Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal'dan Bahçeli’ye teşekkür

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, "MHP lideri Devlet Bahçeli ise bir devlet adamının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini sergilemiş ve hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olmuştur” dedi.

Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal'dan Bahçeli’ye teşekkür
banner208

AKP Manavgat 6. Olağan İlçe Kongresi, Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal katıldı.

Mahir Ünal, yaptığı konuşmada, “AK Parti iktidarı FETÖ terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkardıktan sonra kökünü kazımak için mücadeleye başlamıştır. Bu süreçte ana muhalefet partisi ne yazık ki terör örgütünün yanında yer almıştır. Bunun yanında MHP lideri Devlet Bahçeli ise bir devlet adamının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini sergilemiş ve hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olmuştur. Ben buradan sizlerin huzurunda göstermiş olduğu tutum nedeniyle Sayın Devlet Bahçeli'ye bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 9 ay Önce

hükümetin yanında olanlar sizin için iyi olmayanlar kötü izlediğiniz tüm politikalar nerederyse berbat denilecek derecede kötü şu at gözlüklerini çıkarıp biraz etraflıca bakın izlediğiniz politikalara o zaman göreceksiniz yaptığınız yanlışları ve sizi uyaranları...

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 9 ay Önce

buradan şunu anlıyoruz.Bizim her dediğimizin önünde eğilirsen senden iyisi yok,eğer ki baş kaldırırsan senden kötüsü yok.Demokratik ülkelerde böyle oluyor demek ki.Hani ülkemizde demokrasi var ya o yüzden öyle dedim.Muhalefet niye olur senin hatalarını söyleyerek seni uyararak senin yanlıştan dönmen için olur.Her dediğinin önünde secde ederek muhalefetlik olmaz.O yandaşlık olur...

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner124

banner224

banner154

banner191

banner126