Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 Şubat 2020'de Kahramanmaraş'a geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 12 Şubat'ta Kahramanmaraş'ın kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinliklerine katılacağını söyledi.

SİYASET 18.01.2020, 13:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 Şubat 2020'de Kahramanmaraş'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu'nun 100. yıl dönümünde Kahramanmaraş'a gelip gelmeyeceği ile ilgili sorular cevabını buldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta yaptığı toplantıda konuyla ilgili bilgi verdi.

Kahramanmaraş'ın Kurtuluşu'nun 100. yıl etkinlikleri ile ilgili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'den brifing alan Mahir Ünal, burada yaptığı açıklamada "İstiklalimizin, bağımsızlığımızın 100'üncü yılı bizim için coşku ve heyecan demektir. Her bir ferdinin kahraman olduğu, Kahramanmaraşımızın kurtuluşunun 100'üncü yıl etkinlikleri büyük bir heyecanla devam ediyor. 12 Şubat günü Cumhurbaşkanımızın katılımıyla Kahramanmaraş'ta kurtuluşumuzu idrak edeceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (38)
Yerli ve milli 3 ay önce
Gelir müftülük meydanına
Edeler, Sütçü imamın torunları der,
Önündeki trompter den ilçelerin ismini alfabetik sıralamaya göre tek tek sıralar ve bu ilçede yasayanlari en kalbi duygulariyla selamlar.
Maraş daglarinda ebediyete intikal eden Muhsin Yazıcıoğlu nu yad eder.
Maraşlı şairlerden dem vurur, şiir okur
..
Tamamdır Maraşlı 18 yıldır aynı hikayeye tav olan siyasi bir müriddir
Halil dağ 3 ay önce
Helal olsun valla . Yıllardır aynı adamlar jet fadıl gibi kandırıp kandırıp gidiyorlar Maraşlı edeleri. Ondan sonra da yok hal kavşağı bitmedi yok Göksun yolu vs ağlayıp duruyorlar .
Der 3 ay önce
Havaalanı sorununu çözün artık.. bugün pegasus ve thy yine iptal......
Ede 3 ay önce
Adamlar cebini düşünüyor maraş umrunda değil ZÜBÜK efendinin
Fatih 3 ay önce
Cumhurbaşkanı uçağı maraşa inemezse anında çözülür yoksa bu vekillerden memlekete hiç bir fayda olmaz
Cenk 3 ay önce
Baharda baskın seçim var. Her taraftan sıkışan Akp çıkış yolu olarak gizli seçim kararı almıştır. Artık partinin sonu gelmiştir. Erdoğan şimdiden sahaya indi ve sanki kendileri muhalefetmiş gibi etkin eleştiri siyaseti(özellikle muhtemel rakip olarak gördüğü İmamoğlu üzerinden) yapılmaya başlandı. Yolun sonu görünüyor...
Kayt 3 ay önce
Gelse ne olur gelmese ne olur....
Sayin Cumhurbaskanimiz 3 ay önce
Onikisubat ilce belediyesinin verdigi sahte hayali projelere onayi iptal ettirin. Cevre ve sehircilik il muduru bu konuyu mudurlukte benden baska kimse takip etmesin. Talimatiyla nasil yuvarladigini görün. Lutfen cevre ve sehircilik il mudurune bolge idare mahkemesine sikayette bulunulmus
46 ede 3 ay önce
bende dıyorum mahır bey marasdA carsıda gezıyor hayırdır ınsAllah dıye halbukı reıs gelıyormus
Andırınlı 3 ay önce
Kadirli - Andırın- Göksun yolunun bir an önce tamamlanması dikeğiyle
Ahmet enes 3 ay önce
Varmısınız Maraşlılar Tayyip Erdoğan'a dertlerimizi anlatmaya?Buraya yazdığımız sıkıntıları büyük büyük yazıp ses duyurmaya?Hiç sanmıyorum.Birlik olsak bu belediyeler bunları yapamazlar.Yığınla yolsuzluk haksızlık var,biz sadece Haber46 sitesinde yorum yapmakla yetiniyoruz.Kusura bakmayın gerçek bu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın