Faruk Atlı: Sel Felaketi Bizi Derinden Üzdü!

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Opr. Dr. Faruk Atlı, Kahramanmaraş’ta dün yaşanan sel felaketi nedeniyle yaptığı açıklamada; can kayıpları ve büyük maddi hasarın meydana gelmesinden dolayı derin bir üzüntü duyduklarını söyledi.

Faruk Atlı: Sel Felaketi Bizi Derinden Üzdü!

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, seçim faaliyetleri kapsamında soluk almadan çalışmalarına devam ediyor.

CHP’li Ali Öztunç, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri öncesi bu kez AKP’nin Kahramanmaraş’tan umduğu desteği bulamayacağını söyledi.

‘Atom Karınca’ lakaplı CHP’nin çalışkan isminin bugünkü çalışma adresi Afşin oldu. Afşin sokaklarına inerek Tanır ve Çoğulhan Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Öztunç, çarşı ve pazara da uğrayarak esnaf ziyaretlerinde bulundu.

“HALK AKP’DEN BIKMIŞ DURUMDA”

Kendisine gösterilen ilgiye teşekkür ederin Öztunç şu açıklamaları yaptı:

“24 Haziran’a az bir süre kala Kahramanmaraş’ın siyasi kaderinin artık değişeceğini görüyorum. Bu seçimlerde vatandaş AKP’ye olan sitemini sandığa yansıtacaktır. Halk özelikle yerel yöneticilerin, Milletvekillerinin ilgisizliğinden ve belediye başkanlarının başarısızlığından bıkmış durumda. Kahramanmaraş AKP’ye sandıkta darbe vuracak ve daha önce buldukları oyu bu sefer mumla arayacaklar. “

HABER FOTOĞRAFLARI

MİTİNG DAVETİ

“18 Haziran’da Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin Kahramanmaraş’ta mitingi var. Halkın adayı, halkçı aday Muharrem İnce Kahramanmaraş’ta yurttaşlara seslenecek. Bu güzelim ülkenin geleceğine umutla bakmak isteyen tüm yurttaşlarımı İnce’nin mitingine davet ediyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı
Maraşlı - 10 ay Önce

Biz kimi cezalandiracagimizi çok iyi biliyoruz o konuda kuskunuz olmasın

M.BİLGETÜRK
M.BİLGETÜRK - 10 ay Önce

Bu sel var ya kesin tayyibin işi buradan mağduriyet yaratıp seçim kazanmak istiyor deseniz şaşırmam vAllahi.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224