Başkan Hayrettin Güngör KASKİ'ye atama yaptı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KASKİ'ye atama yaptı.

Başkan Hayrettin Güngör KASKİ'ye atama yaptı!

Belediyeciliğin ustası Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KASKİ'ye atama yaptı. 

O İSMİ KAHRAMANMARAŞ'A GETİRDİ! 

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri iken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilen ve 31 Martta seçimi kazanan ancak itiraz nedeniyle mazbatasını alamayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olan Hayrettin Güngör bürokratlarını seçmeye başladı.
Türkiye Orman varlığının yüzde 35’ini oluşturan ve Türkiye’nin beşinci büyük su havzasına sahip Kahramanmaraş’ta kısa adı KASKİ olan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne başarıları ile ün yapmış akademik kariyerli Doç. Dr. Özgür Özdemir getirildi.

DOÇ. DR. ÖZGÜR ÖZDEMİR KİMDİR

1973 yılında Nevşehir'de doğan Doç. Dr. Özgür Özdemir, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri Fevzi Çakmak Lisesinde tamamladı. Lisans öğrenimini 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nde; Yüksek Lisansını 1999’da, doktorasını 2007’de İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Çevre Mühendisliği Programı'nda tamamlayan Dr. Özdemir, 2017 yılında Doçent oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü’nde 1996 –1998 yılları arasında Çevre Mühendisi olarak çalıştı. (Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan. İSKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Veysel EROĞLU). 1998 – 1999 yıllarında Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak görev yaptı. Eylül 1999 yılında görev yapmaya başladığı Kayseri Büyükşehir Belediyesi KASKİ Genel Müdürlüğü’nde mühendis (1999 -2003), Atıksu Arıtma ve Atıksu Ruhsat Denetim Şube Müdürlüğü (2003-2004), Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı (2004-2008), Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı (2004-2014) görevlerini 2014 yılı Haziran ayına kadar sürdürdü. (Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Mehmet Özhaseki. KASKİ Genel Müdürü Hidayet Atasoy (1999-2002), Ender Batukan, (2002-2014)) 24 Haziran 2014-30 Mayıs 2018 yılları arasında Malatya Büyükşehir Belediyesi Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Kurucu Genel Müdürü olarak görev yaptı. (Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır). Malatya’da Kurumsal yapıyı oluşturdu, 2071 Yılı Su Master Planını hazırlattı, Su Kayıp Kaçakları ile ilgili ciddi çalışmalar yapıldı. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünde 2011-2014 yılları arasında ve İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümünde 2017-2018 Eğitim döneminde uygulamalı dersler veren Özdemir, kamu üniversite işbirliği ile 8 projede araştırmacı olarak görev aldı. Çeşitli dergilerde su ve atıksu alanında 13 tanesi uluslararası SCİ dergilerde olmak üzere 70 adet ulusal ve uluslararası makale ve bildirisi yayınlanan Nevşehirli Doç. Dr. Özgür Özdemir, TSE 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve 18001 OHSAS yönetim sistemlerinde uzman tetkikçi olarak görev aldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, ASKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı ile birlikte çalışan Özdemir, ASKİ Genel Müdür yardımcılığı görevini yürütüyorken, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı Hayrettin Güngör tarafından KASKİ Genel Müdürlüğüne getirildi. Özdemir, evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce biliyor.

Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Helal başkanim ne kadar iş yapmayan koltugu meşkul eden müdürler var bir bilseniz

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 2 ay Önce

hayırlı olsun
hurşitoğlu taş düzmeye devam

GÜLAÇTI TR
GÜLAÇTI TR - 2 ay Önce

sayın başkandan beklentimiz küçük ama insanların gönlüne girecek kararlar almasıdır örnek verecek olursam, amasya belediye başkanı gibi belediye araçlarının hoyratca kullanılmasının önüne geçmek makam araçlarını garaja çektirmek, ikincisi daha mühim bankamatik memurları belediyede çalışıyor görünüp hiç işe gitmeyen kişilerin görevine son vermek
başarılar dilerim...

Yenilik şart
Yenilik şart - 2 ay Önce

Daire başkanlarını değiştirmeniz işi ehline vererek memlekete hizmet etmenizi size oy vermiş biri olarak bekliyorum. LÜTFEN DAİRE BAŞKANLARINI DEĞİŞTİRİN ve personele devlet adabını ve kültürünü işleyin.

ALİ ASLAN
ALİ ASLAN - 2 ay Önce

SÜPER..HAYIRLI UGURLU OLSUN..İNŞALLAH YEPYENİ BAŞARILI BİR EKİP GELİR ARTIK

fatih
fatih - 2 ay Önce

Helal olsun başkan temizliğe başlamış !

TÜRK
TÜRK - 2 ay Önce

Allah Allah ... liyakatle belediye veya belediye türevi yerlere eleman alan tek akp li ... tebrik ederim. şimdi sıra torpille belediyelere girenleri defet ölümüne arkanda olalım başkan Güngör....

Hurşit
Hurşit - 2 ay Önce

Helal hepsini değiştir hepsinin yerine dışardan adam getir. Mümkünse dışardan gelenler de marsşlı olmasın.

VK
VK - 2 ay Önce

Kariyerli biri olarak inşAllah şu aksu çayının gereğini yaparsınız

Hurşit
Hurşit - 2 ay Önce

Helal hepsini değiştir hepsinin yerine dışardan adam getir. Mümkünse dışardan gelenler de marsşlı olmasın.

MARAŞLI
MARAŞLI - 2 ay Önce

ABOOOVV ÇOK BÜYÜK BİR İŞ BAŞARMIŞ TANIMADIGINI TEMİZLER YERİNE TANIDIGINI GETİRİR BİZİM MİLLETTE HELAL DEMEYE BAŞLAR

Hakkı İSTER
Hakkı İSTER - 2 ay Önce

Kahramanmaraş'a karşı dakika bir, gol bir.

ekonomi
ekonomi - 2 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ne ya da neler yapılabilir ? Esnafın, işçinin, çiftçinin, köylünün, memurun kısaca vatandaşın bu hareketliliğe ihtiyacı var. Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için neler yapılmalıdır ? Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ?

kahraman
kahraman - 2 ay Önce

Sayın Başkanım Başta güncel konu zehir akıtılan Aksu Çayı olmalı

46
46 - 2 ay Önce

mazbatasını almadan nasıl atama yapabiliyor acaba?!!!

Muhitttin
Muhitttin - 2 ay Önce

Süper bir atama....ilk icraat olarak AKSU ÇAYI Turizme açılmalı..Bu doğa harikası her renk akabilen bu çayımız için ivedilikle tesisler yapılmalı..Aha size mis gibi proje...

Askici
Askici - 2 ay Önce

Ankara Askide tembellik edip durmadan asparagas sunumlar yapan gm yardımcısı değil mi bu özgür bey

Hacı
Hacı - 2 ay Önce

Maraşta adam kalmayik da getmiş Nevşehir li getirmiş

meraklı
meraklı - 2 ay Önce

Şehrin silüetiyle ilgili çalışmalar ve tarım ekonomisine belediye katkısı konıusunda hareketler bekliyoruz...

kayt
kayt - 2 ay Önce

erkoçta değiştirmişti...sonra eskisine mum oldu.

hulusi erkoç
hulusi erkoç - 2 ay Önce

artık su sayfanın yazarlarına da hizmetlerinin karşılığı olarak ufak tefek de olsa bir şeyler verilir.

M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 2 ay Önce

bizi açmaz,müdür ithal olmalıydı

memoli
memoli - 2 ay Önce

değiştir kampanyası başlamıştır

Ali
Ali - 2 ay Önce

Seçim öncesi kaskiyi su giderleri için aradım içi toprak dolu diye. İstiklal mah. İçin yapmadıkları halde yapdık dediler. İyi etmişsin başkan.

Ali
Ali - 2 ay Önce

Sayın başkan önce hayırlı olsun. Lütfen hasancıklı kayseri yolunun stabilize kısmı bize yakışmıyor. Siz gereğini yaparsınız.

helal büyük başkan
helal büyük başkan - 2 ay Önce

Değişim şart gerçekten. çalışmayan nekadar idareci varsa gözden geçirilmeli eski başkan döneminde verilen projelerin üstesinden tek gelen Etüt Plan proje daire başkanı oldu. Branşını bilmiyorum ama biçok kez yerel kanalda projeleri anlatırken gördüm, hem teknik donanımı yüksek hemde konuşma kabiliyeti eski başkana göre çok çok iyiydi. İnşAllah memleket için çalışacak idaricleri getirir hayrettin güngör başkan.

Òkkeş
Òkkeş - 2 ay Önce

K.marasa yabanci yakisir is yapip yapmamasi onemli devil Balkan sender bu na uymussun bize bu yakisir Italian devamli Kyi bekir sender bu karisikliga uymusun halal Olson

ispir pak
ispir pak - 2 ay Önce

mustafa semerciyide kaskiye verin bencee oralarda takılsın :)

OSMANİYELİ
OSMANİYELİ - 2 ay Önce

ishal oldum perişanım
içmiyorum suyundan.
düzgün adam isterim
kaskiye başkanımdan,,

Isa
Isa - 2 ay Önce

Cevre muhendisi, evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce bilen biri marasta yokmuymus?


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154