Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Buluntu tüm ilçeleri ziyaret ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Mustafa Buluntu Kahramanmaraş'ı karış karış geziyor.

Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Buluntu tüm ilçeleri ziyaret ediyor

2019 Yerel Seçimleri’nde AK Parti'den Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Olan Harita Mühendisi, Kentsel Dönüşüm Uzmanı Ve 2006 Da Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı Yapan Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Buluntu, Saha Çalışmalarına Andırın, Türkoğlu, Pazarcık, Çağlayancerit Bölgesine Yaptı.

Havaların Elverişli Olmaması Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Buluntuya Engel Olmadı. Ak Parti Andırın İlçe Teşkilatı İle Buluşmasına Kar Engeli Gelince Başkan Aday Adayı Buluntu Karı Dinlemedi Öncelik Teşkilat Dedi Ve Yoluna Devam Etti.

Ak Parti Andırın İlçe Teşkilat Binasını Ziyaretini Gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Buluntu Teşkilat Mensupları İle Bir Araya Gelerek İstişarelerde Bulundu.

Başkan Aday Adayı Buluntunun İkinci Durağı Ak Parti Türkoğlu İlçe Başkanlığı Oldu.

Buluntuyu, Burada Ak Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Ve Teşkilat Mensupları Karşıladı.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Buluntu Daha Sonra Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanlığına Geçti. Burada İlçe Başkanı Ve Teşkilat Mensupları İle Bir Araya Gelerek İstişarelerde Bulundu.

Buluntu, Son Ziyaretini Ak Parti Çağlayancerit İlçe Başkanlığına Gerçekleştirdi. Sıcak Ve Samimi İstişareleri İçinde Geçen Ziyarette Başkan Aday Adayı Buluntu, İlçe Başkanı Mehmet Berk’e Ve Teşkilat Üyelerine Teşekkürlerini İletti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Buluntu, Ziyaretlerinin Sonunda Yaptığı Değerlendirmede Şırnak'ın Uludere ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda meydana gelen silah kazasında şehit olan piyade sözleşmeli er Cemil Kaçmaz’a Allah’tan rahmet diledi.

Buluntu, ilçelerin tamamını ziyaret ettiğini vurgulayarak konuşmasında şunları söyledi:

“sağolsunlar benimde teşkilatçı olmam hasebiyle gittiğimiz tüm ilçelerde ilçe bakanlarımız, ilçe yönetim kurulu üyelerimiz de dâhil bizi bağırlarına bastılar, yakın ilgi gösterdiler. Ben kendilerine çok çok teşekkür ediyorum bu yakın ilgilerinden dolayı. İnşallah Pazar günü de temayülümüz var desteklerini istedik tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızdan. İnşallah bu süreç bizlere de Kahramanmaraş’a da hayırlı uğurlu olsun diyorum. Tabi bu gezilerimiz sırasında en son Çağlayancerit ilçemizde bir de şehit haberi geldi. Cemil Kaçmaz kardeşimiz Şırnak Uludere’de şehit olmuş. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimiz varsa onlara da acil şifalar diliyorum. Bugünlerde maalesef şehit haberlerimiz sıkça gelmeye başladı. Ben tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum. “ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet atlı
ahmet atlı - 8 ay Önce

siz ne zaman teşkilatcı oldunuz resme baktımda karacasu da yani ferhuşta malum mahkemece iptal edilen şaibeli denilen imar uygulamalarındaki malum dostlarını gördüm....ne uygulamaydı ya dağdaki damı ovaya ovadakini dağ kaldırmışlardı....şu eczane yerlerin ni alakası olamayan damlara kim sattmışdı biliyormusunuz.....

muzaffer
muzaffer - 8 ay Önce

Memlekette hiç adam kalmadımı, memleketi Allah korusun bunlardan

muzaffer
muzaffer - 8 ay Önce

Eyyamcılar işbaşında

Maraşlıgil
Maraşlıgil - 8 ay Önce

Vay be.???

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 8 ay Önce

siyasilarin adayı

KM
KM - 8 ay Önce

Kaldı kaldı türkiyemiz çorun çocuğun eline kaldı.ahh ulan rıza.

Hanif
Hanif - 8 ay Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlar , senin belediyede çalışırkenki maariftlerini unutmadık. İnek şaban gibi eğer bu adam seçilirse kendimi kahrımdan intihar ederim , yok yok memleketten giderim.

Hasan tekbıyık
Hasan tekbıyık - 8 ay Önce

Dürüstlüğü ve adamlığı bu memleketi hakediyor her zaman yanındayız sana laf atmaya çalışanlarda hak veriyoruz eskisi gibi kafalarına göre iş yapmicak lar yanındayız başkanım Mustafa Buluntu

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 8 ay Önce

parsel parsel satarlar

ali ak
ali ak - 8 ay Önce

Allah maraşı korusun bunlardan...


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154