Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinde Fatih Aygün rüzgarı!

Kahramanmaraş'ın önde gelen genç girişimcilerinden olan Fatih Aygün Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı oldu.

Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinde Fatih Aygün rüzgarı!

Geçtiğimiz günlerde Müsiad'ın ilkelerinden, amaç ve değerlerinden uzaklaştığı ve Genel Merkez aidiyetini kaybettiğinden dolayı Genel Merkez Yerel Üst Kurul Başkanı ve Gençlik Kurulu Genel Başkanı tarafından ihraç edilen Ünal Çimen'ın yerine başarılı genç girişimci Fatih Aygün getirildi. 

GENÇ MÜSİAD'DA FATİH AYGÜN RÜZGARI! 

Genç Girişimci Fatih Aygün'ün başkanlığa getirilmesinin ardından, Kahramanmaraş'ın önde gelen tüm genç girişimcileri Genç Müsiad'a akın etti. Çimen ve ekibinin başarısız yönetiminin ardından, Fatih Aygün ve ekibi umut ışığı olarak görüldü. Çimen'in Müsiad'a küstürdüğü birçok kişi ise yeniden Genç Müsiad'a katılım sağladı. 

İŞTE MÜSİAD'DAN GELEN O AÇIKLAMA: MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanlığı'na Fatih Aygün getirildi. MÜSİAD tecrübesinden edindiği birikimi genç girişimci ve yöneticilere aktarmak toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek gençliğin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltip geleneğe bağlı genç ve şuurlu bakışı ortaya çıkarmak amacında olan Genç Müsiad, Kahramanmaraş Şubesinde geleceğe emin adımlarla yürümek ve Kahraman Kentimizin genç iş adamlarını " Yüksek ahlak ve yüksek teknoloji" anlayışıyla erdemli iş insanı yetiştirmek ve bir araya getirebilmek için yapılan istiaşre ve değerlendirmeler sonucunda Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanlığına Genç Müsiad Genel Başkanı Furkan Akbal tarafından İş adamı Fatih Aygün getirilmiştir. 

BAŞKAN KERVANCIOĞLU'NUN AÇIKLAMASI

Her fırsatta dile getirdiğimiz üzere Kahraman Şehrimizin Kalkınması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğine inandığımız Genç Müsiad'ımıza Kahramanmaraş Şube Başkanlığı görevinde kardeşimiz Fatih Aygün'e başarılar diler Şehrimize ve Gençliğimize hayırlı hizmetler yapmasını temenni ederiz. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 6 ay Önce

hah hah haaaaa.

SIRADAKİ HABER