Erkoç Projelerini Açıklıyor

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erkoç, ekibiyle hazırladığı projeleri kamuoyuna tanıtacak

SİYASET 04.03.2014, 15:56
Erkoç Projelerini Açıklıyor
banner257

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç'un uzman ekibiyle hazırladığı projeleri kamuoyuna açıklayacağı bildirildi.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erkoç'un uzman ekibiyle birlikte hazırladığı Kahramanmaraş'ı geleceğe taşıyacak dev projeleri kamuoyuna açıklayacağı, projelerin sadece kent geneline değil insanların da gönüllerine hitap edeceği belirtildi.

"Büyük dönüşüm başlıyor" sloganıyla çalışmalarını sürdüren Erkoç, Çarşamba akşamı Mehmet Akif Kültür Merkezi'nde düzenlenecek programla merakla beklenen projelerini Kahramanmaraşlılara açıklayacağı bildirildi.

Görüşlerine yer verilen Erkoç, Kahramanmaraş'ın Türkiye'nin 2023 vizyonunda hak ettiği noktada yer alması için gece-gündüz çalıştıklarını ve 30 Mart'ın ardından kahraman şehri, çılgın projelerle buluşturacaklarını belirterek, "İstiklal mücadelemizde en ön safta yer alan Kahramanmaraşımızı, istikbal mücadelesinde de yıldızlaştıracak projelerle geliyoruz" dedi.

Kahramanmaraş sevdasını daha çocuk yaşlardan itibaren yüreğinde taşıdığını dile getiren Erkoç, şunları kaydetti:

"Bizim tek derdimiz var. O da bu millete hizmet etmek. Bizler bu aşkla büyüdük, bugünlere geldik. Tek gayemiz bu güzel şehre ve onun kahraman insanlarına daha yaşanılabilir bir şehir hazırlamak. Projelerimiz büyük, projelerimiz heyecan uyandıracak türden. Çünkü biz, 'Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz' diyen ve adını taşımaktan gurur duyduğum Fatih Sultan Mehmet Han'dan ilham alıyoruz. Çünkü biz hayalleri gerçeğe dönüştüren Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yolda yürüyoruz."

Erkoç, kent halkını Çarşamba akşamı projelerini açıklayacağı, Mehmet Akif Kültür Merkezi'ne davet etti.

Yorumlar (12)
uyutma projeleri 6 yıl önce
masal projeleri bence.11 yıldan belli bu projeri sakladın mı erkoç daha fazla yazık etmeyin bu halka ama bu defa işin çok zor görünüyor.
hacı kişi 6 yıl önce
projeleri sonunda kendisine yol su elektrik olarak dönmezse yapmaaaaaaaaaaaz.
veysel demir 6 yıl önce
tek soru:bunca yildir ak parti belediyesi vardi ve sen de parti ilce ve il baskaniydin.okeyyy neden simdiye kadar neden yapmadiniz,kim tuttu sizi?bunun cevabini ver yoksa oyum MHP`ye.
hedef büyükmüş 6 yıl önce
ben burada projeye dair hiç bir şey okumadım anca lafta!!
vural 6 yıl önce
Hayali projeler beklemiyoruz.1.toplu taşıma 2.kentsel dönüşüm ranta kurban edilmeden devam etsin 3.eğitim,sağlık,sosyal kültürel alanlarda halkımıza eğitici adımlar atılsın.bakın üzülerek ifade ediyorum bu şehirde özellikle trafikte maganda çok fazla. bu eğitim ve kültürle alakalı bir durum.adam trafikte inmiş bayan sürücüye saldırıyor iki eşek kadar adam bayanının arabasının kapısını zorluyor, bayana yumruk atmaya çalışıyor daha ne deyim.
mustafa 6 yıl önce
bunlar menfaatleri çerçevesinde hizmet ederler sadece... poyraz para kazanmak için yıllarca kaldırım döşedi durdu inşallah erkoç seçilmezde poyrazın devrini bile mumla çırayla aramayız bizde...
Adnan AKAR 6 yıl önce
Bugüne kadar ne yaptınız söyleyin sonra oy isteyin. Ayıp ayıp. Yeter artık köy gibi bir yerde yaşamak istemiyorum. Bu yüzden benim oyum MHP'ye...
osman 6 yıl önce
projeleri çok merak ettim cıkıp ta recep tayyip in projelerinden bahsederse hiç şaşmam cünkü kendinden yapacaklarından çok tayyip ten bahsediyor oun arkasına sığınıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?