Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel görevden alındı iddiaları nereden çıktı?

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir'in görevden alınmasının ardından Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel'in de görevden alınacağı iddia edilmişti. Ancak iddialar söylentiden öteye gitmedi ve Görgel görevinde kaldı.

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel görevden alındı iddiaları nereden çıktı?

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir'in görevden alınmasının ardından Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel'in de görevden alınacağı iddia edilmişti. Ancak iddialar söylentiden öteye gitmedi ve Görgel görevinde kaldı.

Dün akşam saatlerinde Ak Parti teşkilatlarına bomba etkisi yaratan haberler düştü. Önce Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir'in görevden alındığı ve yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici'nin getirildiği haberi gündemi sarstı. Ardından Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel'in istifasının istendiği haberi geldi. İddiaya göre Fırat Görgel istifa etmeyi reddetmişti. Pek çok haber kanalı bu iddiaları haber olarak verirken ilerleyen saatlerde durum değişti ve Kahramanmaraş'ta Ak Parti'nin güçlü isimlerinden biri olan Fırat Görgel görevinin başında kaldı.

Haber Merkezimize gelen onlarca ihbarı doğru kabul ederek bu haberi yapsaydık bugün büyük bir yanılgı içine düşmüş olacak ve okuyucularımızdan özür dilemek zorunda kalacaktık. Yazdıkları yüzlerce yorum ve attıkları mesajla "Fırat Görgel'in de görevden alındığını neden saklıyorsunuz, bu haberi neden yapmıyorsunuz?" diyen okuyucularımız da sanırım Haber46'nın sorumlu habercilik anlayışını takdir etmiştir.

Bu arada Fırat Görgel'in yerine atandığı iddia edilen 3-4 farklı isimden ikisi ise Ömer Oruç Bilal Debgici'nin yaptığı Ak Parti Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Listesine girdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
mak
mak - 11 ay Önce

parti işleri değil sanki sosyete flimi.

Fatih
Fatih - 11 ay Önce

Tarafsız haberleriniz için teşekkürler.

Gururumuzsun
Gururumuzsun - 11 ay Önce

DÜN SİZİ ARAYANLARDAN BİRİDE BENDİM. AMA BENİ ARAYAN KAYNAK ÇOK SAĞLAMDI NE OLDU ANLAMADIM. NE OLDUYSA GECE 12 DEN SONRA OLDU. KOKUSU ÇIKAR NE OLSA. HAYIRLISI OLSUN. SİZİ DE TEBRİK EDERİM.

Asil
Asil - 11 ay Önce

Dün akşamdan itibaren yaptığınız haberleri ve yapılan tüm yorumları tarafsızca yayınlamanızı takdirle takip ettik. Ak Parti il Başkanlığında dün akşam herkesin cep telefonunda Haber46 açıktı. Sizi tebrik ediyorum.

hakan c
hakan c - 10 ay Önce

Çok iyi MHP liyim yanlız fırat görgel kadar görevini layıkıyla yapan çok az siyasetçi vardır.Kalbinin güzelliği yüzüne yansıyor.Yürü koca yürekli başkan sevenin çok kahramanmaraşta

delidolu
delidolu - 10 ay Önce

Fırat Başkan'ın yanındayız.

YELİZ
YELİZ - 10 ay Önce

Fırat bey çok değerli ilerisi parlak bir başkan. Kendisini tebrik ediyorum. Onu ileride daha iyi yerlerde göreceğimize inanıyorum. Haber46 yı da duyarlı yayıncılığı için kutluyorum.

ökkeş
ökkeş - 10 ay Önce

zaten ne işe yarıyoduki

Muharrem
Muharrem - 11 ay Önce

Fırat Görgel'in istifa talep edilmedi. İl başkan yardımcılığı teklif edildi, sayın Görgel de bunu reddetti. Görevinin başında kalmayı tercih etti. Bu iddiaların söylentiden öteye geçmemesi de ayrıca mutluluk verici. Ak Parti seçmeni tarafından gerek duruşu gerek icraatları ile hem parti içinde hem de seçmenler arasında takdir toplayan bir isimdir kendisi.

men
men - 10 ay Önce

Fırat Başkanın kalmasına çok sevindim. Ahmet Başkan'ada haksızlık yapıldı bence. Hayırlısı olsun. Ben her iki başkanı da ileride iyi yerlerde görmek istiyorum.

tarafsız
tarafsız - 10 ay Önce

Bu konudaki tarafsız yayınınızdan dolayı sizi kutluyorum. Fırat Görgel iyi adamdır yolu açık olsun.

ALİ
ALİ - 10 ay Önce

FIRAT GÖRGEL İ
MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ

sedat
sedat - 10 ay Önce

eskiden başkanların adları bilinmezdi şimdi ilçe başkanları hakkında bile yorum yapılır olmuş

mustafa
mustafa - 10 ay Önce

fırat GÖRGEL in önü kesilmek isteniyor bu partiye mevcut vekillerden daha çok emeği geçti bu adamın. parti kuruldu kurulalı hizmet ediyor. inşAllah milletvekili de olur


SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55