Bastırmacı Döngele ve Tekir'de Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

Millet İttifakı İYİ Parti Onikişubat Belediye başkan adayı Mustafa Bastırmacı Tekir ve Döngele mahallelerini ziyaret ederek vatandaştan destek istedi.

Bastırmacı Döngele ve Tekir'de Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

Millet İttifakı İYİ Parti Onikişubat Belediye başkan adayı Mustafa Bastırmacı Tekir ve Döngele mahallelerini ziyaret ederek vatandaştan destek istedi.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı 31 Mart 2019 seçim çalışmaları kapsamında bugün Döngele Mahallesi ve Tekir Mahallesinde seçim gezilerine kaldığı yerden devam etti. Döngele Mahallesinde Muhtarın vermiş olduğu yemeğe katılan Onikişubat Belediye Başkan adayı Mustafa Bastırmacı Mahalle Muhtar adayı ile birlikte Döngele Mahallesinde yol, ulaşım ve içme suyu konularına değindi.

Aynı şekilde Tekir Mahallesini de ziyaret eden Bastırmacı seçim öncesi Kahramanmaraş için neler yapacaklarını projelerini Mahalle halkına anlatarak tek tek fikirlerini aldı. Başkan adayı Mustafa Bastırmacı yıllardır hiç bir hizmet alamayan Kahramanmaraş'ta artık bir değişimin gerekli olduğu görüşünü de dile getirdi.

Bastırmacı seçime iki haftadan az bir zaman kala Onikişubat'ın tüm mahallelerine ulaşacaklarını ve projelerini anlatacaklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 7 ay Önce

METAL YORGUNLARI BİRAZ DİNLENSİN.

kesinlikle
kesinlikle - 7 ay Önce

Bir onikişubat lı olarak Hanefi mahçiçekin ve torpille işe alınan kankitoşlarının bi an önce gitmesi için cimer e bile yazı yazdım. asla oy vermem asla...

46
46 - 7 ay Önce

halk her şeyi görüyor ve anlıyor...kimin kimle beraber olduğunu da görüyor syn ülkücü bastırmacı...

Fatih
Fatih - 7 ay Önce

Yolun açık olsun başkan onikişubatta oylar sana inşallah şuankilerin ne pislikler çevirdigini memleket iyi biliyor

ÖKKEŞ EDELER
ÖKKEŞ EDELER - 7 ay Önce

MAHÇİÇEK İN TORPİLLE İŞE ALDIĞI BİR TON ADAM VAR HERŞEY DE TORPİL ÖNE ĞEÇİYOR ARTIK AKP YE OY YOK MARAŞ LI AKILLIDIR UYANIKTIR NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR.
ARKANDAYIZ BASTIRMACI

DEĞİŞİM
DEĞİŞİM - 7 ay Önce

VATANDAŞ HERYERDE DEĞİŞİM İSTİYOR SAADECE ONİKİŞUBATTA DEĞİL İYİ PARTİNİN ÇOK ŞANSI YOK OLARAK GÖRÜYORUM LAKİN AKP MALESEF BİTTİ ARTIK MİLLET ARTIK BUNUN FARKINDA SIRF TEPKİ İÇİN BİLE AKPARTİ OY KAYBEDECEK GÖRECEKSİNİZ..

SIRADAKİ HABER

banner122