Başkan Güngör'ün Genel Sekreteri belli oldu!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde hızlı başlayan rotasyon Genel Sekreterin değişim sinyallerini vermesiyle son buluyor.

Başkan Güngör'ün Genel Sekreteri belli oldu!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde hızlı başlayan rotasyon Genel Sekreterin değişim sinyallerini vermesiyle son buluyor.

SASKİ Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Müdürü Doktor Rüstem Keleş, yeni Genel Sekreteri mi oluyor ?

Göreve gelir gelmez 6 unvansız Daire Başkanı, 6 Mevcut Daire Başkanı ve bir çok şube müdürünü görevden alan Başkan Güngör kendi ekibinin başına başarılı bürokrat doktor Rüstem Keleş’i getireceği öne sürüldü.

Cumhurbaşkanına en yakın isimlerden birisi olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İstanbul seçim çalışmaları sonrası ayağının tozuyla geldiği Kahramanmaraş’ta yeni değişiklikler için düğmeye bastı.

Belediye mevzuatı ile alakalı 7 kitap yazan ve bu konuda başarılı olan bürükrat Başkan Güngör kendinden sonra sorumlu olacak Genel Sekreterini sonunda buldu.

10 Nisanda koltuğa oturan ve o tarihten bu yana Genel Sekreter arayışını sürdüren Başkan Güngör, sonunda ekibini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı
Maraşlı - 3 ay Önce

Hayır anlamadığım kasım ayında Belediye başkan adayları belliydi ve Hayrettin beyin başkan olacağı kesindi Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ayları geçmiş ve halen çalışma arkadaşlarını arayış içinde. Güya belediyeler kitabını yazmış adam, sen kaç aydır çalışma arkadaşlarını ayarlayamamışın bu şehre bir şey katacağına aklım ermiyor.

Ahmet Eren
Ahmet Eren - 3 ay Önce

Seçimler biteli aylar oldu.Bir çivi çakmadılar.Belediyedeki parasızlıkta cabası.Milyonlarca lira kayıptan bahsediyor vatandaşlar,böyle bişey varsa eski sorumlular niye hesaba çekilmiyor?böyle bişey yoksa belediye yetkilileri neden resmi bir açıklama yapma gereksinimi duymuyor?Kahramanmaraş Kalesi derhal ziyarete açılmalıdır.Belediyenin görevi sadece refüj çimlerinin sulanması değildir.Yöneticilik ve yaratıcılık lazım bizim şehrimize.Ulu cami alt tarafı otobüs duraklarının olduğu kısım rezillikten başka bişey değil.Otobüs duraklarında insanlar yazın güneşte kışın yağmur altında bekliyor.Yan yana koyun kardeşim bekleme kabinlerini çokmu zor?Belediye otobüs kontrolörleri sabah akşam görüyorlar o rezilliği neden hiçkimse bişeyler yapmıyor?Belediyedeki parasızlık yönetimin hatası halkın deģil.Halk hizmet bekler bahane deģil.Hayrettin bey seçimden önce hazır etmeliydi çalışacağı ekibi,seçimler biteli aylar oldu halen ekip ekip diye haberler okuyoruz icraat haberi yok,sıfır.Ekibini seçimden önce hazırlarsın şehrin eksiklerini fizibilite edersin ve seçim biter icraata başlarsın.Hali hazırdaki yönetimi dağıtıpta ekip derdine düşmek pek makul birşey değil.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler @Ahmet Eren - 3 ay Önce

Mesela Ağcalı Yolu'ndaki kayıp trilyonların hesabı sorulmalıdır.

taşkın
taşkın - 3 ay Önce

Zaten Bu şehrin tek sıkıntısı sayın Güngör’ün sekreterinin kim olacağıydı. Yahu bırakın arkadaş bu işleri şehir ne olacak ?? Bi an önce el atsın artık şu memeleketin sorunlarına...

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı - 3 ay Önce

adam iş yapıyor işte gelir gelmez ekibini kurmadan suya zam yapıldı daha ne iş yapsın.adam iş yapmak için değil idare etmek için memleketi türküleriyle ninnileriyle uyutmaya geldi.nasipsiz maraşım.

KORKUSUZKURT
KORKUSUZKURT - 3 ay Önce

cumhur başkanına yakın olmasın hizmete K.MARAŞ A YAKIN OLSUN DAİRE MÜDÜRÜ DEĞİŞMİŞ ŞEHRİ TANIMAYAN İNSANLAR BU ŞEHRİ YÖNETEMEZ KARDEŞİM ŞEHRİN SORUNLARINI İHTİYACINI ÖĞRENENE KADARDÖNEM BİTER AVCUNU YALA ŞEHRİM NEZAMAN HİZMET GÖRECEKSEK ANCA İCRA MESAJLARI GÖNDERİYO BELEDİYE ......BAŞKADA Bİ AKTİVİTE GÖREMEDİK ŞEHREDAİR ........

DAİRE BAŞKANLARINI KOMPLE YENİLEYİN
DAİRE BAŞKANLARINI KOMPLE YENİLEYİN - 3 ay Önce

Daire başkanlarından değişmeyenler var. Eski başkanın yakınları hiçbir iş yapmadan ünvan aldı. TIKIR TIKIR maaşlarını alıp caka satıyorlar. EĞER liyakatla gelseler onların hiçbiri yoktu. Sayın başkan bunları gönder yoksa bu belediye düzelmez dönen dolapları herkes biliyor.

HALK
HALK - 3 ay Önce

Sayın Güngör ALLAH rızası için görevini yab benim için degil park bahce mesirealanı degil yol istiyoruz sagı istiyoruz maraş size ençok oyu veriyor en çok rezilligiyaşıyor tirafik kavgasına son verin

Abdullah
Abdullah - 3 ay Önce

Borçsuz belediye varmı. Antebin borcu 20 milyar TL olmuş laf eden yok. Adana 5 milyar Antalya 5 milyar. 700 bin nüfuslu malatyanın bile 1,8 milyar tl. Büyükşehir in borcu olur çünkü tüm şehre 1,2 milyon kişiye bakıyor. Eski maraş belediyesi Maraş merkez mahallerinden sorumluydu. Merkez köyleri bile yoktu . Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanı çok geniş bunları yaparkende yüklü borç olabilir. 1 milyarın altında borcu olan Büyükşehir belediyesi nadir.Ama iş yapmak önemli. iş yapacaksın

hanci
hanci - 3 ay Önce

Iyi madem tamamladı şimdi batı köylerine köprü yapsın

Saadet
Saadet - 3 ay Önce

Ayşe taşkıran ne zaman değişecek

hasan
hasan - 3 ay Önce

Maraşta bu işi yapacak bulamadı sekreteri sakarya dan getirdi.Oylar maraştan sekreter sakaryadan oh ne güzel.

maduro
maduro - 3 ay Önce

güngör ve saz ekibi tamam... üflemelilerde güngör... Kanunda kaski.... Tamburda....

Byglu
Byglu - 3 ay Önce

Ole kitap yazmayla Olmuyo vatandas hizmet bekler yok belediye borcluymus yok para yokmus borcu varsa geliri De var bunlar bahane olmamali

ede
ede - 3 ay Önce

Personele verilen sosyal denge tazminatını kesmesi doğru ve adaletli oldu.belediye personelinin kamuda çalışan diğer memurlardan farkı ne. Büyükşehir olmasından dolayı ödeniyorsa diğer memurlar çadırkentte mi çalışıyor, onlara neden verilmiyordu. Bu para yüzünden kurumlardan torpilini bulanlar belediyeye geçti. Hayrettin Başkanı sırf bu uygulaması nedeniyle bile desteklerim. beğenmeyenlerin çoğu haksız çıkarları olanlar.

Ede46
Ede46 - 3 ay Önce

Erkocun yarim bıraktığı yerden haraca rüşvete tam gaz devam etmez inşAllah

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 3 ay Önce

eeee torpille işe alınanlar ne olacak.Hadi bakalım onlara da soruları vermeden yapalım bakalım kpps tarzı bir sınav.Gerçekten hakkıyla alırlarsa başım üstüne yoksa bu tür değişimlerin benim vicdanımda hiç bir anlamı yok.Ötekinin ahbabı gitmiş bunun ahbabı gelmiş.Değişen bir şey yok yani...

drsn
drsn - 3 ay Önce

yeni genel sekreter gölkent kılavuzlu park arasına kaldırım yaptırabilir mi.gölkentin kenarında bulunan su kanalına arabalar uçuyor oraya çelik bariyer yaptırabilirmi...

Byglu
Byglu - 3 ay Önce

Be isle kitap yazmayla Olmuyo icraatla hizmetle Oluyo vatandas hizmetle bekler

veli
veli - 3 ay Önce

bir zahmet çalışmaya başlayın artık madem bir farkımız olacak diyorsunuz. yazık memleketime yazık.

drsn
drsn - 3 ay Önce

7 ay oldu ekip kuramadınız belediyeye değil nasaya uzay mühendisi alıyor sankiiiii

Mahmut
Mahmut - 3 ay Önce

İstanbul tamam ettin şimdi kahramanmaraşımıza bak artık yeter be allahtan korkun biraz

şah şahbaz
şah şahbaz - 3 ay Önce

şadık şahbaz olduk...
tüm sorunlar biter artık.
7 tane blediyecilik kitabı yazan ( bir Allah ın kulu bu kitapların isminiz yazsa bari) bu yalakalıklar karşısında kitaplarına bir tane daha ekleme yapar artık.

Ramazan dalkıran
Ramazan dalkıran - 3 ay Önce

Allah aşkına aylardır ne yapıyordunuz bitmedimi hala kuramadınızmı bu ekibi birde neredeyse kendini yırtanlar vardı paralayanlar vardı neymiş Tayyip beyin yakinen çalışma arkadaşıymış neymiş belediyeler bilmemnesiymiş neymiş maraş için büyük bir nimetmiş hani nerede abicim icraatlar nerede ilk projemiz bu ilk başta şunu yapacağız ilk önce bunları yapacağız vaatler vardı. Hayal olarak kaldı

Ramazan dalkıran
Ramazan dalkıran - 3 ay Önce

Sahipsizsin yine güzel maraşım yine boş vaatlerle kandırıldın güzel maraşlılarım

VATANDAŞ RIZA
VATANDAŞ RIZA - 3 ay Önce

EKİP TAMAMLANACAK DENİLİYOR. BELEDİYECİLİĞİN KİTABINI YAZAN BAŞKAN MAALESEF BAZI YANLIŞ UYGULAMALAR DEVAM EDİYOR. NE DİR DERSENİZ. MHP NURHAK BAŞKAN ADAYI OLAN VE SEÇİMİ KAYBEDEN ADAYA MÜDÜRLÜK VERİLMESİ. KUZEY İLÇELERİ KOORDİNATÖRÜ ( 657 DE BÖYLE BİR KADRO GÖREMEDİM AMA ) HALE MÜDÜR OLARK DEVM EDİYOR. BU KİŞİLERE HAK ETMEDİKLERİ HALDE VERİLEN MAKAM VE ÜÇRETLERİ VEBALİ KİMİN BOYNUNA ACABA. BUNLARDAN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN HABERİ VARMI.

HAKKI HAKLIOĞLU
HAKKI HAKLIOĞLU - 3 ay Önce

alt ve üst geçitlerin hali ne olacak? biz bu işleri ne zaman öğreneceğiz? bir alt geçitin, üst geçitin yapımı yaklaşık üç yıl alıyor. istasyon üst geçiti, hal kavşağı üst geçiti ölüme terk edilmiş vaziyette. lütfen bir daha böyle boyumuzdan büyük işlere kalkışmayalım..

misafir
misafir - 3 ay Önce

6 ayda genel sekreter bulundu 6 daha ekibin tanışma faslı 1 yıl makina bakımları derken 2. dönem seçimleri gelir vatler kampanyalar derken hizmet 2. dönemde başlar hzmet adına 2.dönem başına kadar birşey göremeyiz

ede
ede - 3 ay Önce

BUNLAR ANCA EKİP TAMAMLAR ZATEN PROJE DEĞİL.

Eyüp
Eyüp - 3 ay Önce

ne düğmesiymiş bu? her önüne gelen düğmeye basıyor! "başkanın adamları" sıfatından türkiye kurtulmadıkça büyüyen türkiye hayal olarak kalır.

UYARICI
UYARICI - 3 ay Önce

Aman Rüstem Keleş'e dikkat ediniz! Sinsidir, çalıştığı kurumda kendisinin önüne geçecek, kendisinden bilgili ve başarılı hiç kimseyi istemez, yaşatmaz. İYİ ŞEYLERDE ÖNE ÇIKAR VE KENDİNE MALEDER, KÖTÜ ŞEYLERDE GERİ ÇEKİLİR, BAŞKANA BIRAKIR. bAŞKAN ÇOK DİKKAT ETSİN! kEŞKE ALMASAYDI!

dost
dost - 3 ay Önce

SASKİ'den Maraş'a giden.Çalıştığı kurumda kendisinin önüne geçecek, kendinden başarılı, bilgili, çalışkan hiç kimseyi istemez, barındırmaz, harcama yolu arar, bulur. İyi ve başarılı işlerde öne geçer, kendine maleder, reklamında kullanır. Başarısız ve puan vermeyen işlerde kaybolur, başkana bırakır.Sinsidir. Yandı maraş!

mustafa
mustafa - 3 ay Önce

sakaryalı maraşın ggogle konumundn marasa bakmişmidir acaba gelen gideni aratır. ondan hişş süpem yok selam ve dualarım maraşta suya zam için

yavuzselim
yavuzselim - 3 ay Önce

sy başkan bu memlekette hiç mi adam yokta dışardan ithal insanları getiriyorsun,bu gelen insanlar bu memleketi ne kadar tanır neyini bilir hiç düşündün mü,yapmayın ya Allah aşkına biraz da milliyetçi olun
getirdiğiniz insanlar göreceksiniz maraş a hiç bir şey katamayacak,hepsi teorikte biliyorlar ama pratikte ne yapacaklar çok merak ediyorum başarılar diliyorum

ahmet saz
ahmet saz - 3 ay Önce

arkadaşlar
memudan kes sakaryalı ver işçiden kes nevşehirliye ver ne güzel


SIRADAKİ HABER

banner122