Ekrem İmamoğlu, Süleyman Soylu'ya çok sert ahmak cevabı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, Strasburg’da yaptığı konuşma üzerinden kendisine isim vermeden “ahmak” nitelemekte bulunmasına İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, cevap verdi.

Ekrem İmamoğlu, Süleyman Soylu'ya çok sert ahmak cevabı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, Strasburg’da yaptığı konuşma üzerinden kendisine isim vermeden “ahmak” nitelemekte bulunmasına İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, cevap verdi.

Üsküdar'daki Fethi Paşa Korusu'nda gazetecilere konuşan İmamoğlu, “Ben lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye. Seviyesine inmeyeceğim bir alan bu. Seçim sürecinde de seviyesine inmeyeceğimi defalarca dile getirmiştim. Üzücü. Bir İçişleri Bakanı’na yakışmadı.” yanıtını verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 3 ay Önce

Bizde bakıyoruz adam olmadığını görüyoruz Ekrem efendi, pkk'li alçaklara tek kelime edemezsin ama pkk'nin korkulu rüyası süleyman soylu bakana utanmadan laf çakmaya çalışırsın, hadi ordan utanmaz alçak

Murat
Murat - 3 ay Önce

Fransa'da Türkiye 'yi şikayet eden alçak kimdi, hangi alçaktır ülkesini karalayan adi

Oruç
Oruç - 3 ay Önce

Biz sana bakmıyoruz adam olmadığını biliyoruz zaten.

Arif Doboğlu
Arif Doboğlu - 3 ay Önce

helal olsun imamoğlu. nasılda saldırıyorlar herbir yandan. dimdik duruyo. kendini bozmuyo. seviyelerine inmiyo. içişleri bakanın en son hesap soracaktı ne oldu acaba?

maraşlı
maraşlı @Arif Doboğlu - 3 ay Önce

rahmetli Muhsin YAZICIOĞLUNUN bir röportaj da dediği gibi ; amcamın oğlu bir suç işlemişse cezasını kendim veririm elin oğluna dövdürmem ama gel gör ki içimizde gizli ermeni Yahudi ve yunan lılar her fırsatta batının Türkiye ye müdahale etmesini istiyor her fırsatta batıya şikayet ediyor.yaw hakkaten sizde nasıl bir damar nasıl bir kan var ..

Haber46 okuyucu
Haber46 okuyucu - 3 ay Önce

Son laf guzel oturmus

özgür
özgür - 3 ay Önce

hala her konuya at gözlükleri bakanlar insanların ne dedikleri anlayamazlar. belki IQ leri yetmiyordur. ekrem imamoğlu her platformda pkk'nın bir terör örgütü olduğunu dile getirdiği halde istanbul yenilgisini hala üzerinden atamayan zavallılar başka bir şey bulamadıkları için çirkeflik yapıyorlar. daha düne kadar pkk ile kol kola gezenlerin ekrem imamoğluna laf söylemeleri abesle iştigaldir. istanbul seçimlerinde terörist başının mektubunu okutanlar, terörist başının kardeşini trt'ye çıkaranların konuşmaya hakları yoktur. bizler sizleri çok iyi biliyoruz. oslo'yu , habur'u , dolmabahçeyi unutmadık. beyler bayanlar yukarıdaki resme iyi bakın gözünüz alışsın geleceğin cumhurbaşkanına bakıyorsunuz. adam gibi adam.

maraşlı
maraşlı @özgür - 3 ay Önce

sizde nasıl bir kan varsa 100 yıl öncesi gibi aynı olaylar yaşanıyor bizden miş gibi davranıp içimize giriyorsunuz sonrada ipi elinize aldığınızda gerçek yüzleriniz ortaya çıkıyor..seçim zamanı camilere koşup zemzem içersiniz seçimden sonra barlara meyhanelere koşup kadeh kaldırırsınız...sizin aynadaki yansımanız bile başka...

maraşlı
maraşlı @özgür - 3 ay Önce

daha düne kadar tanımıyordunuz bir anda nasıl ileriye doğru atıfta bulunup bu denli bağlandınız o adama anlamakta mümkün değil şaka gibi :) aynısını ince içinde diyordunuz bir anda unuttunuz vefalılar sizi :)..hepsini geçtim de bu değilmiydi pkk bağlantısı çıkan hdp li belediyeler için desteğe giden ? bunların ağzından pkk terör örgütüdür hdp de pkk ile dir derken aynı zamanda onlar meclise girsin diye her evden oy istemedilermi ? şehit cenazelerinde gülerken leş (pkk) cenazelerinde ağıtlar yakanlar taziye çadırları kurduranlar onlar ölmesin diye par tutuş olanlar her fırsatta pkk yada uzantılarına sahip çıkanlar onlar değilmi ??? siz ne ara size it sürüsü diyenlere karşı sempati besler oldunuz ? o sınırlarıda maşAllah aklınıza yer etmişsiniz o bir çözüm süreci idi akan kanı durdurma çabası idi bir fırsat verildi uyulmadı ve sonrasında hepsi hendeklere gömüldü sen o sırada yuanistan damıydın ??? sizin neden kalbinizle beyniniz ağzınızla kulaklarınız bir birinden bağımsız çalışıyor ???

metin.t
metin.t - 3 ay Önce

pyd yi urfadan geçirip lahmacun parasını bile biz ödedik
şimdi o pyd liler genç mehmetcikleri şehit ediyorlar
pyd lideri salih müslümü asrın lideri tayyip,kırmızı halı ile karşıladı
pkk ile dolmabahçede 10 maddelik anlaşma yapanlar
vs,vs,saymakla bitmez.Allah bunların ve bunlara destek olanların...

TAHİR GÖKÇELİOĞLU
TAHİR GÖKÇELİOĞLU - 3 ay Önce

Türkiye Cumhuriyeti Devletini ,
Teröre destek veren belediyelere kayyum atadı diye
elin giavur,küffar Avrupa’sına şikayet et;
ki sizin parti geleneğinizde zaten devleti ezeli düşmanlarımıza şikayet etmek hep var
Çıkmış utanmadan ,sıkılmadan
Bu ülkenin İÇİŞLERİ bakanınana laf konuşuyor.seçim bitti cuma namazı kılma bitti
Aynaya bi bakta öyle konuş
Hadsizzzzz

özgür
özgür - 3 ay Önce

maraş rumuzlu arkadaş, neden bu kadar celalleniyorsun. kuyruğuna basılmış gibi bağırıyorsun. bizler, sizinkiler pkk ile masaya oturduklarındada pkk terör örgütü diyorduk. ama sizinkiler meydanlara çıkıp pkk ile görüşüyorlar diyenler şerefsizdir alçaktır diyorlardı. sonuç görüştükleri oryata çıktı. bu ülkede hdp ile işler iyi giderken pkk terör örgütü değildi. kandille terörist başı telefonla görüştürülürken sendemi yunanistandaydın. akp'li millletvekili miroğlu "pkk terörö örgütü değildir" dediğinde sen neredeydin. bizler camilerede gideriz yeri gelince barlarada. bizlerin özü sözü birdir. bu ülkede T.C. ibareleri kaldırılırken sen ne yapıyordun. bu ülkede Türk bayrağı yasaklandı arkadaş. cumhuriyet bayramları yasaklandı. yargı kararına rağmen andımız hala okunmuyor bu ülkede. bu ülkede laik demokratik bir hukuk devleti kurulduğunda sende huzur ve güven içinde yaşayacaksın. bunu başarabilecek tek kişi Ekrem İmamoğlu'dur. nokta.

Ali
Ali - 3 ay Önce

Atanmışlar seçilmişlere nasıl hesap soruyor, AKP nin kuruluş felsefesine ters değilmi bu


SIRADAKİ HABER