Başkan Güngör Külliyede Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın külliyede gerçekleştirdiği ‘Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bakanlar, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Politika Kurulu Üyeleri ve büyükşehir belediye başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim başarıları dolayısıyla tüm başkanları tebrik etti.

Başkan Güngör Külliyede Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü

Büyükşehir Belediye Başkanları kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemizin birliğe, beraberliğe, kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde burada ortaya koyduğumuz fotoğrafı çok çok önemli görüyorum. Bildiğiniz gibi her fırsatta, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet derken tam da şu anda buradaki manzarayı ifade etmek istiyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın külliyede gerçekleştirdiği ‘Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bakanlar, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Politika Kurulu Üyeleri ve büyükşehir belediye başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim başarıları dolayısıyla tüm başkanları tebrik etti.

Birlikteliğin Fotoğrafı

Erdoğan, “Siyasi olarak elbette farklı görüşlere ve duruşlara sahip olabiliriz, ama ülkemizin ve milletimizin âli çıkarları söz konusu olduğunda birlikte hareket edebilme erdemini gösterebileceğimize inanıyorum. Ülkemizin birliğe, beraberliğe, kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde burada ortaya koyduğumuz fotoğrafı çok çok önemli görüyorum. Özellikle de terörle, terör örgütleriyle, hukuksuzlukla arasına mesafe koymayı başarmış belediye başkanlarımızla birlikte olmaktan memnuniyet duyuyorum. Bildiğiniz gibi her fırsatta, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet derken tam da şu anda buradaki manzarayı ifade etmek istiyorum. Milletimizin de bizlerden istediği görüntünün bu olduğuna eminim” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarının ardından Büyükşehir Belediye Başkanları da tek tek söz alarak şehirleri ile ilgili bilgiler verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Teşekkür

Kabul ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine bugün Büyükşehir Belediye Başkanları olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeydik. Yerel Yönetimler hususunda Cumhurbaşkanımızın tecrübeleriyle verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem
Kerem - 5 ay Önce

Herkes boğazına kadar pisliğe bulaşmış deveyi hamuduyla beraber götürmenin telaşındayken Hayrettin Başkan garibim de çırpınıyor, keşke herkes Hayrettin başkan kadar temiz ve dürüst olabilse, hiç bir şey yapmasa bile çalmayan çırpmayan şahsi ikbal peşinde koşmayan, servet mal mülk yalan talan peşinde koşmayan, adam gibi adam, Hayrettin başkan, umarım diğerlerine de örnek olur.

bikerem
bikerem @Kerem - 5 ay Önce

daha dur bahım ede bir kaldırım taşına bile bütçe yok araç yok diyor hayrettin başkanın, hele bir çivi çaksın yermi yemezmi ozaman karar ver.örnek olması için icraat yapıp şaibeye karışmaması lazım senin başkanın lego ev yapar gibi 4 tane müdürnen evcilik oynayıp duruyor onu görevden alıyor onu gönderiyor 3 ay müdürlük yapmış adama plaket veriyor.soydaşlarımızın can düşmanı çin şehirleriyle kardeş şehir oluyor.

Uyumazoğlu
Uyumazoğlu - 5 ay Önce

Cumhurbaşkanımızla görüşen yirmi dokuz başkandan biri şu şehir için açıklayıpta başlattığı bir proje yok cumhurbaşkanıyla görüşüp görüşüp dur ne yapacaksın raylı sistemin hangisini yapacaksın Hayrettin bey şu odun anbarından akan kanalizasyonun üstünü ne zaman kapatacaksın asfaltlanmamış yolları ne zaman asfaltlayacaksın şu şehre ne zaman kalıcı bir eser bırakmak fikrinde olacaksın

vatandaş
vatandaş - 5 ay Önce

iyi günler sayın Haber46 yöneticileri ve calışanları hepinize öncelikle tşk ederim bizleri aydınlatdığınız eçin. sizden ricam ulaşım kart vize işlemleri ile ilgili vatandaş cok zor durumda bu işlemleri şehrimizin bir kaç yerinde yapılsa olmazmı.

ede
ede - 5 ay Önce

BOŞ BELEŞ GURU GURU GADANI ALIM TAHIR TAHIR YOLUNA ÖLÜM

Mahmut
Mahmut - 5 ay Önce

Para getir başkan icraata bak boş işlerle geçti kaç ay rezil oldu her yer

Hanif
Hanif - 5 ay Önce

Bu memleketin adam gibi adamlara ihtiyacı var. İnşaAllah bu başkanda bizi mahcup etmez çevre illere bakarak maraş çok geride , Allah cc bu maraşa verdiği nimet çoğu şehirde yol , kaplıcası , yaylası ,kayak tesisi , şelalesi , mağarası , ovası ,nehir göl ve daha sayamayacağım bir sürü doğal güzellik çok şükretmek lazım , az önce bir haber sitesinde reis bazı bölgelerin turizm ve kültür merkezi olması ve genişletilmesini resmi gazetede onaylamış Türkiyede neredeyse tüm kaplıcalar bu kapsamda ama ne hikmetse zeytin ılıcası dahil değil , ilginç değilmi neden kimse sahip çıkmaz bu memlekete , küçük beyinli ve kendi ccebini ve etrafını düşünen siyasilerle nereye kadar gideceğiz.
Birileri bu şehrin kaymağını yiyip görgüsüzce davranacak diğer kesimde bunları lanetleyerekmi geçecek , lütfen başımıza adam seçerken biraz seçici olalım vede oy verdikten sonrra meydanı boş bırakmayalım. Hesabını soralım , yoksa bu vebali yarın ahirette Allah cc bize sorar , çünkü zulme rıza göstermekte zulümdür. Artık uyanma zamanı sesinizi çıkarın korkmayın , yoksa bu rezillliği yaşamaya ve eleştirmekten öteye geçemezsiniz. hayırlı cumalar

bilgin
bilgin @Hanif - 5 ay Önce

sen çevre illeri hiç görmedin herhalde işkembeden atma
çevresine göre en hızlı gelişen illerden birisi KAHRAMANMARAŞ'TIR

drsn
drsn - 5 ay Önce

iyide gölkent kılavuzlu park arasına hala kaldırım yapmadınız.güngör bea millet havadanmı yörüsün .

Kazim Koyuncu
Kazim Koyuncu - 5 ay Önce

Bunun sonu da erkoc gibi olacak. Hic suphem yok

Fatih
Fatih @Kazim Koyuncu - 5 ay Önce

Erkoç esermi bırakti batmış bitmis bir belediye hiç bir ise yaramayan çevre yolu dogu cevre yolu yerine neden dag yolu yapildiysa onuda siz çözün

Ali
Ali @Kazim Koyuncu - 5 ay Önce

Erkoç yine bir eser bıraktı

Alyanak  osman
Alyanak osman - 5 ay Önce

Hayrı amca atama işinde gözü yükseğe dikmise benziyor, neden olmasin:))) ha gayret hayrettin


SIRADAKİ HABER