Başkan Hayrettin Güngör KASKİ'ye atamıştı! Görevi bıraktı

Kahramanmaraş içme suyu ve alt yapısını değiştirmek için kurumda önemli işler yapan, KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’in ani işi bırakma kararı şok etkisi yaptı. Şehrin tamamına yakını için önemli çalışmalar yapması beklenen Özdemir’in ani ayrılışı kafalarda soru işareti bıraktı

SİYASET 22.07.2019, 11:12
Başkan Hayrettin Güngör KASKİ'ye atamıştı! Görevi bıraktı
banner257

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Kahramanmaraş’ın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı olan Hayrettin Güngör, ilk atamasını KASKİ Genel Müdürlüğüne yapmıştı. Kent kamuoyunda büyük umutla baktığı ve CV’sinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde çalışan Prf. Dr. Veysel Eroğlu’nun da öğrencisi olan KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’in Kayseri Büyükşehir Belediyesine gittiği öğrenildi. Kahramanmaraş gündemine bomba gibi düşen haber, sonrası akıllara neden gitti? Kiminle anlaşamadı? Ani kararın nedeni ne gibi? Sorular gelirken, Hayrettin Güngör’ün KASKİ’ye kimi getireceği merak konusu oldu.

 

Yorumlar (19)
hanfi 11 ay önce
Beceriksiz ve basiretiz tipler kaçırmıştır kesin , çünkü bizim memleketin adamı çok haseddir. yine erken konuştuk ama taklacı ve yalaka tayfası kafası kendinden çok çalışan adamı sevmez , bol bol döt yalar
Maraşlı 11 ay önce
Belediyede okumuş adam durmuyor.belediye yine beklediğimiz gibi olacak
asi 46 ne 11 ay önce
ne o buna kimse yorum yapmamis korktunuzmu Allah kimsenin ustunde korkuyu eksik etmesin
Mahmut 11 ay önce
Yazık bu güzelim memleketimize ne günlere geldik be
Adnan Mahmud 11 ay önce
Gerçek şu ki bir kişinin tahsil yapıp ismimin önüne ön ekler getirmesi, o kişinin aynı konuda icraatları güzel yapması anlamına gelmiyor. Maraş'da Mali durumu gayet iyi olan tek kurum Kaski'yi 3 ayda batma noktasına getirebilen bir bilim adamı bunun en açık örneğidir. Ayrıca bürokrasi ve devlet geleneği bilmemeside cabası. 3 ayda sağdan soldan getirdiği "sözleşmeli" şube başkanlarının durumu ne olacak???
Ben güzel bir manşet söyleyeyim sizlere: Haftanın 3 günü üniversitesitede ders vermeye Ankara'ya giderek kalan 2 gününde Kaski'yi yönetebileceğini sanan genel müdür kaçtı.

Şunu da söylemeden duramayacağım. Ankara'yı Ak parti kazansaydi zaten müdür hiç Maraş'a gelmeyecekti. Aski genel müdürü olacaktı ki Rabbim dün ASKİ' yi bugün Kaski'yi korudu.
Ahmet AZAK 11 ay önce
Beklentiye cevap veremeyeceğini anlamıştır.Kimseyi gözümüzde büyütmeyelim.Geçmişteki icraatlarına bakmak lazım.K.Maraş Belediyesi Özgür özdemir yokkende hizmet veriyordu yine verecek ALLAH cc izin verirse.CV'ine baksanıza arkadaşlar Veysel Eroğlunun öğrencisi imiş.peh peh yahu Veysel Eroğlunu hangi hizmetiyle anacağız bilen biri varsa yazsında bizde bilelim.
aslan turk 11 ay önce
dışardan geldiler, memketin adamları dururken kendi adamlarını makamlara getirdiler.
malatya ankara istanbul firmalarını kaskiye doldurdular. tabiki buna sisyset tepkisiz kalmadı.
Son Mohikan 11 ay önce
Bu memlekette Kafası Çalışan Adamın Ne işi var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?