Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük görevinden uzaklaştırıldı

Kahramanmaraş’ta skandal, belediye başkanı Durmuş Küçük görevden uzaklaştırıldı.

Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük görevinden uzaklaştırıldı

Kahramanmaraş’ta skandal, Elbistan belediye başkanı Durmuş Küçük görevden uzaklaştırıldı.

İçişleri Bakanlığı, haklarında yürütülen soruşturma kapsamında Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ile Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar'ın görevlerinden uzaklaştırıldığı bildirdi

DETAYLAR GELİYOR

DURMUŞ KÜÇÜK KİMDİR?

Durmuş Küçük 1963 yılında Elbistan'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamlayan Küçük, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu ve serbest avukatlık yaptı. 

Durmuş Küçük, 2009 yerel seçimlerinde Elbistan Belediye Başkanı seçildi. 

2014 yerel seçimlerindede Durmuş Küçük tekrardan Elbistan Belediye Başkanı seçildi. 

Kahramanmaraş Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, genel merkez yerel yönetimler başkanlığı tarafından hazırlanan rapor neticesinde 7 Haziran ve 1 Kasım genel seçimlerinde il SKM ve ilçe SKM programlarına kasıtlı olarak katılmayarak partimiz aleyhinde sözlü ve fiili davranışlarda bulunduğundan ve Ak Parti ilkeleri ile bağdaşmayan tutum ve davranışlar sergilediğinden tedbirli olarak partiden kesin ihracı için Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edildi. 

16.11.2018 tarihinde görevden uzaklaştırıldı.

Durmuş Küçük, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sülo
Sülo - 8 ay Önce

Bu Adam zaten görev yapmıyordu.Elbistan köy oldu.Iki sene önce niçin görevden almadınızda şimdi seçime kalmış 3 ay görevden alıyorsunuz.Elbistanlıyı aptal yerine koyan bu ziyhiniyeti kınıyoruz. Size oy yok bu seçimde.

YAKUP BOYALI
YAKUP BOYALI - 8 ay Önce

Günaydın.Atı alan Üsküdarı geçti bile.Bence önce bu görevi bu kişiye verenler hesap vermeli.Buyur burdan yak.Ülkemizin en büyük sıkıntısı yerel yöneticilerdir.Bir kaç vatan sever yerel yönetici var onlara sözüm yok.Kahramanmaraş merkez ve ilce belediyelerine bak buyurun bur dan yakalım.Necati Okay bey size soruyorum? Beş yılın doluyor hangi büyük projeye imza atın ve tamamladın? Uydu kent projesi dedi oldu hayal kent.kamu külliyesi dedi bitiremedi ortada kaldı.çevre yolu hiç ortalıkta yok sizlere hangisini saysam acaba.milletimiz neye ve niçin oy versin?

IZGINLI
IZGINLI - 8 ay Önce

Bu Celalilerden ve Yapalaklılardan bıktık ya! Purtulu başkan adayı istiik.

Necmeddin Kuyucu
Necmeddin Kuyucu - 8 ay Önce

Bir Kahramanmaraşlı olarak Elbistanlı kardeşlerime sesleniyorum. Artık koyunluğu bırakın. Bu gidişle Elbistan hiç gelişmez. Başka siyasi partiler deneyin

joker
joker - 8 ay Önce

bay,bay,ede,yaşa.akp

Durdu
Durdu - 8 ay Önce

ELBİSTANI ancak Alandarlı bir Başkan düzeltebilir.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154