Elbistan'da Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi açılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Elbistan’da yapılan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi açılıyor.

Elbistan'da Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi açılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Elbistan’da yapılan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi 20 Mart 2019 Çarşamba günü saat 10.30’da açılıyor.

Elbistan’da Ceyhan Nehri kıyısına yapılan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi 90 dönüm alan üzerine kuruldu.

YEŞİL ALAN 42 BİN 500 METREKARE

Ceyhan Nehri kıyısına yapılan Recep Tayyip Erdoğan Millet bahçesi alanında mimari tasarımlarda engelli vatandaşların da düşünüldüğü projede 42 bin 500 metrekare alan yeşil alan olarak yapıldı.

BİSİKLET YOLU DA OLACAK

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde 6 adet çocuk oyun alanı, park alanında 1 kilometre 200 metre bisiklet yolu, mini futbol ve basketbol sahası, yetişkinler için egzersiz alanları, yürüyüş yolları, otoparklar, piknik alanları bulunuyor.

Elbistan’a bir millet bahçesi kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, tüm Elbistan halkını 20 Mart 2019 Çarşamba günü saat 10.30’da gerçekleştirilecekleri açılışa davet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih çelik
fatih çelik - 9 ay Önce

Yalakalık Yapmak Yerine Siz Gidin Süriyeli Arkadaşlara Her İmkanı Verin. KENDİ ÜLKEMİZDE BİZİ MULTECİ ETTİNİZ YA HELAL OLSUN SİZE

ADAM
ADAM - 9 ay Önce

PARKLA BAHÇEYLE UĞRAŞACAĞINIZA YOLLARA BAKIN ASFATLARDA HER YER YAMA LANGIR LUNGUR GİTMEKTEN BIKTIK DÜZGÜN YOL YOK NE MARAŞTA NE ELBİSTANDA NE DE DİĞER İLÇELERDE MAHALLE ARASI OLSUN ÇEVRE YOLLARI OLSUN YAMALI, ÇUKURLU HERYER OZAMAN KORKMADAN OY İSTEYİN VERELİM BÖYLE HİZMETE OY ZOR..

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

En riskli ilçe demiş başlıkta. Eğer akp kaybederse 1.sorumlusu büyükşehir. 2.sorumlusu mahir. 3.sorumlusu ise Durmuş küçük. Bitirdiniz güzel ELBISTANı

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 9 ay Önce

Suriyelilere yeni yaşam alanları açılıyor.

mustafa
mustafa - 9 ay Önce

yorum yazmaya bile değmez... oraya bahçe aç buraya mesire alanı şurayı millet bahçesi yap hizmete bak be... verdiğim vergileri adam akıllı harcayın...

metin
metin - 9 ay Önce

yaptığınız tek şey bahçe yapmak başka bir şey yapmıyorsunuz

syf
syf - 9 ay Önce

HAYRET AK PARTİ İÇİN ELBİSTAN RİSKLİ DİYE BİLMİŞSİNİZ ŞAŞIRDIM

İsmini Vermek İstemeyen Seyirci
İsmini Vermek İstemeyen Seyirci - 9 ay Önce

Tamam Şehrimizin Buna İhtiyacı Var Kabul Ediyorum Ama Onun Öncesinde Daha Büyük Sorunlarımız Yok mu ? En Basit Bir Örnek Vermek Gerekirse Ben Dün Evime Pazar Alışverişi Yaptım Ve Herşeyden En Fazla 1'er Kilo Alarak 95 Lira Hesap Ödedim. En Basidi Bir Biberin Kilosu 14,50 TL Seviyelerinde Bu SAdece Bir ÖRnek Diğer Malzemeler Hepsi Çok Pahalı Ekonomik Kriz Geçiriyor HErkes Tanıdıklarımın Hepsi İşsiz Kaldı Çoğu Fabrikalar dükkanlar İş yerleri Battı Türk Halkı Kan Ağlıyor Multeciler Keyif Sürüyor Şimdi Soruyorum Kan Ağlarken Millet Bahçesi Umrumuzda Olur Mu?

ELBİSTAN LI
ELBİSTAN LI - 9 ay Önce

AKP NİN DEVRİ ELBİSTAN İÇİN BİTMİŞTİR PAKSOY AÇIK ARA FARK İLE ÖNDEDİR
BU MİLLET KÖR DEĞİL HERŞEYİ ĞÖRÜYOR

Mahmut
Mahmut - 9 ay Önce

Fabrika aç fabrika yeter

kaa
kaa - 9 ay Önce

olan bahçeyi mi. olmayan bahçeyi mi açmışlar anlamadım...

TC'li
TC'li - 9 ay Önce

önce yolları yapın park bahçe sonra yapılsa da olur. sonra çıkıp para yok diye ağlıyorsunuz.

46
46 - 9 ay Önce

bence isim seçimi yanlış olmuş! Acil olarak değiştirilmeli

Mütaahitler
Mütaahitler - 9 ay Önce

Elbistanlı mütaahitler olarak imar için büyük çaba gösterdik.Ama bunu siyasiler engelledi.Elbistanı ve bizleri bitirdiler.

SARI
SARI - 9 ay Önce

Zor parkla mesire alnıyla bu iş zor tanziminen poşetlede buiş olmaz kadın politikası suriyeli politikası üretim politikası bu yanlışlıklar dan dolayı mevcut hükümet vazgecmeli temelsiz kanun lar yapıyor bu asırda taşıma suyuyla degirmen çalıştırıyor milleti ele bakımlı ettiler ALLAH sorar tokadı vurur


SIRADAKİ HABER

banner122