Başkan Güngör Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesini ziyaret etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Göksun İlçesi Esenköy Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Güngör Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesini ziyaret etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı hayrettin Güngör, seçim öncesi verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Güngör Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve Meclis üyeleri ile birlikte Esenköy Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Verdiğimiz Sözü Yerine Getirdik

Başkan Güngör seçim çalışmaları sırasında Göksun İlçesi Esenköy Mahallesini ziyaret ettiklerinde mahallenin yollarının asfaltla kaplama sözü verdikleri hatırlatarak: “Dün itibari ile sözümüzü yerine getirdik ve Esenköy mahallemizin yollarını sıcak asfaltla buluşturduk. Bundan dolayı çok mutluyuz. Esenköylü hemşerilerimiz yazın tozdan kışın çamurdan kurtulmuş oldular” dedi.

Önce Sorunları Tespit Ettik

Başkan Güngör göreve gelir gelmez il genelinde özellikle de köyden mahalleye dönen yerleşim alanlarında sorunları yerinde tespit ettiklerini ifade ederek: “Kırsal kesimlerimizde yaptığımız tespitlerde yol, su ve kanalizasyon sorunlarının olduğunu tespit ettik. Yaptığımız planlama neticesinde aciliyet arz eden sorunlardan başlamak üzere bu yerleşim birimlerimize hizmetlerimizi götürmeye başladık. Bizim sorumluluk alanımızda değil gibi bir yaklaşımda bulunmadan ilimizin bütününde çalışmalarımız sürüyor” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 2 ay Önce

vAllah biz görmedik,gören varmı?

ALi
ALi - 2 ay Önce

Doğrudur hiç bir söz vermemişti zaten.

kmaraş sevdalısı
kmaraş sevdalısı - 2 ay Önce

oköye asfalt yapmış onlan övünüyor şehre bir çivi çaktınmı

kahraman
kahraman - 2 ay Önce

SAYIN BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE BAŞKANIM SİZE SADECE GÖKSUNB OY VERMEDİ BÜTÜN K.MARAŞ SİZE OY VERDİ GÖKSUN DOĞDUĞUNUZ YER OLABİLİR AMA DOYDUĞUNUZ YER K.MARAŞTIR LÜTFEN ARTIK BİR ŞEYLER YAPIN BİZDE OYUMUZUN BOA GİTİĞİNİ SANMAYALIM

Sayin Başkanım
Sayin Başkanım - 2 ay Önce

Onikişubat ilçesi belediyesi imar müdürü kacak yerlere verdikleri ruhsatı iptal etmiyor luffen hesabını sorun

kemal açıkgöz
kemal açıkgöz - 2 ay Önce

vAllahi bravo başkan ne deyim helal olsun bence bütün gazetelere tv basına söyleyin manet yapsınlar merkezin sorunları ne olacak sarayaltı isadivanlı yıkılan yerler ucebe gibi duruyor birazda durursa bu kış aylarında gençlerin uğrak yerleri olur demedi demeyin anlayan anlar

Dogukent
Dogukent - 2 ay Önce

Çok afedersiniz sayın başkanım hangi sözünüzünü yerine getirdiniz.

HALiDE Binici
HALiDE Binici - 2 ay Önce

Belediye başkanımıza başarılarınızın devamını dilerim bir Göksun lu olarak Göksunumuza iş istiyoruz

Vatandas
Vatandas - 2 ay Önce

Kesin öyledir,nede olsa hep haklısınız,yanılma payımız var,kandirilma hakkınız var,.....
Var oğlu var....
Siyasetçi dediğin böyle olur 5 yılda yapacağım dediklerini 6 ayda bitirir teslim eder .
4.5 yıl kendisine çalışır....

Burtulu
Burtulu - 2 ay Önce

Park satışı dışında büyük şehir ne yaptı? Hiçbir şey. Eskiden yese de çalışıyor derdik şimdi o da yok.

TÜRK
TÜRK - 2 ay Önce

Adam haklı hiçbir söz vermemişti, bütün sözlerini tuttu. :)

drsn
drsn - 2 ay Önce

yürü be aslan kim tutar seni nede olsa belediyeciliğin kitabını yazdın haber 46 nın deyimiyle lakin kılavuzlı gölkent konutlarına 10 metre kaldırımı yapamayacak kadar acizssin. göksunlu hemşehrilerine üç beş kıyak iş yapmışın çokmu.ne söz verdin nede sözünü tuttun kaldırım istedik bütçe yok dedin,kaldırım istedik araba yok dedin ve utanmadan cimere şikayetimize işlem tamamlanmıştır diye yalan cevap yazdın, emin ol reisin hatırı olmasa değil o makama kapısına bile giremezdin.

maraşlı
maraşlı - 2 ay Önce

MARAŞIN HAVASINDAN MI SUYUNDAN MI BİLMEM MARAŞA GELEN POLİTİKACI DEĞİL GÜLDÜRÜKÇÜ OLUYOR ANLAMADIM GİTTİ. GÜLDÜRÜKÇÜ GÜLDÜRÜKÇÜ

ökkeş
ökkeş - 2 ay Önce

acaba ne söz verdin de yaptın bir söylesen bizde birşey yapıldı mı öğrenirdik.

Ökkeş kurt
Ökkeş kurt - 2 ay Önce

Zaten gelen başkanlar kendi ilçelerine baktı merkez üvey kaldı serintepe mağralı merkezin sanki köyleri gibi kaldı yazık günluk 10 sela verilir oldu küflü evlerden dolayı mevlam birgün hesabıni sorar beyler syg.

Göksun
Göksun - 2 ay Önce

Göksunda yeni iş alanları lazım

Ede46
Ede46 - 2 ay Önce

Sussam gönül razı değil konuşsam Kominist derler ( yahu bu zamanda kışın ortasında atılan asfalt ne olcak yazık boşa masraf madem yapacaktın yazın yapsaydınız ya )

Kolombiyalı hökkeş
Kolombiyalı hökkeş - 2 ay Önce

Bakıyorum vekiller hep zaman kaybı içinde ondan sonra oylarımiz niye düştü diyler saatlerce tartişiyler , edeler esas isiniz fabrika, fabrika ,fabrika istihdam ,istihdam ,istihdam...bu şehirde her yil 20000 bebe doğuyor her garip maraşlı gibi 18 yil sonra çalişmaya istanbula antalyaya angaraya izmire adanaya antebe is aramaya gitmek zorunda kalacaklar zaten göksunun yarisi kayseride neden diye sordunuz mu ?

KPDR
KPDR - 2 ay Önce

SADECE GÜLÜYORUM. MİLLETİ NE ZANNEDİYOR BUNLAR

GAHRAMANMARAŞLI
GAHRAMANMARAŞLI - 2 ay Önce

Bi Çacık Çıkmaz .

Hambal
Hambal - 2 ay Önce

Sen kimsin ve neyin başkanısın anlamadım ben bunu göksun belediye binasındaki yolsuzlukları bir sor bakalım tabi sorabilirsen

Köylü
Köylü - 2 ay Önce

Darısı hacıkodala

Göksunlu
Göksunlu - 2 ay Önce

İyi çalışmalar dilerim
Göksun ilçemizde insanların çalışabileceği fabrikalar açılmasını istiyoruz.
Göksun ulaşımın kolay olduğu bir şehir
İş insanlarımızın dikkatini çekmesi dileğiyle


SIRADAKİ HABER