Erdoğan: O öğrenciler için talimat verdim

Başbakan Erdoğan, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na yüklendi

SİYASET 06.03.2014, 17:19
Erdoğan: O öğrenciler için talimat verdim
banner257

Elazığ'da İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Başbakan Erdoğan, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na yüklendi.

"MHP'nin Genel Başkanı yeniden matematik derslerine başladı. İktidar yüzde 51'le geldi yüzde 51'le gidebilir diyor. Bunu anlamış değiliz. Bu cumhurbaşkanı olamayacak diyor. Biz yerel seçim yapıyoruz gel 30 Mart'ı konuş bunu atlatalım sonra onu da konuşuruz. Geçenlerde hep havada diyor sen uçma özürlüyse ben ne yapayım. Bu ara baktım ikisi de Rabia işareti yapıyor. İçeriğini sor bilmezler. Tayyip Erdoğan'ın Rabia işaretinde anlam var. Okuduğum şiiri o da okudu."dedi.

Yurtlarda gece seansları yapıldığını söyleyen Başbakan Erdoğan yurttan atılan öğrenciler için Kredi Yurtlar Kurumu'na talimat verdiğini açıkladı. Erdoğan, "Yurtlarda, evlerde gece seansları yapıyorlar. Bu seanslarda Başbakan'a beddua ettiriyorlar. Eşime, çocuklarıma beddualar ettiriyorlar. Bu nasıl Müslümanlık? Bunlara dayanamayanlar 'olur mu böyle şey' diyorlar. Onları da yurttan attırıyorlar. Düzce'de, Sivas'ta bunu yaptılar. Kredi Yurtlar Kurumu'na talimat verdim. Öğrencileri alacaksınız diye. Siz kendinize kurşun asker mi yetiştireceksiniz? Siz çete oldunuz, örgüt oldunuz." dedi.

İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Şırnak'ta bir uzman çavuşumuz önceden döşenmiş mayına basmak suretiyle şehit oldu. Şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum.

MONTAJ, MONTAJ, MONTAJ...

CHP ve MHP'nin genel başkanı bu yolları bilir mi?  Görülmemiş coşku ile halkımızla kucaklaşıyoruz. MHP gözlerine inanamaz halde, CHP şaşkınlık içinde bir kısım medya zaten burnunun ucunu göremiyor. Günlerdir bu görüntüler montaj, montaj, montaj...

"GELSİNLER KÜRSÜYE ÇIKARTACAĞIM"

Tekrar soruyorum montaj var mı?  MHP Genel Başkanı'na, CHP Genel Başkanı'na yandaş medyaya bu mitingimizden sonra Malatya var buyursunlar gelsinler.Söz veriyorum kürsüye çıkartacağım onları kürsüden seyretsinler. Eğer dürüstseniz, doğruysanız ey CHP'nin genel müdürü siyaset neden yapılır? Seçimde bir numara olmak için yapılır.

"BIRAKACAĞIM"

Ben eğer bu seçimlerde partim birinci olmazsa genel başkanlığından çekileceğim . Demek ki iyi yönetemedim. CHP'nin Genel Başkanı , MHP'nin Genel Başkanı siz bırakabilir misiniz? Koltuk sıcak bırakamaz. Bunlar siyaseti bilmezler. Hakaretle siyaset yaparlar.

"30 MART AKŞAMI BUNU YAPACAKLAR"

Dünyanın en doğusundan en batısına kadar herkes bizi izliyor. Sizin bu heyecanınızı izliyorlar. Kabe'de bile bizler için dua edenler var. 30 Mart akşamı bu davaya gönül verenler değil tüm dünya gülecek.Ey MHP'nin Genel Başkanı sen bunu anlayamazsın. Ey CHP'nin genel müdürü sen bunu anlayamazsın. Bunu anlamayacaksınız. Montaj deyip avunacaksınız photoshop diyip kendinizi kandıracaksınız. Şu meydanın saatler öncesinde ya da kalabalık dağıldıktan sonra sosyal medyada dolaşıma sokup kalabalık yaratıyorlar diyor. Burada montaj, dublaj yok. Şimdi 30 Mart akşamı sonuçlar gelmeye başlayınca kendi anketlerine bakıp böyle görünmüyordu diyecekler, sandıkta hile yapıldı diyecekler, meydanlara insan taşıdı diyecekler. Yenileceklerini biliyorlar. Bunlar biz bu kadar iftira, yalan ürettik ama AK Parti'nin oyu yükseldi diyecekler.

"MHP'NİN GENEL BAŞKANI YİNE MATEMATİK DERSLERİNE BAŞLADI"

İki yanlış bir doğru etmez. Bunlara bir üçüncü eklendi. Pensilvanya. Bir araya geldiler.MHP'nin Genel Başkanı yeniden matematik derslerine başladı. İktidar yüzde 51'le geldi yüzde 51'le gidebilir diyor. Bunu anlamış değiliz. Bu cumhurbaşkanı olamayacak diyor. Biz yerel seçim yapıyoruz gel 30 Mart'ı konuş bunu atlatalım sonra onu da konuşuruz. Tayyip Erdoğan 40 yıldır siyasetin içinde. Tayyip Erdoğan maraton koşucusu. Geçenlerde hep havada diyor sen uçma özürlüyse ben ne yapayım. Biz siyasetin matematiğini iyi kavramışız. Millet bunlara matematik dersi veriyor ama cehalet kötü şey.

O ÖĞRENCİLER İÇİN TALİMAT VERDİM

Son zamanlarda bazı kapıları ablalar çalıyormuş. Bu ablaları tanıyorsunuz. Bizim ablalarımız burada. Bizim gençlerimiz de burada. Abilerimiz de burada. Siz bizi başımızın örtüsünü çıkartmak suretiyle okumaya mahkum ettiniz. Sizin başınızdaki hocanız başınızı açıp okullara öyle gidin dedi. Yeri geldi alkol de alabilirsiniz dedi. Amaç için her şey meşrudur. Bunlarda bu var. Diyorum ki artık uyanma vaktidir. Biz iyi niyetimizden bu oyuna geldik ama baktık ki kazın ayağı böyle değilmiş. Atılması gereken adım neyse bunu atıyoruz. Öyle enteresan şeyler var ki... Yalan bunlarda meşru, iftira, fesat bunlarda meşru.

Yurtlarda, evlerde gece seansları yapıyorlar. Bu seanslarda Başbakan'a beddua ettiriyorlar. Eşime, çocuklarıma beddualar ettiriyorlar. Bu nasıl Müslümanlık? Bunlara dayanamayanlar olur mu böyle şey diyorlar. Onları da yurttan attırıyorlar. Düzce'de Sivas'ta bunu yaptılar. Kredi Yurtlar Kurumu'na talimat verdim. Öğrencileri alacaksınız diye. Siz kendinize kurşun asker mi yetiştireceksiniz? Siz çete oldunuz, örgüt oldunuz. Bunun hesabını soracağız. Biz de iyi anladık, milletim de biliyor. Elazığlıların bunlar için söylemiş iyi sözü var. Kargayla oturanın burnu pislikten kurtulmaz.

SİZE ENTERESAN BİR FOTOĞRAF GÖSTERECEĞİM

Dün CHP'nin genel müdürü Rize'ye gitmiş. Bizim bayrak hassasiyetimizi sorguluyor. Bu müdürün bizimle yarış etmesi mümkün mü? Edirne'de bakan arkadaşlarımız ayağa kalkmamış. Bahane bu. Sen şimdi dur. Sana enteresan fotoğraf göstereceğim. Bunlar Hakkari'de BDP ile anlaşma yapıyor. Ama Türk Bayrağı ile gelmeyeceksin. Partinin bayrağı ile gel diyorlar. CHP'nin genel müdürü bunu kabul ediyor.

BAKTIM İKİSİ DE RABİA İŞARETİ YAPIYOR

Burada bir tane Türk Bayrağı var mı? Kimin bayrak dostu olduğu anlayın. Bu ara baktım ikisi de Rabia işareti yapıyor. İçeriğini sor bilmezler. Tayyip Erdoğan'ın Rabia işaretinde anlam var. Okuduğum şiiri o da okudu. Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır...

Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet... Kılıçdaroğlu bu işaret bu anlama gelir. Durup dururken yapılmış işaret değil. O bunları söylemekte zorlanır.

ÇOCUKLARINIZI ALIN

Bu Pensilvanya'nın dershanelerine çocuklarını gönderiyorsanız alın.Bunlar hassasiyetlerimizin, kutsallarımızın dışında eğitim öğretim veriyorlar. Yeni tabular inşa ediliyor. Bunların okullarından da çocuklarınızı alın. Hem para vereceksiniz hem de sizin değerlerinize hakaret edilecek. Bizim okullarımız yeter.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?