Fatma Şahin Kahramanmaraş'a başkan mı oluyor?

Her fırsatta Kahramanmaraş’ın değerlerine sahip çıkan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Kahramanmaraş’tan ilginç bir teklif geldi.

SİYASET 08.11.2019, 12:56 08.11.2019, 13:35
Fatma Şahin Kahramanmaraş'a başkan mı oluyor?
banner257

Bazı kullanıcılar sosyal medya üzerinden “ Adaylığını Kahramanmaraş’tan koy “ seni bu şehre başkan yapalım “ dediler.

Bakanlık döneminden bu yana gündemden hiç düşmeyen Fatma Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da özellikle Kahramanmaraş’ın tüm değerlerine sahip çıkarak gündemde kalmayı başarmıştı. Son olarak ise kabarcık üzümüne sahip çıkması Kahramanmaraşlı vatandaşlar tarafından ilginç bir teklif ile karşılık buldu.

Bazı sosyal kullanıcı hesaplarından Başkan Şahin’e önümüzdeki seçimde Kahramanmaraş’tan aday olması konusunda teklifte bulunuldu.

Bazı kullanıcı hesapları ise Kahramanmaraş’ın değerlerine sahip çıkılmadığını, Fatma Şahin’in ise bütün değerlere sahip çıkarak en azından bir reklam yaptığını söylediler.

Başkan Fatma Şahin’in bu teklife cevap verip vermeyeceği bilinmezken, Kahramanmaraş’ın değerlerinin ise bu şekilde reklam olması üreticiler açısından bir kazanç kapısı olarak görülüyor.

Yorumlar (6)
SRP 7 ay önce
Hayrettin Güngör sizin gibi Kahramanmaraş lilara 2 beden büyük zaten haklısınız
Hükümsüzdür 7 ay önce
Aday olmasını istemiyoruz.
Reis 7 ay önce
Seçimden beri kahramanmaraş buyuksehir belediyesi birtane bile çivi çakmadı hayali projeler var üretim yok park bahçe park bahçe yapmayla bu devirde belediyecilik yapılmaz uretim yapılmalı yatırım yapılmalı insanların refah seviyesi yukselmeli boşta işsiz gezen insan olmamalı evine bir ekmek götürebilmeli.
maraşlı 7 ay önce
isabet olur belki maraşımızıda değitirir geliştirir
ede ede 7 ay önce
antep e ne yapmış ki maraş a fayda sağlasın antep liler memnun değil bizim başımıza musallat etmeyin bi de bunu işini iyi yapan halkın sevdiği yöneticiler gelsin işin başına
Ede 7 ay önce
Angarada adamı olmayan bir şehir arayanlar.. Maraşa bekliiik sizleri ede.
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?