BBP'li Mahmut Yardımcıoğlu’ndan Deva Partisi İl Başkanı İrfan Karadutlu'ya ziyaret

Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu ve teşkilatına nezaket ziyaretinde bulunan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Türkiye’nin de daha şeffaf bir yönetime ihtiyacı olduğunu ifade etti.

SİYASET 24.12.2020, 19:59
BBP'li Mahmut Yardımcıoğlu’ndan Deva Partisi İl Başkanı İrfan Karadutlu'ya ziyaret
banner257

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu ve teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Yardımcıoğlu, partisinin İl Başkanı Bilal Odunkıran, ilçe başkanları ve Alperen Ocakları İl Başkanı Mehmet Akif Gelir ve partililerle beraber Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı İrfan Karatutlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Yerelde Kahramanmaraş sorunlarının, genelde ise hükümetin iç ve dış politikasının konuşulduğu ziyarette, iki partinin temsilcileri de siyasetin birleştirici olması gerektiğini vurguladı. Deva Partisi İl Başkanı İrfan Karatutlu, BBP Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Yardımcıoğlu’nu tebrik ederek bu durumun Kahramanmaraş için önemli bir gelişme olduğunu belirtti. Kahramanmaraş’ın son zamanlarda siyasette çıtayı biraz daha yükselttiğini ancak beklenen hizmeti alamadığını kaydeden Karatutlu, Deva Partisi’nin hem yereldeki hem de ülke yönetimindeki sorunlara deva olacağını ifade etti.

Deva Partisi’nin ortaya çıkış felsefesini de anlatan Karatutlu, düşünce ve ifade özgürlüğünün her geçen gün sınırlandırılması, bozulan adalet sistemi ve ekonomik yapı başta olmak üzere Türkiye’nin bütün dertlerine deva olmak için umutların Deva Partisi’nde yeşerdiğini aktardı.

BBBP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu ise şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun emanetine sahip çıkmak ve onu yaşatmak için Büyük Birlik Partisi’nde çatısı altında siyaset yapma kararı aldığını söyledi. Siyasetin insan merkezli olması gerektiğini belirten Yardımcıoğlu, Türkiye’nin; kırmadan, dökmeden, nezaketin dışına çıkmadan milletin refahının öncelikli olduğu bir siyasete ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Ülke yönetiminde şeffaflığın önemine vurgu yapan Yardımcıoğlu, gelişmiş ülkelerde yasaların adil olduğunu ve sağlıklı bir şekilde uygulandığını, toplumu ilgilendiren konularda toplumun da görüşlerinin alındığının altını çizerek Türkiye’nin de daha şeffaf bir yönetime ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Yorumlar (4)
mekselina 1 ay önce
Hoca siyasete çabuk alıştı. Sizin ne işiniz var deva partisiyle ne görüşeceksiniz?
ejder meyveli smothie 1 ay önce
Mekselina hanım Deva partisiyle görüşmesinde ne sakınca var ?
Eğer kamu kuruluşları tarafından fonlanan trollerden değilseniz sizide DEVA Partisine bekleriz. Eğer fonlananlardansanız merak etmeyin sizin içinde Deva olacağız. Sayemizde ekonomi düzelecek ve artık gerçekten çalışarak para kazanacağınız bir işiniz olacak. Teşekkürler.
Mehmet 1 ay önce
Hepiniz de bir araya gelseniz gene iktidar değişmeyecek boşuna el ovustur mayın reis ile devam
Ökkeş 1 hafta önce
Rahmetli muhsin başkanı toprağa gömen ekip
-1°
açık
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:12
Güneş 07:36
Öğle 12:49
İkindi 15:29
Akşam 17:52
Yatsı 19:11