Başkan Güngör, Gelir artışı sunumu gerçekleştirdi!

Başkan Hayrettin Güngör, Ankara’da düzenlenen Avrupa Hareketlilik Haftası 2019 Yılı Bilgilendirme programına katıldı, Yerel yönetimlerde gelir artışı sunumu gerçekleştirdi.

Başkan Güngör, Gelir artışı sunumu gerçekleştirdi!
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanlığı yerel Yönetimler Politika Kurulu himayelerinde, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde gerçekleşen Avrupa Hareketlilik Haftası 2019 Yılı Kampanyası Bilgilendirme günü etkinliğine katıldı. Belediyeler Birliği hizmet binasında gerçekleşen toplantı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe, TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in açılış konuşmalarıyla başladı. Çözüm Önerileri Konuşuldu Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının da yer aldığı program, açılış oturumunun ardından sunumlarla devam etti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yerel yöneticilere ‘Belediye Gelirlerinin Artırılması’ konulu bir sunum yaptı. Konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Güngör, “Belediye başkanlarımıza gelirlerin artırılması ile ilgili bir sunum yaptık. Çözüm önerilerimi konuştuk” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
drsn
drsn - 4 hafta Önce

"Yerel yönetimlerde gelir artışı"

iyide gölkente iki tane kaldırım taşına para yok deyip suyu pahalı bir şekilde satarsan gelir artar vede bu sosyal belediyecilik değil ticarethane mantığı olur edddde.

EDEM
EDEM - 4 hafta Önce

BİDE ŞU İSTASYON KÖPRÜSÜ VE ALT GEÇİT BİTSİN DİYE ÇALIŞMA YAPSALAR.

BEN
BEN - 4 hafta Önce

syn başkan sunum yapmaya gerek yok ben bile bu cahil aklımla gelirin nasıl arttırılacağını söyleyim size akp ile literatürümüze girmiş olan fiyat güncellemesi ile gelir atışını 2 ye hatta 3 e katlayabilirsizni dikkat edin söylediğime zam demiyorum sakın zam yapmayın zam yaparsanız tepki çekersiniz fiyatları güncelleyin

SIRADAKİ HABER

banner122