Ali Öztunç'tan Milli Maç Kahramanmaraş'ta oynansın önerisi

Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, A Milli takım ve Ümit Milli takımın gelecekteki maçlarından birinin Kahramanmaraş’ta oynanması talebinde bulundu.

Ali Öztunç'tan Milli Maç Kahramanmaraş'ta oynansın önerisi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’e gönderdiği yazıda, A Milli takım ve Ümit Milli takımın gelecekteki maçlarından birinin de Kahramanmaraş’ta oynanması talebinde bulundu.

Kahramanmaraş’ta spor ve spor kültürünün kent yaşamı içerisindeki değerinin artması ve genç bireylerin toplum hayatına sağlıklı katılımında pozitif yönelim sağlaması adına yaptığı çalışmalarla bilinen CHP’li Ali Öztunç, memleketi Kahramanmaraş’ta büyük heyecana sebep olacak bir girişime imza attı.

Gençlik ve spor Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderdiği yazıda son dönemdeki başarılı performans nedeniyle başarıların devam etmesi temennisinde bulunan Öztunç, “A Milli veya Ümit Milli takımlarımızın yapacağı maçlarından bir tanesinin de vekili olduğum Kahramanmaraş İlimizde düzenlenmesi Kahramanmaraş halkını mutlu edecektir” ifadelerini kullandı.

Öztunç’un Talebi Şu Şekilde;

“Bilindiği üzere, A Milli ve Ümit Milli takımlarımızın yapmakta olduğu 2020 Avrupa Şampiyonası’na hazırlık ve eleme maçları ülkemizin farklı illerinde oynanmaktadır. A Milli ve Ümit Milli takımlarımızın son dönemde göstermiş olduğu başarılar hepimizi gururlandırmıştır. Bu milli gururun Türkiye genelinde paylaşılması amacıyla, önümüzdeki süreçte A Milli veya Ümit Milli takımlarımızın yapacağı maçlarından bir tanesinin de vekili olduğum Kahramanmaraş İlimizde düzenlenmesi Kahramanmaraş halkını mutlu edecektir. Bu konuda desteklerinizi bekler, başarılarınızın devamını dilerim.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 3 ay Önce

izlanda nın stadı sanki nou camp ya demi? neden olmasın

İSA ÇONA
İSA ÇONA - 3 ay Önce

HELAL OLSUN SANA ATOM KARINCA

Ede 46
Ede 46 - 3 ay Önce

Onikişubat Stadının uygun olup olmadığını bilmiyoruz belki uygun da olabilir oynanan diğer stadlara bakarsak çok da iyi değil Avrupa'nın bazı ülkelerinde. O zaman önce stad yapılsın madem stad uygun değil. Orduspor için bile stad yapıldı 3.lig ya da amatör kümede olmasına rağmen.

Meral
Meral - 3 ay Önce

Su faturalari ne oldu yazik bu insanlara 40 faturamiz 60 lira geldi asgari ucretle kiray yazik degilmi bu insanlara bana

ADİL ÖNER
ADİL ÖNER - 3 ay Önce

Sn Ali bey ,iş olsun diye şu olsun bu olsun demek insanı bilgisiz ilkesiz yapar.lütfen insanlar anlasada anlamasada bravo ne adammış demeleri için mi konuşuyor talep ediyorsunuz.UEF nın maç ve stat kriterleri var,maçların hangi stat tat oynanacağı önceden statların özellikleri tüm detayları ile hatat o ilin şehircilik planları ekonomik soyal yapıları ulaşım vs tüm detayları ile incelenir rapor edilir sonra karar verilir,maraş ımızda hangi stat bu uluslar arası maç oynamaya müsait lütfen gerçekci olalım kendimizi olur olmaz meselede görüş bildiren bir kişi olmaktan kurtaralım.yoksa gülünç duruma düşeriz.gayretiniz hoş ama gerçekci değil.selamlar.

adile gömer
adile gömer @ADİL ÖNER - 3 ay Önce

laf olsun diye konuşan sensin be adam

ÇETO BASKAN
ÇETO BASKAN @ADİL ÖNER - 3 ay Önce

Sayın beyefendi sanırım akp sempatizanı birisiniz Hani stad yapılacaktı Hani tren gelecekti hızlısını bosverdik kara trene Hasret kaldık adam adam gibi çıkıp şehri için çırpınıyor seninkiler ne yapıyor hikaye senin cenaze işlerinden sorumlu vekilin gerçi Türkiye birincisi olmuş İmran kılıç 1 dakika bile söz almamış şehrini konuşmak için yazık senin gibi Ö ..... Bu şehri bu şehrin değerlerini bilmezler bilemezler

Hmmm
Hmmm @ADİL ÖNER - 3 ay Önce

Adam bize stad yapın diye direkt dememiş anlasınlar diye ima etmiş. Senin gibi yüzünden maraşa hiç bir şey yapılmıyor.

misafir
misafir - 3 ay Önce

sn vekil nerde oynıyacaklar,Batı parktamı

bnt
bnt - 3 ay Önce

:))) hangi stadda batıpark olabilir mesela :))) boş konuşma

M Ali K
M Ali K - 3 ay Önce

maçı bırak ali efendi,su faturalarına,halkın dertlerine bak.

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 3 ay Önce

Çok güzel bir öneri bu sefer tebrik ettim seni böyle ol canımızı yeee amaki aksi takdirde birgün mutlaka rabbimin izniyle karşına dikilirimmmm burdan TÜRKİYE 1.devlet başkanıma devletime yıldırım başkanıma bahçeli başkanıma tüm devlet erkanına mit başkanıma emniyet birimlerimize ordumuza vede milletime selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE

Ibrahim çiçek
Ibrahim çiçek - 3 ay Önce

Taktir ediyorum seni

doğan
doğan - 3 ay Önce

doğru söze ne denir ki..siyasi görüşüm uymayan bir insan.fakat gerçekten takdir edilecek bu adam..


SIRADAKİ HABER