banner230

Binlerce kişi Türkoğlu'nda O isim için bir araya geldi!

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, iki dönem Belediye Başkanlığı yaptığı Beyoğlu mahallesinde, binlerce vatandaş tarafından alkışlar eşliğinde karşılandı.

SİYASET 25.03.2019, 14:20
Binlerce kişi Türkoğlu'nda O isim için bir araya geldi!
banner257

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir;” Cumhurbaşkanımız çıkıp birleşmiş milletlerde, Amerika’nın merkezinde 127 tane ülkeyi, Amerika’nın yaptıklarına hayır dedirtebildiyse bunun arkasında milletin gücü var.

Ülkücülerin milletine olan sevdasına kimsenin diyeceği bir şey yok. Ülkücülerinde bir yeri var, ülkücülerin yeri Milliyetçi Hareket Partisi başka parti değil. Çünkü hiçbir ülkücü HDP İle aynı safta, aynı yerde yol yürümez.

Bütün yapılan çalışmalar hepsi bu millet için, sizin çocuklarınızın geleceği için, buna emin olun, buna sadık olun, buna sahip çıkın bize o yeter. “diyerek konuştu.

Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş; “Çıraklık ve kalfalığını geçirdiğim bu topraklarda,31 Mart seçimleri dolayısıyla buraya toplandığınızdan dolayı hepinize çok teşekkürlerimi sunuyorum. Hem 2004’te, Hem de 2009 ‘da Allah’a şükür, alnımızın akıyla Beyoğlu Beldesinde büyük hizmetler oldu. O zaman sloganımız şuydu. Bir şehirde neler varsa, bir belde de o olacak, demiştik. 2004’teki  başarımız, 20009’u getirdi, 2009’daki başarımız 2014’teki Türkoğlu Belediyesi seçimlerine aday olarak geldik. Hiçbir zaman halkımız unutmadık. Gece gündüz bu halkımıza nasıl hizmet yapabiliriz diye, bunun uğraşı içerisinde olduk. Çünkü Belediyeciliğin mesaisi yoktur. 24 saat Belediye Başkanı olmanız lazım. Beldeyi şehir havasına soktuğumuzu düşünüyoruz.

31 Mart'ta gümbür gümbür geliyoruz,  2014’te aldığımız oylardan kat be kat farkını atacağız. İnsanlar artık hizmet istiyor. Belediye Başkanlığı yaptığım 5 sene içerisinde Türkoğlu’nda, 60 trilyonluk kilit parke, 10 trilyonluk belediye binası, 15 trilyonluk hükümet konağı, 20 trilyonluk devlet hastanesi, 230 trilyonluk cezaevi, 15-20 trilyonluk asfalt, TOKİ binaları, lojistik merkez, ovalardaki sulama ile ilgili projeler, bir katrilyona yakın hizmetler yaptım. Türkoğlu’na şuanda altı katlı binalar yapıldı ve yapılıyor.” dedi.

Program: Beyoğlu  ve Şekeroba Mahallesi konvoy şeklinde selamlamayla son buldu.

Yorumlar (11)
ccc 2 yıl önce
nerden çıktı bu osman okumuş sevdası . alamayacak göreceksiniz .
Alyanak osman 2 yıl önce
He he ne ruzgar ne ruzgar, ordaki adamlarin yarisi turkoglundan gitme. Osman emmi kizacaksin, sinirleneceksin, yanaklarin al al olacak, ama yine de gideceksin. Senin biletin kesildi. Encumen adayina bile sahip cikamayan memlekete sahip cikacak ha:))) yukselis devri bitti goca, çöküs donemine girdin
Türkoğlu 2 yıl önce
Osman başkanın kazanmasını isterim
ama çok zor
taşhan kazanacak gibi encümen listesi berbat çok zayıf adam encümen listesinde ön sıralarda arkasında oy yok bütün yakınları taşhanın yanında
Millet iradesi 2 yıl önce
Şu ben yaptım ben diktim ben ben ben ben nedir bu enaniyetli olmak Allah aşkına biz daha biz demeyi öğrenememiş insanların peşinden ne kadar gideceğiz?
beton yığını yaptık diyor... 2 yıl önce
şuan matematik fizik kimya dersi öğretmeninden çok din kültürü öğretmeni ataması var, camisiz imam yok çok şükür, dindar nesil yetiştirelim diyerek her yere öğretmenden çok kuran kursu hocası atadınız(kur an kursuna karşı değilim) ama yetişen nesle bakın...yalancı, saygısız, sloganist, sorgulamayan, düşünmeyen maddiyatçı ve nefiskar bir nesil yetişti. Acaba nerede hata yaptınız ?Diğer taraftan her tarafı betonlaştırdınız teşekkür ederiz...
Arif Kimsesiz 2 yıl önce
Mevlana der ki lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı diye bu sözleri söyleyen kişi m. Taşhan döneminde belediyenin avukatlığını yapıyordu ve Okumuşların Osman belediye başkanı olduğunda ilk işi bu kişiyi değiştirmek oldu NOKTA
CAN KIRAÇ 2 yıl önce
AK PARTİ CEKETİNİ KOYSA KAZANIR 1 NİSAN DA ĞÖRÜCEZ :))
gülüyoruz 2 yıl önce
Ak parti ceketini koysa alır değil mi :) bunu kabul ediyorsan sorun yok çünkü maalesef adayınız osman okumuş' a değil, ak partiye veriliyor. ama unutmayın bu oyun da bozulur elbet!
Ruhi 2 yıl önce
Taşhan bir bakmissin almış. Bir de bakmışsın siyasî karanlık olmuş. Zaten hayat da öyle değil mı
Edeler 2 yıl önce
Bey ogluymus:)) demiyorlar ki ali baba ve kirk haramiler diye
Taşhan 2 yıl önce
Başkan oldu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner112
açık
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak 05:31
Güneş 06:51
Öğle 12:49
İkindi 16:03
Akşam 18:36
Yatsı 19:51