Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen Görevinden ihraç edildi!

Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanı Ünal Çimen Görevden Alınmıştır.

SİYASET 27.07.2019, 13:53 27.07.2019, 14:03
Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen Görevinden ihraç edildi!
banner257

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanı Görevden Alınmıştır. Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi, güçlü Türkiye yolunda, yerel ve global ölçekteki saha yaygınlığı, sektörel yetkinliği, üye sayısı ve profil zenginliği, geniş nüfuz alanı ile, her zaman, her koşulda milletinin ve devletinin hizmetinde olan MÜSİAD, Kültürel Gelişim ve Kişisel Gelişim amaçlarına bağlılık esasları çerçevesinde karar alma zorunluluğu hasıl olmuştur. Görevi "Yüksek ahlâk ve yüksek teknoloji" anlayışıyla, MÜSİAD tecrübesinden edindiği birikimi genç girişimci ve yöneticilere aktarmak, toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, gençliğin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltip, geleneğe bağlı genç ve şuurlu bakışı ortaya çıkarmak olan Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal ÇİMEN’ in 2016 yılından bu yana yürüttüğü ve son zamanlarda ilkelerimiz, amaç ve görevimiz olan değerlerden uzaklaştığı ve Genel Merkez aidiyetini Kaybettiğinden dolayı Genel Merkez Yerel Üst Kurul Başkanımız ve Gençlik Kurulu Genel Başkanımız tarafından görevinden alınmıştır. Aynı minvalde davranışlar sergileyen bir grup genç arkadaşımızı da Genç MÜSİAD üyeliğinde İhraç ederek süreci tamamlamış bulunuyoruz. Biz MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi Olarak amacından, ilkelerinden ve ahlaki değerlerinden sapmayan Genç iş insanı kardeşlerimiz İle Kahraman Şehrimizin Kalkınması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğimizi bildirir Kamuoyunun takdirlerine sunarız.

Sami KERVANCIOĞLU MÜSİAD KAHRAMANMARAŞ BAŞKANI 

Yorumlar (9)
Kenan 1 yıl önce
Haketmiyordu :)
K.Marasli 1 yıl önce
Zenginler gene bir birine girmis yani bizede yorum yapmak duser
K.A 1 yıl önce
Çok doğru bir karar Müsiad Genel Merkezini tebrik ediyorum. Bu tür kalitesiz insanların bu göreve laik olmadığını düşünüyorum.
Genç müsiadlı 1 yıl önce
Bence bu çocuğun haber değeri bile yok boş yere haber yapmışsınız. Ben tanıyorum bunu ortalama zengin bi ailenin çocuğu olmakla birlikte başka hiç bir vasfı yok. En büyük faaliyeti yazın çocuklara dondurma dağıtmaktı :))
yusuf 1 yıl önce
tamamda pavyona gitmek suçmu
zeki 1 yıl önce
bu dernek ne işe yarıyo ya hep rant
mag 1 yıl önce
Ben de merak ettim şimdi. Hakikaten bu dernek, arkadaşlar ne iş yapar? (Bilmediğim için soruyorum.)
ÇEKO ÇEKO 1 yıl önce
CİDDDİMİ DİYON BİRE :))
Ekonomi 1 yıl önce
Ekonomik hareketlilik için ekonominin temel taşları olan ; Esnafın, çiftçinin, hayvancının , köylünün, kısaca üreticinin temel sorunları çözülmelidir . Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır .Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner112
11°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 05:56
Güneş 07:21
Öğle 12:26
İkindi 15:00
Akşam 17:21
Yatsı 18:42