Başkan Ahmet Çabukel’den Mahir Ünal’a yapılan saldırıya kınama

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, bugün Ulucami’de Cuma namazı sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a yapılan saldırıyı kınadığını belirtti.

SİYASET 12.02.2021, 20:52
Başkan Ahmet Çabukel’den Mahir Ünal’a yapılan saldırıya kınama
banner257

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, bugün Ulucami’de Cuma namazı sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a yapılan saldırıyı kınadığını belirtti.

İddialara göre Cuma namazı sonrası Ulucami’de bir çiftçi ile muhabbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal muhabbet esnasında çiftçinin omzuna samimi bir şekilde dokunduğu ve daha sonrasında çiftçinin yakınının durumu yanlış anlaması üzerine Mahir Ünal’a saldırmaya çalıştığı ve korumalar tarafından şahsın etkisiz hale getirdiği ve gözaltına alındığı öne sürüldü.

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel ise Mahir Ünal’a karşı yapılan saldırının sebebinin ne olduğu, organize bir şekilde saldırı mı düzenlendiği, sebebi her ne olursa olsun şiddeti kınadığını belirtti.

Çabukel "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Yorumlar (10)
Özet 12 ay önce
Yok öyle bir şey. Tamamen gündem değiştirme taktikleri. Kaç gündür gündemde olan rezillikleri örtbas etme çabaları. Millet böyle şeylere inanmıyor artık.
Aksakallı akif 12 ay önce
Ortacagda toplum 5 ana sınıfa ayrılırdı
1-din adamları 2- aristokrat ve devlet adamları 3-soylular 4- halk 5- köleler
değişik 12 ay önce
yooo bence gayet güzel inanıyor.
Mehmet ÖZSAĞIR 12 ay önce
İyi parti il başkanı çabukel, çabuk kaypak siyasete adapte olmuşun, soruyorum senin Genel Başkanın Sayın Akşener'e yapılan haksız ve mesnetsiz iftira ve evine yapılan çete saltırılarını da kınayabildinmi. Veya Mahir Ünal bunları kınayabildimi. Bende bir partili olarak seni kınıyorum.
Mahmut 12 ay önce
Çok doğru dedin kardeş
Bertizli bekir 12 ay önce
Siyasetciler birbirlerinin sırtını sıvazlaya dursun, iş arayanların, işsizlerin,gençlerin çalısanların eksik yatırılan maaşlarının ,ödenmeyen mesai ve ücretlerinin, sosyal haklarının hiç konusulduğunu duyuyor musunuz ? Yılda sadece bir kez konuşurlar sendikalarla 11 ay konuşmazlar.
Hüsin 12 ay önce
habere göre koruma olmasa dayağı yerdi heralde koruma sayısı artırılmalı tek gezmemeliler halkın içine mümkün olduğunca girmemeleri gerekiyor çok çok geçmiş olsun
Ahmet AZAK 12 ay önce
Zaten halkın içine girmiyor, giremiyor. Çıkmış bir çifçinin telefonunu eleştiriyor. Soruyorum mahir ünala o telefonu alabilmek için kaç ton buğday satması gerekir.
MEHMET YİNANÇ 12 ay önce
Yazıklar olsun size. İşiniz düştümü gürk cücükleri gibi peşinden giderken hiç seslenmiyorsunuz. Yakıştımı Kahraman Maraş'a?
Baba 12 ay önce
3 aydir asgari ucret is ariyorum bir tane is yok siz keyfinizi surun
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı