CHP'li Ünal Ateş'ten Zehir Zemberek Korona Visüs Açıklaması

Kahramanmaraş'taki koronavirüs vakalarındaki artış ve yeterli tedbirlerin alınmaması pek çok kişi ve kurumun tepkisini çekiyor. CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş sosyal medyadan çok ağır bir açıklama yaptı. Ateş açıklamasında ölümlerin tek sorumlusu sizsiniz dedi.

SİYASET 16.11.2020, 15:34
CHP'li Ünal Ateş'ten Zehir Zemberek Korona Visüs Açıklaması
banner257

Kahramanmaraş'taki koronavirüs vakalarındaki artış ve yeterli tedbirlerin alınmaması pek çok kişi ve kurumun tepkisini çekiyor. CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş sosyal medyadan çok ağır bir açıklama yaptı. Ateş açıklamasında ölümlerin tek sorumlusu sizsiniz dedi.

İŞTE CHP'Lİ ÜNAL ATEŞ'İN AÇIKLAMASI

ÖLÜMLERİN TEK SORUMLUSU SİZSİNİZ..

Şu an Kahramanmaraş'ta hiç bir hastanenin yoğun bakımında yer yok insanlar acı içerisinde biçare bir biçimde bekliyorlar. Ülkedeki Tüm sosyal hayatı serbest bırakan toplu taşıma araçlarında yüzlerce insanı üst üste bindirip seyahat ettiren fabrikalarda üst üste işçileri çalıştıran ve servislerine bindiren yetmedi okulları AVM leri otelleri her yeri açıp salgının ülkede en üst noktaya gelmesine katkı sağlayan sizler anladığım kadarıyla bu ülkedeki yaşlı ve hasta insanların yaşam haklarını ellerinden almak istiyorsunuz.

Her gün televizyonda verdiğiniz yalan rakamlar sosyal yaşamın bu denli serbest bırakılması insanlar üzerinde psikolojik olarak bu hastalığın bir şey yapmayacağı bulaşsa ne olacak mantığının yerleşmesine sebep oldu. Şimdi herkes hasta, önüne geçemiyoruz ve hasta yakınları sağlık çalışanları ile karşı karşıya kalıyor sağlık çalışanları tam bir tramva içerisinde canlarından bezmiş bir şekilde her türlü riski alarak cansiperane çalışmaya çalışıyor ve bu ülkeyi idare edenler sizler ne sağlık çalışanları ile ilgili ne de hastalarla ilgili hiçbir şey yapmıyorsunuz seyrediyorsunuz olayı akışına bırakmışsınız.

Bu işin vebali var öbür dünyaya olan inancınız varsa Bunun hesabını veremezsiniz.

Acil bir şekilde gerekiyorsa Tüm hayatın kısıtlanması ve salgının hızının bir parça kesilmesi gerekiyor hastaneye çevirebilecek bütün binaların acilen salgın Hastanesi'ne dönüştürülmesi gerekiyor yeni açılacak hastanelerin acilen açılması gerekiyor merkezi hükümet yerel yöneticiler el birliği içerisinde bu salgını durdurmak için omuz omuza mücadele vermelidirler.

Sevdiklerimiz yakınlarımız tanıdıklarımız hayatlarını kaybediyor bir parça Vicdan bir parça İnsaf ve bir parça bu ülkeyi yönetme sorumluluğu bekliyoruz.

Yorumlar (13)
Haci 2 ay önce
Unal bey vatandaş ve devlet el ele verirse bu işin içinden çıkılır ama bence biz vatandaşlar devletin bilim insanlarının uygulayın dediğini uygularsak sizlerde önce kurallara uymayanları eleştirip sonra devleti hep birlikte elestirsek yani biz kendimizi korusak bireyler
Ali bey 2 ay önce
Devlet önlem almazsa vatandaşın önlem almadığı açık ve net birşekilde görülüyor. Maraş için il idaresinin acil önlem alması lazım. Zira hastanelerde durumun çok sıkıntılı bir hal aldığını az buçuk çevresi olan herkes biliyor. Acil önlem şart...
SEKO 2 ay önce
İyide yasaklar gelince esnaf kan ağlıyor kepenk kapatıyor. Yasaklar kalkınca halk sokakta. Devlet ne yapsın ? Kısır günleri , düğünler , cenazeler , asker uğurlamalar canımızdan kıymetli olduğu için devlet ne yapsa boş. önce milllet üzerine düşeni yapacak sonra devleti suçlarız...!!!!!
Kartal 2 ay önce
Şehir hastanelere karşı çlkan da sissiniz hastanelrrde hastalar rehin kalıyordu ne çabuk unuttun o günleri bunda dünyanın eneyisi tedavisi ülkemizdir
colombo 2 ay önce
Ünal Bey bu konuda o kadar çok haklısınız ki ! medyada gösterilen hastaneler iyi ! saglıkta sorunumuz yok densede 5 gun içerisinde başıma gelen iki olay bunu gösterdi ! Hem Yörükselim devlet hastanesı hemde necip fazıl şehir hastenesınde saglık çalışanlarının hastalara davranışlarını birer bir yaşadım ! saglık çalışanları herkesı kafasından sagıyor ve gidin istediğiniz yere şikayet edin diyor !
Mehmetharbii 2 ay önce
Hasta lığı bile siyasete alet etmeyin kılıçtaroğlu gelse Azrâile halk ölmesin hepsinin yerine beni al mı diyecek. Hayır ve şer Allah tan..
Hagi 2 ay önce
Adana'daki sizin sahra Hastanesi'ne tasinsin
Ayse 2 ay önce
Vatandas geziyor ,komsum geziyor,görümcem geziyor ,kaynanası geziyor, torun geziyor torba geziyor col geziyor coluk geziyor bacanak geziyor baldiz geziyor eniste geziyor yenge geziyor nasil önleyeceksiniz buyrun haydi durdurun
yerel halk 2 ay önce
kapat birader şehrin giriş çıkışlarını 1 ay süreyle
Maraşlı 2 ay önce
Haci bey çok güzel yorum
asd 2 ay önce
demek ki netmiş şehir hastanelerine karşı çıkmayacaksınız
Maraşlıoğlu 2 ay önce
Maraşa en kısa zamanda sahra hastanesi yapılmalıdırr....
Maraşlıoğlu 2 ay önce
ASD maraşta şehir hastanesi mi var. Sadece levhası var. Şehir hastaneleri 1500 yataklı olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:11
Güneş 07:35
Öğle 12:49
İkindi 15:30
Akşam 17:53
Yatsı 19:12