CHP Milletvekili Eren Erdem: İlk durak Maraş

CHP'nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekilliği listesinde kendisine yer bulamayan Eren Erdem sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ağır göndermelerde bulundu. Erdem "İlk durak Maraş" dedi.

CHP Milletvekili Eren Erdem: İlk durak Maraş

CHP'nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekilliği listesinde kendisine yer bulamayan  Eren Erdem sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ağır göndermelerde bulundu. Erdem "İlk durak Maraş" dedi.

EREN ERDEM’DEN İLK AÇIKLAMA

24 Haziran’da aday olamayacak olan Eren Erdem sosyal medyadan, “Eren Erdem twitterda TT olmuş. Sahtekarlara, yalancılara, faşistlere gün doğmuş. Listede yokum evet! Önemli değil. Emek verdim, mücadele ettim. Kavga verdim. Birilerine yaranamadım! Mücadeleye devam. Çakallara gün doğdu. Eğlenin bakalım. Geçicidir bu eğlence. 24 Haziran'a kadar!” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 1 yıl Önce

Buna diyen olmadı mı Maraş diye bir il olmadığını.Kahraman ismini seçim çalışmasında almadık.

Önder
Önder - 1 yıl Önce

Marasta ne yapacak merak ettim

Atila Sarp
Atila Sarp - 1 yıl Önce

Geçmiş olsun kardeşim. İki dönem 25 yıldır emeğim olan çay ocağına sokulmadığım partinin,iki üç yıllık çalışma ile milletvekilliğini yaptınız. Başarılıydınız. Ama tanımadığınız kişiye bir iki adım öne geçti diye "artist" demeniz hoş değildi. "Artist"lik sınavına girdiniz, sizi ve çizginizi adım adım izleyeceğim. Atila Sarp.HAK HUKUK ADALET Yazarı 21 Mayıs 2018

Seref
Seref - 1 yıl Önce

Eren Erdem yoldas, ne oldu Rus Tv'leride destek cikmadimi. Hani Türkiye'yi sikayete gitmistin. "Suriye'ye kimyasallari Türkiye satiyor" diye. Onursuz bir savas veriyorsunuz. Aglama zamanlarida Türk milletinden himmet bekliyorsunuz. Alayinizin cani cehenneme...... EREN ERDEM YOLDAS MOSKOVAYA..... Git Nataschalara agla.

erdemsiz
erdemsiz - 1 yıl Önce

bas git hdppkk ya
sadece sen de değil partinin içine ettiniz. Mide bulantıları

46
46 - 1 yıl Önce

tutuştu, demir parmaklıklar seni bekliyor bay fetöcü...bunlar fetönün siyasi ayaklarından biri...

ne demek.
ne demek. - 1 yıl Önce

ilk durak maraş demekle ne demek istemiş anlamadım.

SIRADAKİ HABER