Başkan Okumuş: 'Seçim çalışmalarına son gaz devam ediyor!'

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Önce Millet, Önce Memleket diyerek çıktığı bu yolda hemşehrilerin muhabbetlerine ortak olmak için seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Başkan Okumuş: 'Seçim çalışmalarına son gaz devam ediyor!'

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Önce Millet, Önce Memleket diyerek çıktığı bu yolda hemşehrilerin muhabbetlerine ortak olmak için seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Türkoğlu’nu karış karış gezen Okumuş'un bu seferki adresi Ceceli, Akçalı ve Dedeler Mahalleleri oldu.

Mahalle gezileri kapsamında sıcak, samimi ve candan karşılama yapan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Okumuş; “ Büyükşehir Belediyesinin ve Türkoğlu Belediyesinin sorumluluk sahaları var ama, ikimizde AK Parti Belediyesi olduğu için hiç bir ayrım yapmadan, köylere yapılan yardımları birbirimizle yardımlaşarak yaptık.  Yani şurayı Türkoğlu Belediyesi, şurayı Büyükşehir Belediyesi yaptı diye ayrımlar yapmak yanlış.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç Başkanımla beraber, 44 mahallenin grup yollarını hemen hemen bitirdik. 3 milyon metre civarında bu mahallelere biz parke taşı döşedik. Sadece Türkoğlu merkezde 1 milyon civarında parke taşı döşedik. 2014-2019 arasında ki yatırımları sizler görüyorsunuz. Büyük bir değişim ve dönüşüm yaşattık. Belediyecilikte, Türkoğlu Belediyesi bir marka haline geldi. Kısa dönem içerisinde Belediye binası, hükümet konağı, kültür merkezleri,  4 tane spor sahası büyük futbol sahası, yüzme havuzları, 500 dönüme yakın parklar yollarla beraber Türkoğlu artık ilerleyen, büyüyen, sanayisiyle kalkınan bir ilçe olmuştur.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orçanlı
Orçanlı - 3 ay Önce

Kızarmışsın Sayın Osman OKUMUŞ büyük ihtimalle gideceksin milletin demesine göre...Üç noktalarda bir ülkücü olarak sana oy vermeme kararı aldım en büyük sebep olarak Başta akpartinin ve MHP nin encümen adaylarını baktığımda çoğunluk ilkokul mezunu.

OSMANLI
OSMANLI - 3 ay Önce

O ZAMAN HALKIN TEPKİSİ NİYE OSMAN HOCA ???

Mehmet
Mehmet - 3 ay Önce

Sayın başkan tokinin yanındaki araziyi ve kızıleniş göletini peşkeş çektiğin kişiler senin başkanlıkta kaybetmenin en büyük nedeni olacak .

Haberci46
Haberci46 - 3 ay Önce

sana oy moy yok seçim zamanı kendini halka sevimli gösterirsin, seçim bittimi tekmeyi basarsın herkese inşAllah insanlar senin gerçek yüzün görecek birgün....

Türkoğlu
Türkoğlu - 3 ay Önce

Ne güzel demiz mahsuni şerif bu türküsüyle...

Niyeti yok dönüp köye gitmeye
Yüzü tutmaz dağda nara atmaya
Yemin ettim diyor davar gütmeye
Derde düştü bizim köyün çobanı

Mahzuni der yazık oldu sürüye
Bizim çoban dönmez oldu geriye
Olan oldu akşam geldi beriye
Hapı yuttu bizim köyün çobanı…

Türkoğlulu
Türkoğlulu - 3 ay Önce

Osman birilerine rant sağlarsan vatandaşın tarlasının kurumasına neden olursan vatandaşta seni 31 martta alaşağı eder.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154