banner240

Ali Öztunç ve Hayrettin Güngör arasında tansiyon yükseldi

CHP Genel Başkan yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, sosyal medyadan birbirlerine çok ağır ifadeler kullandılar. ''Cin olmadan algı çarpmaya çalışan Ali Öztunç'' diyen Güngör'e Ali Öztunç ''yalan söylemeye utanmıyorsun'' diye cevap verdi.

SİYASET 18.09.2021, 21:32 18.09.2021, 21:52
Ali Öztunç ve Hayrettin Güngör arasında tansiyon yükseldi
banner257
banner226

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile CHP Genel Başkan yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç arasında sular yeniden ısındı. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdığan'ın Kahramanmaraş ziyareti sonrası, Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel ile polemilk yaşayan Ali Öztunç, şimdi de Başkan Güngör ile sosyal medya üzerinden atıştı. İki siyasetçi de birbirleri hakkında çok apır ifadeler kullandılar.

Tartışmanın fitilini Ali ÖZtunç'un sosyal medyadaki bir paylaşıma verdiği cevap ateşledi. "Sayın Başkanım, öğrencilerimiz öğle aralarına yemeklerini taşlara oturarak yiyorlar mevcut banklarımız yetmiyor" diyen kullanıcıya Ali Öztunç şu cevabı verdi:

"Kahramanmaraş’taki okulda bank olmadığı için çocuklar taşların üzerine oturarak yemek yiyor. Tembel Kahramanmaraş Büyükşehir belediyesi ise uyuyor. Gerekli bankları ben yollarım hocam."

Ali Öztunç'un paylaşımını alıntılayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ise çok ağır ifadeler kullandı. Güngör mesajında Ali Öztunç'u cin olmadan çarpmakla suçladı. 

"Cin olmadan algı çarpmaya çalışan Ali Öztunç'a ne diyelim bilemedik."

Başkan Güngör'ün bu tweetinin ardından Ali ÖZtunç'da aynı settlikle cevap verdi. Ali Öztunç Başkan Güngör'ü Yalan söylemekle suçladı. İşte o mesaj:

Okuldaki hocaların talebini de görmezden geliyorsun. Benim twitimden sonra okula ekip gönderdiğini bilmediğimizi sanıyorsun. Koca Kahramanmaraşın belediye başkanı olarak yalan söylemeye utanmıyorsun. Kahramanmaraş halkı senin de benim de kim olduğumu iyi biliyor.

Ali Öztunç iel Başkan Güngör arasında başlayan tartışmanın nasıl biteceği merak konusu...

banner261
Yorumlar (6)
Ede 1 ay önce
Marasliya bu belediye başkanı bile fazla. Boşuna nefesini tüketme Ali Öztunç.
Mustafa kara 1 ay önce
Ali Öztunç yalan söylemez. Güngör kendine aynada bir bakabilir mi?
aser 1 ay önce
Hayrettin bey suya ne kadar zam yaptınız onu açıklayın önce buradan istanbulun suyunu yolunu konuşanlar maraştaki su ve ulaşım zamlarını bir açıklasınlar .
mehmet 1 ay önce
Maraş ta belediye başkanımı var hatta bir belediyemi var
m 1 ay önce
maraş maraş olalı böyle zulüm görmedi fransızdan sonra. k.maraşa reva görülen belediye başkanımız bu oturup proje üreteceğine yatırım yapacağına yatırımcıları destekleyip şehri nasıl büyütürüm diyeceğine polemiklerle zarar veriyor
albatros46 1 ay önce
harac ve rusvetten baska ne yaptiniz maras da????? sen ve senden onceki fatih de aynisini yapti gitti
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 19 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı