Celalettin Güvenç'ten Sani Konukoğlu'na Mesaj

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Gaziantep'in en büyük sanayicisi Sani Konukoğlu'na sosyal medyadan övgü yağdırdı. Güvenç yaptığı açıklamada Konukoğlu'nun 2003 yılındaki açıklamasına da yer verdi.

SİYASET 19.03.2020, 00:36
Celalettin Güvenç'ten Sani Konukoğlu'na Mesaj

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Gaziantep'in en büyük sanayicisi Sani Konukoğlu'na sosyal medyadan övgü yağdırdı. Güvenç yaptığı açıklamada Konukoğlu'nun 2003 yılındaki açıklamasına da yer verdi.

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu sosyal medyadan şu açıklamayı yapmıştı:

"SANKO Holding Yönetim Kurulu olarak sağlık kökenli ekonomik sıkıntıların çözümüne katkı amacıyla 31 Mart 2020 tarihine kadar SANKO şirketlerinden yapılan tüm satışların vadelerini vade farkı ilave etmeksizin 60 gün erteleyip, mevcut borçların tamamına da ilave 60 gün vade tanıdık"

Adil Sani Konukoğlu'nun bu mesajına Celalettin Güvenç "Asalet ve isminize yakışanı yapıyorsunuz,örnek olmasını dilerim.Ayrıca memleket severliğinizin yeni olmadıgını biliyoruz." diye cevap verdi. Güvenç mesajının devamında Konukoğlu'nun 2003 yılında yaptığı "Servetimizin yüzde 20'siyle Türkiye'nin borçlarını ödeyelim" açıklamasının yer aldığı gazete kupürünü paylaştı ve şöyle dedi:

"Mart 203 deki bu açıklamanızı da 2002 öncesi Ülkemizin durumunu da hiç unutmadık"

Yorumlar (11)
maraşın yerlisi 3 hafta önce
Helal olsun adama , gerçek zenginlik budur işte , sadece kendini değil , insanını , şehrini ve ülkesini düşünmek , umarım diğer açgözlü zenginlere örnek olur.
Ede46 3 hafta önce
Sayın vekil seçim bölgenizde şehri her yerinden şu çıkmasına rağmen bu dar günde Suya büyük şehir belediyeniz Zam yapıyor bilmem farkında mısın?? Siz nerenin vekili oluyorsunuz ????
h2o 3 hafta önce
Bütün çalışanlarına 1000 TL lik yardım yaptı, bugün hesaplarına geçti para...
Mo 3 hafta önce
Yanlış birşey yok adam Gaziantep deyince akansuyu durdurur.
EMRE 3 hafta önce
NE OLURSA OLSUN BÖYLE BABACAN İŞ ADAMLARINA İHTİYAÇ VAR BU GİBİ DÖNEMDE.BU ZİHNİYETTEKİLERE DE ALLAH BOL BOL VERSİN
malesef maraşlı 3 hafta önce
antepe beleş su + yıkama yağlama bize zam üstüne zam nasıl olsa maraşa küfretsen gene aynı oyu alacan
Ahmet DURNA 3 hafta önce
Helal olsun SANKO ya Allahım onlara yokluk göstermesin.
gurbetteki maraşlı 3 hafta önce
konu ile alakası yok ama anteplinin biri maraşı yönetse maraşın antepten farkı olmaz.bi hava alanı yaptıracaklar narlıya senelerdir hala bekliyoruz.Bırakın antepin adamına maraşı maraş yapsın.maraş senelerdir kalkınmıyor olması gereken yerde değil hala gelişmemiş durumda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın