Ak Parti Türkoğlu Seçim Bürosu Açıldı

Ak Parti Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde 31 Mat 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için seçim bürosunu açtı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanlığını ziyaretinde, Cumhur İttifakı olarak seçimlere sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

SİYASET 22.02.2019, 22:45
Ak Parti Türkoğlu Seçim Bürosu Açıldı
banner257

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Eğer bir insan ülkesinin, devletinin, bayrağının yanında durmuyor, ülkesini gidip yurt dışında şikayet ediyor, terör örgütüyle iş birliği içerisinde gidiyor, terör örgütünün uzantısını destekliyor, terörist cenazesine katılıyor, PYD'ye, PKK'ya 'arkadaşlar' diye hitap ediyorsa, bunun tek bir adı vardır, bu da zillettir." dedi.

Ünal, AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanlığını ziyaretinde, Cumhur İttifakı olarak seçimlere sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Millet ve devlet olmanın önemine dikkati çeken Ünal, FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde milletin, devlet olup çıplak elleriyle adeta Türkiye'yi tuttuğunu anlattı. 

O gece bir mutabakatın ortaya çıktığını dile getiren Ünal, "O gece siyasi görüşünü bir kenara bırakan insanlar, kardeş oldular ve o gece Cumhur İttifakı doğdu. Cumhur İttifakı, AK Parti ile MHP'nin ittifakından ibaret değildir. Cumhur İttifakı bu millete, bu memlekete, bu ülkeye, bu bayrağa, istiklaline, istikbaline sevdalı herkesin ittifakıdır." dedi.

Ünal, bir de o geceyi tahrip edenlerin olduğunu, yurt dışına gidip "Kontrollü darbe, tiyatro" diyenlerin bulunduğunu söyledi.

Özgürlüğüne, bağımsızlığına, haysiyetine ve onuruna sahip çıkmayan insana "zelil", yaptığı işe de "zillet" dendiğini vurgulayan Ünal, şöyle devam etti:

"İşte bunlara biz bu yüzden 'zillet ittifakı' diyoruz. Devlet Bey'in 'zillet ittifakı' demesi boşa değildir. Eğer bir insan ülkesinin, devletinin, bayrağının yanında durmuyor, ülkesini gidip yurt dışında şikayet ediyor, terör örgütüyle iş birliği içerisinde gidiyor, terör örgütünün uzantısını destekliyor, terörist cenazesine katılıyor, PYD'ye, PKK'ya 'arkadaşlar' diye hitap ediyorsa, bunun tek bir adı vardır, bu da zillettir. MHP ve AK Parti, Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan, Allah'ın izniyle, Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 'Pazara kadar değil, mezara kadar...' Neden? Çünkü, biz bu ülkenin bekası için, bayrağımızın dalgalanması için, Türkiye'ye göz dikmiş düşmanların, gözlerini çıkarmak için tabii ki iş birliği ve güç birliği yapacağız, gönül birliği yapacağız."

- "Bay Kemal, yalancının mumu yatsıya kadar yanar"

Ünal, AK Parti ve MHP'nin siyasetin nasıl yapılacağını, millet ve memleket meselesi olduğunda, ülkenin bekası söz konusu olduğunda nasıl kenetlenileceğini gösterdiğini kaydetti.

"Bu bay Kemal öyle mi, bay Kemal siyaset mi yapıyor?" diye soran Ünal, şöyle konuştu:

"Geçen bir yalan söyledi. Yalan da değil iftira. Gerçi bunun iftiralarının, yalanlarının artık haddi hesabı da yok. Bir hanımefendi lokantalardan ve kasaplardan topladığı artık yemekleri kedilere ve köpeklere veriyor. Bunun görüntüsünü aldı ve dedi ki 'İnsanlar çöpten yemek topluyor.' Bay Kemal, yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Ertesi gün yalanın ortaya çıktı. Peki utanmadın mı? Kendi partisinin ne durumda olduğunu görüyorsunuz. Nasıl parti içi krizler yaşadıklarını görüyorsunuz. Bunların bu ülkeyi yönetmek gibi, iktidar olmak gibi bir dertleri de yok. Kendi krizlerini yönetemeyenler ülkeyi zaten yönetemezler. Öbür tarafta yedeğine aldığı, belediye meclis üyeliklerinde listeye koyduğu HDP. Kendi iradesini bırakmış, kendi siyaseti olmayan, Kandil'den gelen emirlerle, talimatlarla iş yapan bir siyasi uzantı. Bununla da iş birliği içerisinde. Bir tarafta da milliyetçi ve mukaddesatçı olduğunu söyleyen ama HDP ve CHP ile iş birliği yapmaktan en ufak bir rahatsızlık duymayan bir parti daha var."

- "PKK'nın beli kırıldı, HDP'nin içi yanıyor"

"Terör örgütü PKK elebaşının ve HDP Eş Genel Başkanının 'AK Parti'ye kaybettireceğiz' dediğini" dile getiren Ünal, sözlerini şöyle sürdürdü:

HABER FOTOĞRAFLARI

"Çünkü Suriye'de oluşturmak istedikleri terör koridorunu Türkiye paramparça etti. Türkiye, PKK terör örgütünün belini kırdı. Şehirlerden ve kırsaldan temizledi. Şu anda sınır bölgelerinden de temizliyor. Dolayısıyla PKK'nın beli kırıldı, HDP'nin içi yanıyor. HDP ve PKK'yı da anlıyorum. Peki bu CHP'ye ve 'zillet ittifakı'na ne oluyor? Şimdi CHP ve 'zillet ittifakı' çıkıp memleket meselesinde dimdik, birlik ve beraberlik olsalar ve diğer konularda da 'Biz daha iyi yönetiriz, bizim çözüm önerilerimiz şunlar, bizim vizyonumuz, Türkiye hayalimiz bunlar' deseler, diyeceğim ki siyaset yapıyorlar, güzel diyeceğim. Ama bunlar siyaset yapmıyor. Bunlar açık bir şekilde düşmanlık yapıyorlar. O yüzden bu seçime bu bilinçle hazırlanacağız. Bu bilinçle çalışacağız. Meselenin memleket meselesi olduğunu bileceğiz."

Ünal, daha sonra partisinin Türkoğlu Seçim Bürosunu'nun açılışını yaptı ve esnafı ziyaret etti.

Yorumlar (18)
Ahmet Altun 2 yıl önce
Valla kimse senin gibi ÇANKAYA köşkünde poz vermiyordu PKK lılar la sen bu söylem lerinle ancak makarnacıları kandırırsın hoş onlar da kanmıyor artık
Goksunlu Muro 2 yıl önce
Ya oy ugruna insanlari zan altinda birakmayin.insanlara kulp takmayin.herkes kimin ne oldugunu biliyor!!
Kahraman 2 yıl önce
Sn ünal,yatıyotuz feto kalkıyoruz feto.bir sürü insan yargılanıyo,çoğu herkes gibi safiane katılan,veya çalışan,sadece bunlarmı suçlu hain,bunların tüm faaliyetlerine alan açan,onlara methiyeler sunan siyadetciler bakanlar vs bunlardan hiç yarhılana varmı,siyasi ayağı olmafan bu melun yapı bukadar güçlenirmiydi,devlete suzabilirmiydi,hani feryat eden ;muhterem hıcaammm diye muhebbet dellalı siyasetciler,haaaa onlarda kandık deyip sıyırdılar,bukonu çok önemli bu siyasi ayaktaki kandım diyenlerde adalet önünde hesap vermeli yoksa feto ile mücadele ye inanmam.....
hüsin 2 yıl önce
hiç samimi bulmuyorum, çözüm sürecini unutmadık günü kurtarmaya çalışıyorsunuz
Alyanak osman 2 yıl önce
O kadar godaman acilisa geldigi halde dogru durust bir kalabalik yok, tashanin kalabaligi bile bunlardan fazla. Bir ak partili yetkilide cikip ne oluyor demiyor. Milletin osman okumus'u istemedigini görmuyor. Ne hassa afislerde suratini gormekten mide spazmi gecirdigimiz osman simdi sahada, secimden sonra kaldigimiz yerden devam der gibi. Yazik eloglu yazik,
korkmaz aslan 2 yıl önce
ya bu .m.ünal uzun süredir ortalıkta yoktu reis gelecek diye gene çıktı ortaya,elbistanı kaybedecek edince acaba üstü çizilirmi.yazık ya şu yanında duran vekilelrin teşkilat başkanlarnın haline ne var bunda adam gibi ilkeli dursalar,haa dersimizi aldık özdemir başkanlıktan alındıktan sonrada bunun hesabı sorulup ben ölmedim deyim vekil listesini sonrada b.şehir başkanlık atamasında ders ler alındı post pahalı iyi geçinelim ömrümüz varsa ilerki seçimde belki birşey ler olur neme lazım hakkı konuşmak Hakkı konuşanlar AShab ı kirammmm çokkk uzaklarda kaldı.
smtkmlk 2 yıl önce
Ak parti = Yalaka ..

En büyük yalaka da sensin..

Sırf yalakalıkla olduğum konumu hak eden binlerce vasıflı adam var...
46 musti 2 yıl önce
Seçim büroları ne işe yarıyor.???
göksun 2 yıl önce
Bugün Cumhurbaşkanımızdan Göksun’a Doğalgaz müjdesi bekliyoruz
taşkın 2 yıl önce
Biz reisin gösterdiği adaylara oy veriyorduk. Biz ünal ve özdemirin gösterdiği adaylara oy vermeyeceğiz artık. Haram olsun size bugüne kadar verdiğimiz oylar. Koskoca Maraş ın kaderi Ünal, Özdemir ve Kamburun elinde. Yazık bu şehre yazık. Bir kere de şu memleket için çalışın ne olur. Yüce Allah a nasıl hesap vereceksiniz bilmiyorum.
Eyt 2 yıl önce
Eytmi dediniz
Ekşioğlu imdat 2 yıl önce
Sizin adaletinizi de gördük büyük şehir belediyesiniz haraç keser rüşvet alır sesiniz çıkmaz...bes yılda bir halk aklınıza düşer kalkmış birde nutuk atıyor yürü be
syf 2 yıl önce
BİRİ ESKİ BAKAN, BİRİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MİLLET VEKİLLERİ İL TEŞKİLATI VE BUNLARIN YANINDA İL DEN GELEN PARTİLİLER İLÇE TEŞKİLATI İLÇE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI GAYRISIZ BİR ŞEKİLDE ALANDA VE KALABALIK BU, BU KALABALIĞIN YARISININDA BAĞIMSIZ ADAY MUSTAFA TAŞHAN’A OY VERECEĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK Kİ ÖYLE BU İSMİNİ SAYDIĞIMIZ KİŞİLER VATANDAŞIN ISRARLA İSTEMEDİĞİ KİŞİYİ ISRARLA ADAY GÖSTERİNCE 31 MART DAN SONRA AKP TÜRKOĞLU NDA NASIL BİTTİ DİYE SORUMLU ARARLAR İSE LÜTFEN AYNAYA BAKSINLAR
ÜLKÜ SANCAK 2 yıl önce
KİM OLURSAN OL BEE İNSALRI ÇIKARLARINIZ YÜZÜNDEN BİRBİRİNE DÜŞÜRMEYE HAKKINIZ YOK ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN SİZİ.
MİSAFİR 2 yıl önce
Geçmişi karıştırmayı çok sevmemde dün iki kişi megri megri derken acaba ağlayan kimdi
Mehmet 2 yıl önce
Ak parti okumuş 'u aday göstermekle çok yanlış yaptı bunu 31 martta anlayacak ama iş işten geçecek malesef . Halkın istediği aday mustafa taşhan'dı . Biz de türkoğlu halkı halkı olarak mustafa taşhan ' bağımsız aday gostererek başkan seçeceğiz inşAllah.
Güldürme beni 2 yıl önce
Zillet sadece pkk ile yol yürümek değildir sayın vekil. Benim için zillet akp li yandaşlarınızı torpille diğer halktan ayırmaktır. Belediye lere haksız adam doldurmaktır. Oy u rüyanda bile göremezsin bundan sonra. Torpille ekmek yiyenlerden oy iste sen
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat 2 yıl önce
Ömrümün vatan ölümüne yurt ölümüne devlet ölümüne reisçiyz bunun başka yolu da yoktur kıyamete kadar burdayız rabbimin izniyle burdan türkiye cumhurbaşkanına selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 03:50
Güneş 05:24
Öğle 12:34
İkindi 16:22
Akşam 19:34
Yatsı 21:02