Başkan Mahçiçek: Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilerleyeceğiz!

AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresine katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı vererek, yeni AK Parti İl Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

Başkan Mahçiçek: Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilerleyeceğiz!

AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresine katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı vererek, yeni AK Parti İl Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresi gerçekleştirdi.  Kongreye katılmak için gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile Kahramanmaraş büyük bir coşku yaşadı. Kongreye katılan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hanefi Mahçiçek şunları söyledi;

‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin Kahraman memleketimize teşrifleriyle gururlu ve mutluyuz. Bizler onun liderliğinde aynı yola baş koyduk ve aynı inançla Birlik ve Beraberlik yolunda devam edeceğiz. Daha güzel bir gelecek için, daha iyi bir Türkiye için her zaman yan yana olacağız inşallah. Halka hizmet Hakka hizmet anlayışıyla, vicdan, merhamet ve adaletli duruşuyla ‘’ Milletin Adamı’’ olan Cumhurbaşkanımızın her zaman var olmasını ve hep birlikte başarıya ulaşmış bir ülke olarak, halkımıza hizmet etmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.’’

AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresinde yeni yönetim hakkında da konuşan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ‘’ Biz insanlar halka hizmet amacıyla vesile olmuş sadece aracılarız. Hak yolunda halka, vatana, millete fayda sağlamak bizlerin boynunun borcudur. Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş 6. Olağan İl Kongresinde seçilen yeni başkan Ömer Oruç Bilal Depgici Beyefendi ve yönetimine başarılar dilerim. Ayrıca eski başkan Ahmet Özdemir Beyefendi ve yönetimine bizlere, halka ve hizmete kattığı değerlerden dolayı teşekkür ederim.’’ Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kahraman
kahraman - 10 ay Önce

yol istiyoruz stadyum istiyoruz şehir hastaneleri istiyoruz uçak seferleri ve uygun saatlerde çok uçak istiyoruz

ömer
ömer - 10 ay Önce

Yazıklar olsun sizlere sn R.TAYYİP ERDOĞAN geldi agzımıza bir parmak bal çalmadan gitti nasıl olsa istemiyoruz.. Gaziantepe gitti 2. hastane gaziantep ray ve metro sözü verdi onlar istemeden verdi ama demekki sorun kahramanmaraşda destan yazın diyenler demeden önce bir şeylerinde sözünü versinler yazıklar olsun hastane stad hızlı tren.. hangisinin sözünü verdi.. ama biz antepden çok oy verir destan yazarız yine ver gazı al destanı..

Sultanoğlu
Sultanoğlu - 10 ay Önce

Kahraman kardeşim benim istemek le olmaz birlik olalım diye çağrı geliyor bak. İlk önce birlik olalım.

gerçekler
gerçekler - 10 ay Önce

eski 12 şubat belediye başkanı mı......

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55