Başkan Güngör, Özel Kalem Müdürlüğüne kimi atayacak?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün Özel Kalem Müdürü kim olacak ?

Başkan Güngör, Özel Kalem Müdürlüğüne kimi atayacak?

Başkan Güngör, Türkiye Belediyeler Birliğinde Genel Sekreterlik yaptığı dönem içiresinde İstanbul Büyükşehir Belediyesinden Şırnak Belediyesi’ne kadar tüm parasal trafiği yani kurumsal hafızaya sahip bir bürokrat olarak çalıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Adayı olarak Güngör’ü işaret etmesi ile birlikte, 4 ay boyunca etkin bir seçim kampanyası yürüten Başkan Güngör, yönetim şeklini belirledi. Kendi ekibi ile Kahramanmaraş’ı ilmek ilmek gezen Hayrettin Güngör, Belediye Başkanı da olunca atamaları da tek tek gerçekleştirdi.

YENİ ATAMALAR YOLDA!

Öte yandan Başkan Güngör’ün ekibinde uzun yıllar çalışan Nilgün Yaşar isminin ise Belediye Özel Kalem Müdürü olacağı öne sürüldü. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün 5 yıl boyunca, tüm planlamalarını yapacak olan en etkili birime daha önce Alaattin Parlak isminin getirildiği duyurulmuş fakat belediyenin resmi sitesinden bu haber geri kaldırılmıştı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sitesine Parlak’ın tekrar resmi koyulurken, özel kalem müdürlüğünü vekaleten getirildiği yazıldı.

GENEL SEKRETERLİK İÇİN ARAYIŞ BAŞLADI

Başkan Hayrettin Güngör’ün temsil ettiği makamın neredeyse paylaşıcısı konumunda bulanan Genel Sekreterlik Makamının ise değişeceği öne sürüldü. Yeni belediye başkanı görevi başladığı zaman bir kural olan istifa verme ritüeli gerçekleştirildi. Belediye de ki tüm daire başkanları ve sıralı müdürler istifasını Başkan Güngör’e verdi. Genel sekreter ve yardımcıların da istifasını kabul eden Başkan Güngör’ün bu makama uygun kişiye baktığı öne sürüldü. Önümüzdeki günlerde daire başkanlıkları ve etkin birimlere tekrar atamaların yapılacağı öğrenildi.

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
YORUMLAR
rozturk.59
rozturk.59 - 2 ay Önce

Çok mu Önemli...!!!???

Maraşlı
Maraşlı @rozturk.59 - 2 ay Önce

Önemli bir başkanı başarısız yapan ekibidir maraş hismet görmesi için komle değişmesi gerek

ALİ H
ALİ H - 2 ay Önce

BENİ SEÇ BASKANIM MEMLKET HİZMET GÖRSÜN :)

Fatih
Fatih - 2 ay Önce

Özel kalem mudurlugune Alaaddin parlak atandı

Bekir KIRAÇ
Bekir KIRAÇ @Fatih - 2 ay Önce

Alaattin PARLAK beye hayırlı olsun başarılar dilerim.

mustafa
mustafa - 2 ay Önce

sayın başkanım adil bir şekilde personel alımı ne zaman başlayacak acaba ?

Muhitttin
Muhitttin - 2 ay Önce

Ben bu işte yokum sakın bana teklifle gelmeyin.....Daha önemli işlerim var çünkü....Her zaman olduğu gibi o koltuklara en uygun kişilerin oturtulacağı kesin. kesin.....Dert etmeyin arkadaşlar..

Gönül dostu
Gönül dostu - 2 ay Önce

Bence Fatih Erkoç olmali zaten kendisi Ak partide siyaset yapan ancak sonrasinda makamdan düsen herkese seni belediyeye alayim dedigi konusuluyordu.

Maraşlı
Maraşlı - 2 ay Önce

Umarım tüm kadroyu yeniden kurlar belediye başkanları değişiyor müdürler aynı ekip aynı zaten bunların yönlendirmesiyle hiç iş yapılamıyor çünkü beceremiyorlar

Bu Şehrin Insanı
Bu Şehrin Insanı - 2 ay Önce

Şu konular da gündeme gelirse çok güzel olur
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, )
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM VE HAYVANCILIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM ( sadece Yedikuyuları ön plana çıkarmak yerine ilçelerdeki turizm alanlarının da gerekli tanıtımının yapılması )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmelidir)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.

Maraşlı
Maraşlı - 2 ay Önce

Umarım tüm kadroyu yeniden kurlar belediye başkanları değişiyor müdürler aynı ekip aynı zaten bunların yönlendirmesiyle hiç iş yapılamıyor çünkü beceremiyorlar

Myben
Myben - 2 ay Önce

Bu seçilen başkanları seçenlerin kaçı tanıyor acaba!yada kaçı ömründe bi kere gördü?belediyelerin içi yandaşlarla dolu ve dahada dolacak.Hak elbet güngörür

türk
türk - 2 ay Önce

başkanım bir önceki belediyenin aldığı torpilli haramzadeleri ne zaman işten atacaksınız acaba? onikişubat ve dulkadiroğlunda da var bunlardan çokça


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154