Başkan Güngör; ''Hizmet makamında, makamın asıl sahiplerini ağırlıyoruz!''

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, vatandaşlar ile bir araya geliyor.

Başkan Güngör; ''Hizmet makamında, makamın asıl sahiplerini ağırlıyoruz!''

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, vatandaşların ziyaretlerini kabul ediyor. Bugün makamına ziyarette bulunan vatandaşlar ile sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Güngör hizmet için geldiğini birkez daha belirtti.

Ziyaretler sonrasında açıklama yapan Başkan Güngör; 'Hizmet makamında, makamın asıl sahipleri olan hemşehrilerimizi ağırladık. Sohbetlerimiz esnasında hemşehrilerimizin sorunlarını dinleyerek çözüme kavuşturmak adına istişarelerde bulunduk. 'dedi. 

Tek bir vatandaşı dahi geri çevirmeyen Başkan Güngör vatandaşların gözünde birkez daha taht kurdu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
sıddık ali
sıddık ali - 4 ay Önce

yollar tamir edilsin her yer dökülüyor.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 4 ay Önce

tüm personeli kpss tarzı ve uygulamalı olarak alanlarıyla ilgili sınava tabi tutsun ama gerçekten bu defa soruları vermeden ve bu sınava herkesi dahil edeceksin.bakalım torpillilerin kaçta kaçı bu sınavı geçecek.

personel
personel - 4 ay Önce

bu memlekettte personelde eminmiki sizinle gurur duyuyordur baskanim.siz dik durun baskanim eminimki personel herzaman yaninizdadir

dost
dost - 4 ay Önce

ilaçlama başlasın malum sıcaklar başladı bör böcükten geçilmez tedbirini almak lazım heryerin ilaçlanması lazım il geneli özellikle yörükselim mah hanfi canlı cad geçen sen bözükten uyuyamadık bilginize!

Mmm
Mmm - 4 ay Önce

Şu Erkoç gitti ya iyi oldu sanki

SIRADAKİ HABER