erteleyen yasayı veto etmesinin ardından, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin teşekkür mesajı yazmalarına tepkiler dinmiyor.

SİYASET 04.12.2019, 08:10 04.12.2019, 08:27
Ak Parti K.Maraş Milletvekilleri Sözcü'ye Manşet Oldu
banner257

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mahir Ünal, Ahmet Özdemir, Cihat Sezal ve Habibe Öçal'ın termik santrallere filtre takılmasını erteleyen kanuna kabul oyu vermeleri ve Cumhurbaşkanının vetosunun ardından ise Cumhurbaşkanına minnet duygularını iletmelerine tepkiler dinmiyor.

Sözcü bu günkü manşetinde, Kahramanmaraş Milletvekillerinin bu tutumunu Yüzyılın Çarkı olarak manşetine aldı. Termik Santrallere Filtre takılmasını 2,5 yıl erteleyen kanuna kabul oyu veren ve kanunu savunan milletvekillerinin, Cumhurbaşkanı erdoğan yasayı veto edince teşekkür sırasına girmesine gazete tepki gösterdi.

Erdoğan içinpeş peşe teşekkür tweet'leri attılar yazan Sözcü Gazetesi, Ak parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin yazdıkları tweet'leri paylaştı. 

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin Filtre Konusundaki Tutumları Fox Tv'de Fatih Portakal Tarafından da eleştirilmişti...

Yorumlar (2)
ökkeş 6 ay önce
bence teşekkür edelim yıllardır yapılmayanı yaptılar tüm türkiyeye k.maraşın tanıtımını yaptılar gayet başarılıda oldular
Kazim Koyuncu 6 ay önce
Bunlara milletvekili denmez sadece dalkavuk denir.
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?