Erkoç Projelerini Açıklıyor

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erkoç, ekibiyle hazırladığı projeleri kamuoyuna tanıtacak

Erkoç Projelerini Açıklıyor

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç'un uzman ekibiyle hazırladığı projeleri kamuoyuna açıklayacağı bildirildi.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erkoç'un uzman ekibiyle birlikte hazırladığı Kahramanmaraş'ı geleceğe taşıyacak dev projeleri kamuoyuna açıklayacağı, projelerin sadece kent geneline değil insanların da gönüllerine hitap edeceği belirtildi.

"Büyük dönüşüm başlıyor" sloganıyla çalışmalarını sürdüren Erkoç, Çarşamba akşamı Mehmet Akif Kültür Merkezi'nde düzenlenecek programla merakla beklenen projelerini Kahramanmaraşlılara açıklayacağı bildirildi.

Görüşlerine yer verilen Erkoç, Kahramanmaraş'ın Türkiye'nin 2023 vizyonunda hak ettiği noktada yer alması için gece-gündüz çalıştıklarını ve 30 Mart'ın ardından kahraman şehri, çılgın projelerle buluşturacaklarını belirterek, "İstiklal mücadelemizde en ön safta yer alan Kahramanmaraşımızı, istikbal mücadelesinde de yıldızlaştıracak projelerle geliyoruz" dedi.

Kahramanmaraş sevdasını daha çocuk yaşlardan itibaren yüreğinde taşıdığını dile getiren Erkoç, şunları kaydetti:

"Bizim tek derdimiz var. O da bu millete hizmet etmek. Bizler bu aşkla büyüdük, bugünlere geldik. Tek gayemiz bu güzel şehre ve onun kahraman insanlarına daha yaşanılabilir bir şehir hazırlamak. Projelerimiz büyük, projelerimiz heyecan uyandıracak türden. Çünkü biz, 'Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz' diyen ve adını taşımaktan gurur duyduğum Fatih Sultan Mehmet Han'dan ilham alıyoruz. Çünkü biz hayalleri gerçeğe dönüştüren Recep Tayyip Erdoğan ile aynı yolda yürüyoruz."

Erkoç, kent halkını Çarşamba akşamı projelerini açıklayacağı, Mehmet Akif Kültür Merkezi'ne davet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
uyutma projeleri
uyutma projeleri - 6 yıl Önce

masal projeleri bence.11 yıldan belli bu projeri sakladın mı erkoç daha fazla yazık etmeyin bu halka ama bu defa işin çok zor görünüyor.

hacı kişi
hacı kişi - 6 yıl Önce

projeleri sonunda kendisine yol su elektrik olarak dönmezse yapmaaaaaaaaaaaz.

veysel demir
veysel demir - 6 yıl Önce

tek soru:bunca yildir ak parti belediyesi vardi ve sen de parti ilce ve il baskaniydin.okeyyy neden simdiye kadar neden yapmadiniz,kim tuttu sizi?bunun cevabini ver yoksa oyum MHP`ye.

hedef büyükmüş
hedef büyükmüş - 6 yıl Önce

ben burada projeye dair hiç bir şey okumadım anca lafta!!

vural
vural - 6 yıl Önce

Hayali projeler beklemiyoruz.1.toplu taşıma 2.kentsel dönüşüm ranta kurban edilmeden devam etsin 3.eğitim,sağlık,sosyal kültürel alanlarda halkımıza eğitici adımlar atılsın.bakın üzülerek ifade ediyorum bu şehirde özellikle trafikte maganda çok fazla. bu eğitim ve kültürle alakalı bir durum.adam trafikte inmiş bayan sürücüye saldırıyor iki eşek kadar adam bayanının arabasının kapısını zorluyor, bayana yumruk atmaya çalışıyor daha ne deyim.

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

bunlar menfaatleri çerçevesinde hizmet ederler sadece... poyraz para kazanmak için yıllarca kaldırım döşedi durdu inşallah erkoç seçilmezde poyrazın devrini bile mumla çırayla aramayız bizde...

Adnan AKAR
Adnan AKAR - 6 yıl Önce

Bugüne kadar ne yaptınız söyleyin sonra oy isteyin. Ayıp ayıp. Yeter artık köy gibi bir yerde yaşamak istemiyorum. Bu yüzden benim oyum MHP'ye...

osman
osman - 6 yıl Önce

projeleri çok merak ettim cıkıp ta recep tayyip in projelerinden bahsederse hiç şaşmam cünkü kendinden yapacaklarından çok tayyip ten bahsediyor oun arkasına sığınıyor

hasan
hasan - 6 yıl Önce

bi şehir imar planın önünde fotoğraf çektirmiş bak iyice utan 12 sene önceki planla hala aynı plan köprülü kavşak var ama yerinde yok tranvay hattı yok yan yana 5 tane bina biri 12 kat diğeri 9 kat birinin altında asma katlı dükkan var diğerinde daire var söylesene 12 senedir il başkanısın maraş için şunları yaptım de bizlerde bilelim tutturmuşsun çılgın projeler çılgın projeler bizim maraşın ihtiyacları belli 1. günlük uçak inecek farklı firmalar olsun ki 1 saat sonraki uçak antepte yarı fiyatına buluyosun.2. metro veya tranvay hattı,3. süper lig,4.sehri kaydırmak yeni imar alanları açmak.

hilal
hilal - 6 yıl Önce

10 seneden beri bu halk mutsuz maraş mutsuz kandırmayın bizi

şamil
şamil - 6 yıl Önce

maraş artık uyandı harekete geçiyoruz

halk
halk - 6 yıl Önce

bizim halk yine çıkar bunlara oy verir yarın birgün başbakan gelir sizin başkanınız benim der bizimkilerinde aklı başından gider.


SIRADAKİ HABER