Ankara’da siyasi hareketlilik, Kahramanmaraş için harekete geçtiler!

TBMM’de onlarca Milletvekili Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz günlerde düzenlenen yolsuzluk operasyonunun üzerini kapatmaya çalışanlara karşı ayaklandı.

SİYASET 24.09.2019, 17:39
Ankara’da siyasi hareketlilik, Kahramanmaraş için harekete geçtiler!
banner257

Ankara kulislerinden gelen son dakika bilgisine göre, AK Parti camiasının en önde gelen milletvekilleri ve ekip arkadaşları Kahramanmaraş için harekete geçti.

Celalettin Güvenç hakkında çıkan iddialar dolayısıyla, harekete geçen Milletvekilleri Güvenç’e tam destek verdi.

Yolsuzluk operasyonunun tekrardan genişleyeceği bilgisi gelirken, kamuoyunda kulaktan kulağa yayılan olayın üzerini kapattılar gibi söylentiler üzerine, birçok milletvekili bu soruşturmayı sonuna kadar götüreceğini belirtti.

Celalettin Güvenç : " Güvenç: “Bu vesile ile yetkili, ilgili ve sorumlulara çağrı yapıyorum. ‘Bu olay nedir?’ ‘İlgilileri kimlerdir?’ Kahramanmaraşlı hemşerilerime bunu anlatma borcumuz vardır” dedi. Emniyetinin önceki haftalarda yaptığı ve kent kamuoyunun birinci sıra gündem maddesi olan operasyonun yankıları artarak sürüyor . Kamuoyunu bilgilendirmeniz gerekiyor! " 

Detaylar az sonra geliyor.

Yorumlar (20)
gerçekler 9 ay önce
gerçekler ortaya çıkmalı varsa bir suç varki emniyet operasyon yapmış sonuna kadar gidilmeli ucu kime dokunursa dokunsun.....
Metin 9 ay önce
kom emniyet müdürünün tayini adana ya çıkarıldı
Cemil 9 ay önce
Kahramanmaraş belediyeleri yolsuzluk cenneti
Hakki özer 9 ay önce
Size tavsiyem Onikişubat ilçesi belediyesi imar müdürü yakın akrabası müteahhidin projeye aykiri kacak yapısi eksiklikleri olan site inşaatında iş bitirme tutanağını verebilecek kadar gücü kendinde görebilen birisi. Bakın tekerek malık ejder sitesi. Yazık vAllahi yazık
46 9 ay önce
Koskoca KOM fiyaskoyla sonuçlanacak bir soruşturma mı yapmış? Hiç birşey yoksa KOM boşa mı uğraşmış? O zaman şöyle yorumlayacagiz, ya KOM işi bilmiyor yada birileri tarafından gerçeklerin üzeri kapatılmaya çalışılıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz edeler. KOM boşa kürek çekmez.
Ertuğrul 9 ay önce
Komun Müdürü iş makinası derdinde almazsan kötü olur böyle reklam eder adamı
maras 9 ay önce
bunun üzerine gitse gitse atom karınca(Ali ÖZTUNÇ ) GİDER DİYE BEKLİYORUM
Bertizli bekir 9 ay önce
Harikalar yaratiysiz ede o yaptiğiniz binalara goyduğunuz mini mini ucuz asansörlerden belliydi durum zaten, bir tane daire sahibi de çıkıp bu asansör 3 kişilik nasil bu binaya ruhsat verildi diye düşünemiy , bir dene avukat cikipda mahkemeye yolsuzluk bu diye basvurmiy ebeneyim banyosu var yenge
edeler 9 ay önce
kom müdürü giiti yolsuzsuz bitti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?