Fatma Şahin Kahramanmaraş'a geldi kimse Helete'yi sormadı

Kahramanmaraş'a gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma şahin dondurma kesti, güldü, eğlendi. Kimse Şahin'e Helete'ye verdiğiniz söz ne oldu? diye sormadı.

Fatma Şahin Kahramanmaraş'a geldi kimse Helete'yi sormadı

Kahramanmaraş'a gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma şahin dondurma kesti, güldü, eğlendi. Kimse Şahin'e Helete'ye verdiğiniz söz ne oldu? diye sormadı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ziyaret ettiği Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde dondurma kesti. Kahramanmaraş'a gelen Fatma Şahin'e Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör de eşlik etti. Alpedo Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu Alpedo markasıyla hazırlanan dondurmayı kesen Fatma Şahin ve Hayrettin Güngör'e teşekkür etti.

Kahramanmaraş ziyaretini sosyal medya hesabından "Bugün ikinci ziyaretimiz de komşumuz #Kahramanmaraş'ın ilçesi Pazarcık. Bizleri misafir eden Kahramanmaraş Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan'a teşekkürler.." diye duyuran Şahin keyifli anlar geçirdi.

Helete'den aldığı Göksu suyuyla Gaziantep'in 100 yıllık su sorununu çözen Başkan Şahin'in keyfi yerinde görünüyordu. Fatma Şahin, Göksu'nun Gaziantep'e verilmesi karşılığında Helete'ye verdiği vaadlerle ilgili açıklamada bulunmazken kimse de "Helete'ye verdiğiniz sözleri tutacak mısınız?" diye sormadı.

Haber46 olarak biz bir defa daha soralım. "Sayın Başkan, Helete'ye verdiğiniz sözleri tutacak mısınız? Sözlerinizi ne zaman yerine getireceksiniz?"

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 20:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 3 ay Önce

gazeteci olan sizsiniz siz nie sormadınız.haber yapabilmek içinmi beklediniz.cevap bekliyorum lütfen....
EDİTÖR: Biz programı takip etmedik çünkü...

Maduro
Maduro - 3 ay Önce

O Antep dondurması olmasın.....

adil topalak
adil topalak - 3 ay Önce

gazeteci değilmisiniz siz sorsaydınız?

ökkeş emmi
ökkeş emmi - 3 ay Önce

MARAŞA AİT NE KADAR DEĞERLERİMİZ VARSA,HEPSİNİ ANTEP ADINA TESCİL ETTİRMEK İÇİN GELMİŞTİR.

fatih
fatih - 3 ay Önce

Hiç kimse neden sen maraşın değerlerini sahip çıkmaya çalışıyorsun diye tepki göstermedimi antepliler olsa bizim başkanı antep e sokmazlardı !

Kolombiyali ökkeş
Kolombiyali ökkeş - 3 ay Önce

Baklaviy , dondurmiy yiysiz agzinizi silip silip gaciysiz , bu memleketin evladi ne yiyci diye hic düşünmiysiz ,maraşa fabrika istiyk devletin bizzat kendine ait yapacagi silah fabrikalarini gormek istiyk ( özel sektöre guvenip paslamiyciz bu kez ) demem o ki maraş zengin ve refah seviyesi yuksek insanlarin memleketi olsun diyk tencere taviyle basma bez boyamiyle datli dondurmiyle 1,5 milyon maraslinin garni doymaz

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 3 ay Önce

özellikle memleketimizin ve ülkemizin genel sorunu da bu zaten.Bir siyasetçi geldiği zaman daha önce şu yapılmıyor,bu yapılmıyor diye eleştiren halk onları karşılarında gördüklerinde el pençe durarak 32 dişini gösteriyor.Sanki onları eleştiren kendisi değilmiş gibi.Halbuki kafayı çalıştırsalar o insanlar o makam ve mevkilere halkın seçimiyle geldiler.Yani halk onları seçmese onlarda herkes gibi sıradan bir vatandaş.

ulubatlı
ulubatlı - 3 ay Önce

yüzlerdeki gülücüklere bakın.onların derdi ne helete, nede vatandaş kardeşim,belli olmuyormu?

Geç olmuş
Geç olmuş - 3 ay Önce

Heleteyi sormak için burdan degilde keşke ziyaret için geldiginde bizzat kendisine sorsaydiniz

Gültekin
Gültekin - 3 ay Önce

Donduyma güzelmiş.

Aykan
Aykan - 3 ay Önce

Bu kadından bir Maraş li olarak nefret ediyorum gelmesin Maraş a bir daha

istanbul
istanbul - 3 ay Önce

Soramadığınız soruyu haber yapmak, amacınızın gazetecilik yapmak değil, sadece muhalafet yapmak olduğu sonucuna ulaştırır.

EDİTÖR: Soruyu defalarca sorduk. Fatma Şahin'in yanında olmadığımız için soruyu yüzüne karşı sorma şansımız yok. Medya soruyu haber yaparak sorar ayrıca. Teşekkürler...

talimat
talimat - 3 ay Önce

zaten maraşı o idare ediyor, hayrettin başkanda onun sekreteriydi. çömezlerini teftişe ve yeni talimatlar vermeye gelmştir.

Gültekin
Gültekin - 3 ay Önce

Soracak ADAM mı var sanki?

mehmet
mehmet - 3 ay Önce

bizim milletimiz yüzüne değil de arkasından konuşma konusunda kabadayı dır yüzüne bir şey diyemez tırt yani

drsn
drsn - 3 ay Önce

cumhurbaşkanının yanından ayırmadığı güvenç soraydı ya o soruyu haber 46

KÜRŞAT 46
KÜRŞAT 46 - 3 ay Önce

Bunların desturu aldanma kanma-aldatma kandırma

Hasam
Hasam - 3 ay Önce

Olay cikartma gibi haber yapmayim her yer bizim icin birdir

Mahmut
Mahmut - 3 ay Önce

Hepsi hikaye bunların


SIRADAKİ HABER