Başkan Mahçiçek: Azdan az çoktan çok gider!

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek bugün düzenlediği basın toplantısında konuşmasına “ Barış Pınarı Harekatı’nda “ görev alan Mehmetçiklerimiz ile başladı. Selamlarını iletirken, her türlü desteği vereceklerini de belirtti.

Başkan Mahçiçek: Azdan az çoktan çok gider!

Kahramanmaraş basınını “ Yolsuzluk ve usulsüzlük" iddiaları için toplayan Başkan Mahçiçek ateş püskürdü.

İşte Mahçiçek’in kamuoyu açıklaması:

Onikişubat Belediyesinin her şeyi açık, her şeyi açık. Her sene belediyenin yaptığı çalışmalar Sayıştay denetçileri ve İçişleri bakanlığımızın müfettişleri tarafından denetlenir. Son olarak ta bakın İçişleri bakanlığı 2014’ten 2019’a kadar müfettişler bizim belediyemizde yapılan işleri denetlemiş.

Yani yapılan işlerin hepsi denetimden geçmiş. Böyle rekorlar kırmaya çalışan belediyeye çamur atmaya çalışacaksın. Diyeceksiniz yolsuzluk varmış nerede varmış ? Onikişubat belediyesinin EKAP’ından bilgileri alıp Onikişubat’ta yanlışlık oluyor diyeceksiniz. Bize soracaksınız ve bizde size doğrusunu söyleyeceğiz. Ama bizim üzerimize basarak kimsenin bir yere gidemeyeceklerini öğrenecekler. Azdan az çoktan da çok gider. Bizim alnımız açık her şeyimiz açık elhamdülillah bize iftira atanların hepsine havale ediyorum. Onikişubat Belediyesi açık, hodri meydan varsa bir şey gelsinler konuşalım. Bir dünya projesi getireceksiniz, onu kadük etmeye çalışacaksınız. Eğer siyaset yapıyorsanız, memleketin menfaati için yapacaksınız. Memleketin menfaatinde bir arya geleceksiniz. Memleketi dünya markası yapacak bir projeyi yok etmeye çalışmayacaksınız. Biz bunlardan korkmayız, bugüne kadar korkmadık.

Hukuki yollarda hakkımızı arayacağız. Kimse bizim üzerimize basarak, bir paye fitne çıkarmasın. Bu na müsaade etmeyeceğiz. Artık sabrın sonuna geldik. Varsa bir bildiğiniz gelin konuşalım. Ama bakın müfettişlerin yaptığı incelemeler tertemiz çıktı. Neyi kötülüyorsunuz kardeş ya, neyi kötülüyorsunuz? Kime zarar vereceksiniz ?

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem
Cem - 4 hafta Önce

Azdan az çoktan çok gider demek ne demek birader, belediye başkanımısın mafyamısın, ayıp ayıp, koskoca yaşlı başlı adamsın, herkeste biliyor sende biliyorsun neyin ne olduğunu, söyletme bizi başkaaaaaaannnnnn.....

Kerem
Kerem @Cem - 4 hafta Önce

hadi be ordan işine reisle ne alakası var, reisin karşısında haçlı ordusu var, hanifi beyin karşısında millet var millet, ireisin karşısındakilerle kendi karşındakileri bir tutuyorsan milleti haçlı ordusu olarakmı görüyorsun hanifi bey, ayıptır yazıktır, yakışmıyor bu tarz, lütfen tarzınızı düzeltiniz beyefendi.

RTE
RTE @Cem - 4 hafta Önce

Aynı yorumu Reis-i Cumhurumuz da söyledi birader. O da mı mafya oluyor??

Alyanak osman
Alyanak osman - 4 hafta Önce

Hanefi emmi adama sorarlar, 39 trilyon tanitim, 13.5 trilyon cevre duzenlemesi, Allahtan korkmadiniz mi diye, abd memleketin umugune coksun, siz zirttiri seylere servetler harcayin, sonra da mufettisler geldi bakti inceliyor deyin, sizin is, celalattinin paylasim yapip sonra yaptigi yorumlari ithamlari silmek gibi inandirmayici, halkin ozunde aklanmadikca, hersey seffaf bir sekilde vatandasa anlatilmadikca mufettisleriniz sizin olsun. Biz de seni Allah havale ediyoruz, iyiki ölüm var iyiki hesap var, ak kara orada belli olacak

eloğlu
eloğlu @Alyanak osman - 4 hafta Önce

adam mehmedimize selam yolladı ya, ne gerek var harcamalardan expoda dönen paralara, osman okumuş okçuluk festivali yapıyordu bir zamanlar, okçalarımızı kuşanır abd ye rusyaya oklarımız ile kafa tutarız, hanefi de okçulukla kafa tutmamızın reklamını yapar 39 trilyona, ne olacak ki, durmak yokkk gardaşşş devam ha gayret

Çıldırmış
Çıldırmış - 4 hafta Önce

Azdan az çoktan çok gider derken ne demek istedi Allah için merak ettim...haber46 dan birisine saldırı mı olacak yoksa malum yanında kimleri gezdiriyor baskan bey yazık...

Ümit Akar
Ümit Akar @Çıldırmış - 4 hafta Önce

Hanificim rüşvetin belgesimi olur? Bellemişsin sayıştay ve müfettiş denetiminden bişey çıkmadı diye...? Bizzat sana verenler anlatıyor gezdikleri yerde be..

Salman doğan
Salman doğan @Çıldırmış - 4 hafta Önce

Sanırım Mahir Ünal ve kendisinin pisliklerini gündeme getiren ve ortaya çıkaran celattin güvenç ve ekibine gözdağı vermiş. Biz bir haltlar karıştırdık ama siz de bizden aşağı kalmazsınız ayağınızı denk alın demiş. Hepiniz aynı çöplüğün horozusunuz ve o pislikleriniz için birbirinize ötüp duruyorsunuz.

Ayıp ayıp
Ayıp ayıp - 4 hafta Önce

Baştan sona dinledim. Hic bir savunma yok. Hic bir ispat yok. Hic bir delil yok. belge yok. Parayla satın aldığı gazatecilere fırça atip durmuş.

Doğru Söyler
Doğru Söyler - 4 hafta Önce

Expo2023 önemli ama alt yapı nerede başkan ??????

EXPO23 TİYATROSU
EXPO23 TİYATROSU @Doğru Söyler - 4 hafta Önce

MUAZZAM ALT YAPIMIZLA BİNLERCE TURİST ZİYARET EDECEK DENİLEN "EXPO23 TİYATROMUZA" GELECEK MİSAFİRLERİMİZİ GAZİANTEP OTELLERİNDE AĞIRLAYACAĞIMIZ İÇİN KAHRAMANMARAŞ HALKI OLARAK MUTLULUK DUYUYORUZ (!)

Mehmet ay
Mehmet ay - 4 hafta Önce

Hayırdır başkanlığı bırakıp mafya babaligina mi soyundun ama bu millet seçimlerde senle hesaplasacak tabiki bide ahiret var unutmuşsun belli

Ede
Ede - 4 hafta Önce

Başkan olan görgüsüz birisi soförüne sorar.
"Soför söyle bakalim esekle soför arasinda ne fark vardir? "
Soför bir süre düsündükten sonra mahcup bir sekilde;
"Bilemedim başkanim" diyor
Başkan cevap olarak:
"Esege çüs diyince, soföre ise dur diyince durur" demis.
Bunun üzerine soför çok sinirlenmis ama karsidaki başkan oldugu için bir sey söyleyememis.
Belirli bir süre sonra bu defa soför başkana:
"Bir soru sorabilir miyim başkanim" der. Bakan da:
"Sor bakalim" der. Soför sorar:
"Esekle başkan arasinda ne fark vardir?"
Başkan bir süre sonra:
"Bulamadim soför söyle bakalim" diyor. Bunun üzerine soför de:
" VAllahi başkanim ben de bulamadim... "burdaki başkan tamamen hayali lütfen kimse üzerine alınmasın. Biraz gülelim ortamı yumuşatalim dedim . KahramanMaraşş seni seviyorummmmmmmmm

HAS MARASLİ
HAS MARASLİ - 4 hafta Önce

SAYİN BAŞKAN AKLANMAK İSTİYORSAN MECLİSTE TÜM PARTİLERDEN ÜYE ALIP BİR YOLSUZLUK KOMİSYONU KURARSIN BUNLAR YOLSUZLUK VAR MI YOKMU ARASTIRIRLAR BU TİP MAFYA VARİ KONUŞMAK SİZE YAKIŞMAZ

HAS MARAŞLI
HAS MARAŞLI - 4 hafta Önce

SAYIN BAŞKAN İSTERSEN SEN HİÇ KONUŞMA ÇÜNKÜ KONUŞTUKCA BATIYORSUN."BİLGİM DAHİLİNDE YOLSUZLUK OLMAMIŞTIR","AZDAN AZ, ÇOKTANTA ÇOK GİDER"SENİN VECİZ SÖZLERİN.

İş sapa sardı
İş sapa sardı - 4 hafta Önce

Sayın başkan expo 2023 alanındaki yapılan ihalelerin kimlere nasıl verildiğini açıklayın.
Azdan az çoktan çok gider cümlesini ben çaresizlikten dolayı yapmış olduğunu düşünüyorum.
Keşke böyle talihsiz bir cümle kurmasaydı tehdit gibi ne demek vatandaş hesap soramazmı
burdan şunu anlıyoruz demekki hesap sorulamaz.Dulkadiroğlu belediyesi için neden böyle haberler çıkmıyor bence artık kendinizde hatalar aramaya başlamalısınız.

Nazlı doğru
Nazlı doğru - 4 hafta Önce

Başkan halkı ve devleti kandırabilirsin ama herşeyi gören ve bilen Allahı nasıl kandıracaksın? Bütün bir il senin ve belediyenin pisliklerini yolsuzluklarını ve fırıldaklarını konuşuyor ve biliyor ve sen çıkmışsın utanmadan tehdit ediyorsun sağı solu. Bakalım pislikerinizin ne zaman hesabı sorulacak ..

vah maraşım vah
vah maraşım vah - 4 hafta Önce

herkes ayağını denk
alsın diyor.....belediye başkanımı yoksa.....

Okur
Okur - 4 hafta Önce

Müfettişler acaba seçilip gelemezler mi. Koruyucu ortağın

Sıdıka ergün
Sıdıka ergün - 4 hafta Önce

Pisliği arşa yükseldi. Ellerim kıirilaydı da buga oy vermiyeydim. Ahhhhh tayyip edem ahhhhhhh. bu pisliklere rey verdirdin bize edeeeeeeeeem. İyi siyasetçisin ammaaaaaaaa adamını bilemin edem sen. Davutoğlu satti aha. Aha Abdullah da satti. Yüzune beraber sattı hemilide. Edemmmmm offfff offfff. Mahirnen Hanifide sırtınn vuri seni. Akpartimizin dibine ayransuyu dökiiiiii edeeeeeemmmmmm. Sen gavurunin amarikinen dövüş, bunlarda ayağına dolansın.
Albunu edem al. Eksposu batsın bunug

Ökkeş
Ökkeş - 4 hafta Önce

Hanefi dayı bizde zaten yok, biz gariban yoksul sahipsiziz, mal mülk maşAllah Allah sana verdikçe vermiş, birazda dağıt hep bana deme

Mahoni2023
Mahoni2023 - 4 hafta Önce

Agam bizimle egleniyr

Vay beya
Vay beya - 4 hafta Önce

Tayyip bey bugün Amerikaya azdan az çoktan çok gider dedi. Bu adaminda düşmani doğruyu yazan gazeteci ki . Oyüzden gazetecilere dedi.. Oley

Vatandas
Vatandas - 4 hafta Önce

Magralinin hepsini belediyeye doldurdu ilkokul ortaokul mezunlarını, üniversite mezunlarida boşta gezer

Kimsenin
Kimsenin @Vatandas - 4 hafta Önce

Kimsenin mağralı mahallesi ile sorunu yok ama şu gerçek. Mağrali mahllesinden olmayanlar bu belediyede işe giremez

leman taşgetiren
leman taşgetiren @Vatandas - 4 hafta Önce

mağralı kadar başına taş düşsün emi mağralılı insan değilmi

Molla gürani
Molla gürani - 4 hafta Önce

Belediye emlak gelirleri azalırsa AZ GÖTÜRÜRÜZ, çoğalırsa ÇOK GÖTÜRÜRÜZ demek istiyor..

Ahahaha
Ahahaha @Molla gürani - 3 hafta Önce

Aradığım yorum

Mehmet dinçer
Mehmet dinçer - 4 hafta Önce

Başkan, fz inşaatın opete olan borcunu ödedi mi belediye yoksa vatandaşın emlak vergisi ödemesini aksatınca icra mesajı atarak topladığınız paralarla belediyeniz mi ödedi emekli olunca tutar dallarım sıkıntı yaşamasın diye belediyeciğiniz mi ödedi? korumanla gelip aldığın 20 bin liracık opet petrolden aldığın maaşa 2020 için yüzde kaç zam düşünüyorsunuz? Bu maaş başkanlığa geçtiğin dönemde oraya ruhsat vermeyen poyraz a inat olmamıştır mutlaka bi ortaklık payın vardır heralde. Opetin arsasının zamanındaki sahibinin helalliği alındı mı ? Belediyenin önünde başkan yardımcın tarafından dayak yiyen ortağın metin saçma nın helalliği alındı mı? Çok Allahı dini imanı peygamberi sevip sayarsınız eminiz de merak ettiğim konu gece yatağa yattığınız da nasıl uyuyabiliyorsunuz. Haram bünye de alışkanlık yapmış galiba. Affola sizdeki müteşebbislik ruhu her insanda olmaz tabiki.

Ahmet ay
Ahmet ay - 4 hafta Önce

Malık ejder sitesinde boğaziçi mah de kacak yapısi aykırılığı eksikliği olan binaya , senin imar müdürün iş bitirme ruhsatini Nasil veriyor. Hadi açıkla, mal varlıklarınızi yakınlarınızla bırlıkte mudurlerle birlikte aciklayin. Azdan az coktan cok ne demek. Azi da coguda Allahım var etti.
Karşılıklı söz söylemekle olmaz, senin belki haberin yok. Ama müdürün parti meclis üyesi müteahhidin eşi diye ruhsatı verirse halkta hakkini savunur. Sanki biz oyumuzu başkasına verdik. Bu konuyu hallet başkan.

İmar müdürünün istifası
İmar müdürünün istifası @Ahmet ay - 3 hafta Önce

nı duymuşsunuz önceden belliki......sizi gidi siziii haha

Mlamat
Mlamat @Ahmet ay - 4 hafta Önce

Ben de duydum. İmar müdürü acayip zengin olmuş. 3 tane lüx rezidansı varmış. Her büyük müteahhiti birer daire haraca bağlamış. Daha yeni JEEP cherokee almış. Yazık deyilmi kul hakkı sn editor. Bunu da haber yapsana. Ahhmet ay kardesıme destek yapıyorum

göksunlu.
göksunlu. - 4 hafta Önce

Slm arkadaşlar.Mahçiçek daha önce belediye başkanlığı yapmadı mı?.Yine böyle Yaptırdığı statta yine böyle olaylar gündeme geldi.2009 yılında saadet partisinden aday oldu..Sizce ne kadar ol aydı.5635.oy aldı.peki sormak lazım bu.237 bin oydan 5635 ol alan birine 2 dönemdir neden oy verilir.Daha önce adı şaibelere karışmış biri ak partiye geçince temizlendi mi?

Farketmez
Farketmez - 4 hafta Önce

Burada İddialara cevap yok içi boş suçluluk pisikolojisiyle yapılmış anlamsız bir karşı hamle var.Elle tutulur gözle görülür bir cevap istiyoruz.Belliki oda yok padırdadıkca batıyorsun.

46 46
46 46 - 4 hafta Önce

hanifi emmi halamın bıyığı olsa amcam olurdu kendi söylediklerine sen bile inanmıyorsun ki biz inanalım

Rukiye Gökpur
Rukiye Gökpur - 4 hafta Önce

Böyle bir hitap şekli olurmu hiç açıklamadı değil aba altından değnek göstermek

edeler
edeler - 4 hafta Önce

bu adam denetçilerede yolunu buldurur merak etmeyin

Murat Bey
Murat Bey - 4 hafta Önce

Yeter be kardeşim doymadınız gitti.Ne sizi ne de etrafınızdakileri bir türlü doyuramıyor bu millet her taraftan yolsuzluk akıyor yiyen yiyene. Müslümanlığı kimseye vermiyorsunuz ama en çok da siz götürüyorsunuz. Bal gibi de yolsuzluk vardı ve onun için operasyon yapıldı yatacak yeriniz yok sizin çıkın istifa edin zaten götürdükleriniz size ve yedi sülalenize yeter.ÖLÜM VAR ÖLÜM.

yavuzselim
yavuzselim - 4 hafta Önce

arkadaşlar niye patırdıyorsunuz bu adamları biz seçmedik mi yüzde 74 oy biz vermedik mi o halde şimdi susun onlar konuşsun, Adam söyleyeceğini söylemiş zaten azdan az gider çoktan çok gider

fatih
fatih @yavuzselim - 4 hafta Önce

Suat @yavuzselim

kahramanmaraşlı siyasette hiç bir zaman hakkını savunmaz araştırmaz düşünmez ve eleştirmez sadece gider kuzu kuzu oy verir ! üstüne hakkını savunan eleştiren insanlarada sen kesin CHP lisin der :)

Suat
Suat @yavuzselim - 4 hafta Önce

ne yani biz seçtik diye hesap sormayacağız anlamına gelmiyor, seçtiysek hesap sormasını da biliriz , biz sizin gibi kılıçdaroğlu'nun her salaklığını görmezden gelecek kadar geniş değiliz

fatih
fatih - 4 hafta Önce

Belediye başkanı olmadan önce kuruşun yoktu şu anki servetin nereden geldi alın terimi döktün onu bir açıklasana önce (:

Maraşlı
Maraşlı - 4 hafta Önce

Sizce yine aday olsa seçilir mi seçilmez mi??

drsn
drsn - 4 hafta Önce

bir an gökçekle arınçın salvoları geldi aklıma..

lagertha
lagertha - 4 hafta Önce

expo 2016 antalyada kuruldu ne yazıkki ilgi görmedi ilgi görecek yatırımlar yapsanız daha mantıklı şehir için yol,su internet,vb insanların temel ihtiyaçlarını karşılayın yeter ütopik daha önce denenmiş şeyleri bırakın senin karayolu kapasiten yok havaalanı kezza öyle istanbul,ankara hariç her tarafa aktarmalı gidiyorsun.insanları salak yerine koymayın yeter artık..................

Bay ede
Bay ede - 4 hafta Önce

Şu belediyeler gelirleri ve giderleri ilan yapıp her ay assın bakalım belediyenin duvarına da insanlar görsün ne kadar gelen var ne kadar giden.Hadi delikanlı olan yapsın bunu.Ha birde personel alımları da oraya asılsın.kim aldı nasıl aldı KPSS puanı var mı varsa kaç puanla girdi.kim hısım kim akraba.şeffaflık Budur adalet hak delikanlılık dürüstlük bu.hadi göreyim sizi yapın! Yapamazlar çünkü.............

Mrb'ye soruyorum
Mrb'ye soruyorum @Bay ede - 4 hafta Önce

Bahsettiğiniz belediye sitesinin linkini yazarsan buraya. EŞŞEK olup anıracağım. YOKSA SEN BELEDİYENDE BUNU YAPABİLİRMİSİN

Mrb
Mrb @Bay ede - 4 hafta Önce

Dediklerinin hepsini web sitesinde yayınlıyor zaten, gir bak boş yapma!!

sedat
sedat - 4 hafta Önce

giderse gitsin beni ilgilendirmiyor beni kimin az kimin çok yediği ilgilendiriyor ? her ay su faturamda ki zamlar çevre temizlik vergilerim ilgilendiriliyor

bülent kan
bülent kan - 4 hafta Önce

azdan az çoktan çok ne demek sen belediye başkanımısın yoksa mafyamısın millet biliyoryor sende biliyorsun neyin tartışmasını yaşıyorsun

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 4 hafta Önce

Sonunda buda oldu yıllardır anadolu insanını hor ve hakir görüp aşağılayan chp zihniyetini şimdide ak parti zihniyeti aldı. Bunların tekerine çomak sokun bakalım başınıza ne geliyor. Açıklamaya bakarmısınız mahalle kabadayısı gibi tehditler , bu demokrasi bize göre bir yönetim şekli değil , bize padişahlık gerek herkes kılıçla silahla gezsin birbirine yamuk yapanın defteri dürülsün
Durun daha bu iyi günleriniz. Yakında görürsünüz.

ulubatlı
ulubatlı - 4 hafta Önce

seçilmiş birinin, hakkında olumlu düşünmeyen halkı için,( azdan az, çoktan çok gider) cümlesini kullanabilmesi Kayyum atanmasını gerektirir.

kemal açıkgöz
kemal açıkgöz - 4 hafta Önce

yazıklar olsun sana belediye başkanı diyenlere önce bir konuşma üslubunu düzelt ne demek azdan az gider maraşın dilinde tesbih oldunuz her yerde dolaşıyor yaptıklarınız doğru yada yanlış ama böyle bir konuşma olmaz buurası teksasmı basının karşısında böyle kendinizi savunamazsınız ayıp çıkarsınız üslübunca konuşma yaparsınız dersiniz bunlar iftira böyle bir ey yok belgelersiniz veyada burda şöyle bir hata yaptık anlıtırsınız o zaman insanlar sizi daha iyi anlar sayın mahçiçek

özgür
özgür - 4 hafta Önce

hiç düşündünüzmü, bu adama hırsız diyorsunuzya, peki neden bu adamı 2 dönemdir belediye başkanı seçiyorsunuz. hemde büyük bir oy farkı ile. aslında bu yolsuzluğa ve idda edilen hırsızlığa sizlerde ortak değilmisiniz. seçim zamanı bu adamın etrafında pervane gibi dönmedinizmi. belki bir yakınızı işe alır veya kazanırsa belki bizde bir şekilde nemalanırız diye. seçimlerden öncede aynı şaibeler vardı. peki neden seçtiniz o zaman bu kişiyi. toplumlar layık oldukları şekilde yönetilirler. boşuna debelenmeyin sizler buna layıksınız. boşuna afra tafra yapmayın.

DEDE
DEDE - 4 hafta Önce

ETİNDEN KORKANIN KEMİĞİNİ DE DESEYDİN BARİ :)

ökkeş
ökkeş - 4 hafta Önce

az az gider çoktan çok gider lafını erdoğan kime söylediği belli
peki bizim başkan kimleri tehdit ediyor yani ben yanarsam tepedekilerde mi yanar diyor

EXPO 2023
EXPO 2023 - 4 hafta Önce

Bu dünya projesi dediği de neymiş yoksa benden mi bahsediyor başkan. Bu projenin açılımını (kaç turist, nereden, nasıl gelecek, kaç para harcandı falan) yapsa da öğrensek!

Tekkeli
Tekkeli - 4 hafta Önce

Maraşın sedat pekeri

Ben Been
Ben Been - 4 hafta Önce

Yiyin efendiler.Tıksırıncaya kadar yiyin.Ama tehditte edin.Birde bize sövün. Yuh size yuh.

maraşlı
maraşlı - 4 hafta Önce

cok kişinin canı yanar reis ne olur bir el at bu belediyeye

Vatandaş
Vatandaş - 4 hafta Önce

Bu kadar emeğe bu denli kolay çamur atılmamalı, adamın yanlış birşey söylediği yok varsa bi usulsüzlük resmi evrakla gelin yüzleşelim diyo ? Nasıl yaklaşırsan öyle tepki alırsın

TORPİLLİ
TORPİLLİ @Vatandaş - 4 hafta Önce

BENCE KESİN YA MAĞRALILI YADA BELEDİYE ÇALIŞANI TAMAM TAMAM ANLADIK

SENDE TORPİLLİSİN !

Maraşlı ede
Maraşlı ede @Vatandaş - 4 hafta Önce

Bu hırsızlıkları yolsuzlukları pislikleri araştırıp soruşturacak ne savcı bıraktınız ne de polis. Bu günleri gördüğünüz için ne kadar namuslu memur bar hepsini bir bahane ile tasfiye ettiniz ve ortalık bu hırsızlara kaldı .

Rahat dur ede
Rahat dur ede @Vatandaş - 4 hafta Önce

Vatandaş ayağına yatma.Belediyede mağrali ekibinden değilsen bende bısey bilmiyom

maraşlı
maraşlı - 4 hafta Önce

inşAllah en kısa zamanda reis bu işe el atar bizlerde kurtuluruz bunlardan

maraşlı
maraşlı - 4 hafta Önce

reis bir el at sa bu belediyeye bakalım ne olur

maraşlı
maraşlı - 4 hafta Önce

REİS İNŞALLAH BİR EL ATAR BUNLARA ONİKİ SUBAT DA RAHATLAR O ZAMAN

Muhammer yılmaz
Muhammer yılmaz - 4 hafta Önce

Ne demek istiyor bu adam azdan az çoktan çok diyerek, ben az yedim benden çok yiyen var onlarlamı uğraşın diyor. kim bu çok yiyen onuda açıkla bari. Türk açığı bunların hepsi yiyen takımı.

edeler
edeler - 4 hafta Önce

başkan sana maraş az gelirrrr afrine git birazda orayı parselleyin by mahçiçek

Irfan
Irfan - 4 hafta Önce

Yiyin Ağalar Paşalar aksirına kadar tiksirina kadar demiş şair boşuna dememiş yiyin sonra bu günleri ararsiniz

leman taşgetiren
leman taşgetiren - 4 hafta Önce

bırakın 12 şubatı eleştirmeyi iyi işler yapıyo yapsın sizin projeniz ne, daha önceki belediye başkanları bu maraşa ne yapmış. maraş haber işi gücü bırakmış 12 şubat haberi yapıyor eleştirenlerde hep aynı işi gücü olmayan insanlar. antepi örnek alın ya sahip cıkın insanınıza sahip cıkın projelerine . elin adamı biberimize dahi sahip cıkıyo. birilerinin emirlerini uygulamayın .siz olun

Nurendam çelik
Nurendam çelik - 4 hafta Önce

Sanırım sayın başkan Hanifi mahçiçek in yaptığı hizmetleri çekemeyenler var..

HABER 46
HABER 46 - 3 hafta Önce

Haber 46 sadece kendi istedigi yorumlari yapiyor duyrullur

EDİTÖR: "Hanifi mahcicek gelmis gecmis gelecekte dahil en büyük Belediye baskanidir" yorumunuzu yayınladık. Aynı yorumu arka arkaya defalarca yazmışsınız. Hepsini mi yayınlayalım...

Hasmagralı
Hasmagralı - 3 hafta Önce

Haber46 bu ulkeďe tek sayilir surekli ke di sehriñi elestiren haber ķaynagi

Twitter
Twitter - 2 hafta Önce

Her haberi twitter da paylaşsanız, daha çok paylaşılır. Burda yorum yapılıyor, sonra yayınlanması bekleniyor. Zor iş vesselam... bugün iyi parti lilerin konferansından bir bölüm ortalıkta geziyor. Sizin bu haberleriniz var. Ama duyulmuyor. Twitter da her haberi paylaşın. Millet de etiketlesin @rterdogan diye... neyse... maraş ın tarafsız bi haber kanalı siz varsınız. Buna da şükür


SIRADAKİ HABER