Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Ali Arif Yenipınar ve Yemliha Özşahan getirildi. Ali Arif Yenipınar kimdir? Yemliha Özşahan kimdir?

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Ali Arif Yenipınar ve Yemliha Özşahan getirildi. Ali Arif Yenipınar kimdir? Yemliha Özşahan kimdir?

Ali Arif Yenipınar

18.05.1973 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğretimini Kahramanmaraş’ta tamamlayıp İzmir 9 Eylül İİBF İşletme bölümü 1996 yılı mezun oldu. Kendine ait işletmesinde yönetici olarak görev yaptı. Ak Parti Dulkadiroğlu Kurucu yönetim kurulu başkan yardımcılığı (Dış İşler Başkanı2013) görevini yaptı. 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. Evli ve 3 çocuk babası.

Yemliha Özşahan

01.02.1974 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2004-2014 yılları arasında iletişim sektörü üzerinde ticaret yaptı. 2013 yılı sonu itibari ile Tekstil Parafin İmalatı sektörüne yatırım yaptı. 2014 yılı itibariyle Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatında Dulkadiroğlu ilçesi bünyesinde 1. Ve 2. Olağan kongreleri süresinde yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. İlçe sekreterliği, Mali ve İdari İşler Birimi Başkanlığı ve Yerel Yönetim Birim Başkanı olarak görev yaptı. 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. Evli ve 2 çocuk babası.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TARAFSIZ
TARAFSIZ - 10 ay Önce

Üniversite mezunu olmayan esnaflıktan gelme hiçbir donanımı ve tecrübesi olmayan adamdan belediye başkan yardımcısı mı olur yazık bu memlekete.

ahmet akıncı
ahmet akıncı - 10 ay Önce

başkan hayırlı olsun.bu yardımcılardan birinin teknik adam olmasını isterdik.çünkü dulkadiroğlunda belediye imarda zulmu ancak piyasayı bilen donanımlı bir teknik adam mani olur belki düzeltir.......

alperen
alperen - 10 ay Önce

İnşAllah yardımcılarıda başkan gibi tertemiz dürüst mütevazi halka tepeden bakmayan bir adam olur.

FERHAN
FERHAN - 10 ay Önce

İMZA ATIP FETOCU DEĞİLİM DİYENLERİN GELDİĞİ YERE BAK ARKADAŞ .
VAY Kİ VAY HALİMİZE TÜM BELEDİYELERDE BU YAPILANMA VARSA BİTTİK BİZ
EYWAH EYWAH

Mahmut büyükdereli
Mahmut büyükdereli - 10 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun memleketimize

Ahmet Kötüyebakmaz
Ahmet Kötüyebakmaz - 10 ay Önce

Yemliha Özşahan adam gibi adamdır.Milletin bir kuruşunun hesabını yapacak kadar dürüsttür.Yurt dışlarında eğitim masterleri yapmamış olabilir lakin çok dürüsttür.Allah görevinde muvaffakiyetler nasip etsin.Necati bey yerinde ve doğru bir seçim yapmış.Tanımayan kardeşlerim ve abilerim olumsuz yorumlar yapmış olabilirler olsun,onlarda tanıdıkça hak vereceklerdir.Düz cetvelden eğri çizgi çıkmaz.Yemliha Özşahan adam gibi adamdır.

Ağa
Ağa - 10 ay Önce

Liyakata ne zaman önem vereceksiniz merak ediyorum. Teşkilatlarınızdan adamları başkan yardımcısı yapıyorsunuz tamam onu kabullendik diyelim. Bari kariyeri dolu dolu olan şöyle okuyunca peh diyeceğimiz belediyecilikten anlayan, alt ve üst yapı işleri yapmış bürokasiden anlayan adamlarda mı yok sizin içinizde. yazık çok yazık.

Hacı
Hacı - 10 ay Önce

Memleket meselelerini ancak esnaf çözer,dolu dolu dediğiniz adamlar dolu dolu götürdü bunca zaman,Yemliha bey,üniversite okumamıştır,ihanet başkaldırı bencillik bilmez,arı gibi Çalışır,çamur atmayın.

Husamettin Tatar
Husamettin Tatar - 2 ay Önce

ALI Arif Bey Universite Mezunu Ileri derecede Rusca ve ingilizce bilen hakkı gözeten,kültürlü dünyayı ve Turkiyeyi bilen kaliteli bir insandır.


SIRADAKİ HABER