Cumhurbaşkanı Erdoğan: " Davamıza zarar verenleri bulun!"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: " Davamıza zarar verenleri bulun!"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Türkiye'nin büyümesi, güçlenmesi, hedeflerimize doğru ilerlemesi için gece gündüz çalışıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi AK Parti milletimiz tarafından kurulmuş ve bugüne kadar da milletimiz sayesinde ayakta kalmış bir partidir.

Herhangi bir arkadaşımız kendi şahsi meselesini davasının önüne koyuyorsa üstlendiği görevin hakkını veremiyor demektir. Mahallemizde beldemizde, ilçemizde, ülke genelinde hizmet eden dava adamlarının emeğini, kibirlerini boylarını aşanların kaprislerine feda etmeyeceğiz. Her birimiz önce ülkem partim diyerek işlerimize dört elle sarılmalıyız.

Hiçbir şehrimizin fitne tacirlerine prim vermeyeceğine inanıyorum.

Kongre sürecinde delege listelerinin yenilenmesi beldelerden başlayarak ilçe ve il kongrelerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Tüm bu çalışmaların temmuz ayına kadar tamamlanmasını hedefliyoruz. En azimli, en dinamik isimleri partimizin yönetim kademelerine kazandıracağız.

Kuruluşundan bugüne partimize hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızı bu safın dışında bırakmayacağız ahde vefayı ihmal etmeyeceğiz. 

Belediye başkanlarımız, insanlarımızın gönüllerine dokunacak çalışmalar yapmalı. Sizlerden partimizi ve davanın bayrağını en yukarıya taşıyacak isimlerle kongrelerimizi yeniden diriliş şölenlerine çevirmenizi istiyorum. Bu işin başka yolu yok. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
EDE
EDE - 2 ay Önce

ÖNCE ŞU MAHİR EFENDİNİN EKİBİNİ ALAŞAĞI ETMEK GEREK HERKESE İFTİRA ATIYORLAR VE KİBİRDEN KÖR OLMUŞLAR.

hakan
hakan @EDE - 2 ay Önce

aynen katılıyorum ede

SARI
SARI - 2 ay Önce

şu mahir ünal maraş la ilgilenmesin maraş heryıl 2 yaşar ilgilenirsede 10yılda 1 yaşar mahir ünalı maraş tan kaldırın

mehmet kırmacı
mehmet kırmacı - 2 ay Önce

sayın cumhur başkanım k.maraş büyük şehir belediyesi çalışanı iken hiç bir sebeb gösterilmeden F. Mehmet Erkoç tarafından işten çıkartıldım. 3 kız çocuk babasıyım.2 senedir işsizim saygılarımla

Bora
Bora - 2 ay Önce

Geçti borun pazarı reissss,

maraşlı fero
maraşlı fero - 2 ay Önce

hükümeti eleştiriyoruz diye chp li değiliz hamdolsun tüm oylarımız akp ve mhp ye gitti.yanlışa yanlış demez isek hükümete eyyam yapmış oluruz.zaten şuan kahramanmaraş ı koyun olarak görülmesinden tüm halk rahatsız.mahir ünal aksu tv de stadyum maketi ile çıktı ve 30 bin kişilik stadyum sözü verdi hani nerde seçim zamanı geçti vaadler rafa kalktı.kahramanmaraşın tüm teşkilatlarını komple lav et sayın cumhurbaşkanım

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 2 ay Önce

Ölümüne vatan ölümüne yurt ölümüne devlet ölümüne reisçiyiz bunun başka yolu da yoktur kıyamete kadar burdayız rabbim izniyle rabbim seni başımızdan eksik etmesin Allaha emanet olun başkomutanım burdan türkiye cumhurbaşkanına selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE

ulubatlı
ulubatlı - 2 ay Önce

KAHRAMANMARAŞTA Kİ AK PARTİ YÖNETİMİ VE MİLLET VEKİLLERİNİN AK PARTİYİ MENFAAT PARTİSİNE ÇEVİRDİKLERİNİ, BİZ HİÇ BİR MENFAAT BEKLEMEYEN GÖNÜL VERMİŞLER OLARAK GÖRMEKTEYİZ. LÜTFEN REİSİM SİZ VE YARDIMCILARINIZ'DA GÖRSENİZ AK PARTİ BİZLERİ ASLA KAYBETMEZ!

:)))))
:))))) @ulubatlı - 2 ay Önce

EEEE GÖNÜL OTA DA KONAR KOYUNA DA

RAMAZAN P
RAMAZAN P - 2 ay Önce

SAYIN BAŞBUĞUM BUNLARA METAL YORGUNU İL, İLÇE VE MİLLETVEKİLLERİNİ DE EKLEYİN.

HÜSNİYE SAYKIN
HÜSNİYE SAYKIN - 2 ay Önce

HELAL BAŞKANIMA


SIRADAKİ HABER