Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'a teşekkür etmeye geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin kalesi Kahramanmaraş'a teşekkür etmeye geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'a teşekkür etmeye geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine başlıyor. Ağustosta sahaya inecek olan Erdoğan, 31 Mart’ta AK Parti’nin yüzde ellinin üzerinde oy aldığı illere öncelik verecek. Bu illerin başında ise Kahramanmaraş yer alırken beraberinde 11 ile daha teşekkür ziyaretine gidecek. 

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşekkür turları Ağustos ayında başlayacak. İl ziyaretleri kapsamında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak olan Erdoğan halk buluşmalarında 17 yılda yapılanları anlatacak. Erdoğan teşekkür ziyaretlerine partinin en yüksek oy aldığı illerden başlayacak.

MİLLETLE BULUŞACAK

31 Mart yerel seçimlerinde 12 ilde yüzde 50’nin üzerinde oy aldı. AK Parti’nin en fazla oy aldığı il ise yüzde 72 ile Rize oldu. Sadece seçim zamanları değil diğer süreçlerde de millet ile buluşmaya özen gösteren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bu kez teşekkür etmek için milletle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

48 GÜNDE 57 İLE GİTMİŞTİ

Yerel seçimler sürecinde Erdoğan 48 günde 57 il ve 14 ilçede düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan, İstanbul’da düzenlenen yenileme seçimleri öncesinde de katıldığı açılış törenlerinde de vatandaşlarla bir araya gelme imkanı buldu. Erdoğan, seçimler sonrası yoğun geçen diplomasi trafiğinden fırsat bulduğu süreçlerde yeninde milletle buluşacak.

Erdoğan’ın buluşmalarında, 31 Mart seçimlerinde AK Parti’nin yüzde ellinin üzerinde oy aldığı illere öncelik verilecek. Erdoğan’ın seçimlerde büyük başarı yakalanan illere teşekkür ziyaretinde bulunması planlanıyor. Erdoğan’ın Ağustos ayı içerisinde AK Parti’nin en çok oy aldığı büyükşehirlerden ziyaretlerine başlaması bekleniyor. AK Parti 31 Mart yerel seçimlerinde 12 ilde yüzde ellinin üzerinde oy alarak rekor kırmıştı.

EN YÜKSEK OY RİZE'DE

Bu illerin başında da yüzde 72’lik oy oranı ile Rize gelmişti. AK Parti, Trabzon’da yüzde 64, Kayseri’de yüzde 63, Konya’da yüzde 71, Şanlıurfa’da yüzde 61, Erzurum’da yüzde 62, Kahramanmaraş’ta yüzde 65, Sakarya’da yüzde 65, Şırnak’ta yüzde 61, Gaziantep’te yüzde 53, Adıyaman’da yüzde 53, Nevşehir’de yüzde 51 oranında oy almıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hartlaplı...
hartlaplı... - 7 ay Önce

sayın cumhurbaşkanım...seni seviyoruzz....ancak şu suriyelileri...güvenli bolgeye gonder...yoksa ak parti kaybeder...

Gelsin
Gelsin - 7 ay Önce

Gelsin insAllah gelirken kayseri tarafindan gelip koy garaji kavsagindan istasyon koprusundende gecsin insAllah oralardan gecen insanlarin ne cileler cektigini gorsun insAllah o zaman maras halkinin ne cektigini anlar bu baskan ve yoneticilerden geregini yapar reis insAllah gerci bunlar reis gormesin milletin halini diye 5 gun onceden yolu kapatirlar sadd reisin arabasi gecer o da hep oyle bos sanar yolu

bilgin
bilgin @Gelsin - 7 ay Önce

kayseriden gelsinde ne güzel yollar, tüneller yapıldığını görsün desene kardeşim
bu kadar nankör millet dünyanın hiçbir yerinde yoktur herhalde

SARI
SARI - 7 ay Önce

sıkıntı neymiş reis buralarakadar zahmet buyuru yormuş bari gelirkende şu yolları görsün en cok oy aldıgı ile bir baksın belediye reis gelirken hava lanı tarafını çiçeklerle süsler olay kapanır LAF COOOOOOK İCRAAT YOOOOOOOK

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 7 ay Önce

Yüreğiniz varsa Trabzon Caddesi'nde gezdirin.

kral46
kral46 - 7 ay Önce

Mümkünse göksun üzeri gelsin. ne güzel yollarımız olduğunun tescilini yapsın. Milletin boşa akıp giden parasını görsün.

Vatandas
Vatandas - 7 ay Önce

Gelmeden tünelleri,ve yollar i bitirsin bari.kavsaklari hiç demiyorum,yoksa 3 kere aynı yolun açılışını yapar.

malik ejder
malik ejder @Vatandas - 7 ay Önce

YHT nin açılışını mı yapacak?
KARADENİZ E deniz doldurulup 2 yılda hava alanı yapılıyor Maraşa gelince 4 yıldır hızlı trenin etüt çalışması bitmiyor...!

Haklı olan
Haklı olan - 7 ay Önce

Gelsin eyvAllah ama önce şu kale açılsın

bizden biri
bizden biri - 7 ay Önce

kahramanmaraşımıza layık bir değişiklik yapılsa biraz gelişse en az 10 yıl geride kalmış yaşantıya son verilse bunu reisimiz görür inşeAllah dilerim sıkıntılarımız giderilir

MİSAFİR
MİSAFİR - 7 ay Önce

Durmak yok aldatma ve kandırmaya devam

drsn
drsn - 7 ay Önce

eyi o zaman şiir dinlemeye gideriz.. vaatler yapılmadı heyle olsa hızlı tren, göksun yolu,maraş elbistan yolu,cerit yolu..

FK
FK - 7 ay Önce

Ankaradan teşekkür et sayın cumhurbaşkanım. Ekonominin şu zor günlerinde geziler yapıp masraf etmeyin.


SIRADAKİ HABER