Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinde neler oluyor ?

Hükümet tarafından da desteklenen, kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayiciler ve İş Adamı Derneği Kahramanmaraş Şubesinde, Genç Müsiad'ta bazı üyelerin üye aidatlarının alındığı ve 5 aydır üye kaydının yapılmadığı öne sürüldü.

SİYASET 24.05.2019, 12:04 11.06.2019, 15:54
Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinde neler oluyor ?
banner257

Alınan bilgilere göre, 20 üyenin toplu bir şekilde istifa ettiği Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinde sular durulmuyor. Bu seferde bazı üyelerin üye aidatlarının alındığı fakat, şubeye kaydı yapılmadığı öne sürüldü. Genç Müsiad Genel Merkezinden alınan bilgilere göre ise, Kahramanmaraş Şubesinden kayıt olduğu öne sürülen üyelerin Genel Merkeze evraklarının aylardır ulaşmadığı gibi üye kayıtlarının da yapılmadığı ortaya çıktı.

BAŞKAN TARAFINDAN KAYIT EDİLMİŞTİ

Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen ve Yönetim Kurulu tarafından derneğe üye kaydı yapılan üyelerin aidatlarının alındığı fakat, üye kaydının yapılmadığı iddia edildi.

Kısa bir süre önce ise Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinden 20 üyenin toplu bir şekilde istifa etmesi gündemdeki sıcaklığını korurken, üye aidatlarının alınıp üye kayıtlarının yapılmaması ise gündeme bomba gibi düştü. Bazı üyelerin Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen’e mesaj attığı, Çimen’in ise bu mesajları karşılıksız bıraktığı öğrenildi. Üyelerine her hangi bir açıklama yapma gereği duymayan, Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesinin Kamuoyuna bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

SAMİ KERVANCIOĞLU VE MÜSİAD BAŞARISI

Yakın bir tarihte Kahramanmaraş Müsiad Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu’nun olmasıyla gücüne güç katan ve Ankara’da Kahramanmaraş’ı hatrı sayılan bir yere getiren MÜSİAD Şubesinin bir kolu olan, Genç Müsiad’ın birbiri arkasına yaptığı skandallar ise MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesine zarar veriyor.

MÜSİAD Genel Merkezi ve Kahramanmaraş Şubesinin iddiaları araştırıp, Genç Müsiad Kahramanmaraş Şubesine bir yaptırım uygulayıp, uygulamayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorumlar (7)
H.Y 2 yıl önce
Görevden alsınlar ne demek para alıp kayıt yapmamak genç girişimci kardeşim bunlar
harun bey 2 yıl önce
Ne koltuk sevdası biriymiş.
Burada da yolsuzluk başlamış demekki.
Aydın. Koşak 2 yıl önce
Sayın genel başkan Abdurrahman Kaan beyi yakinen tanırım en kısa zamanda bu duruma el atacaktır mutlaka istifa eden üyeler kendi içinde bir anlaşmazlık yaşamış tır aksini kimse iddia edemez zaten bunu aksi bir durum varsa sayin başkan duruma mutlaka el atacaktır
işsizlik ne olacak ? 2 yıl önce
Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2019 yılı Şubat döneminde geçen yılın aynı dönemine göre 1 milyon 376 bin kişi artarak 4 milyon 730 bin kişi oldu. İşsizlik oranı 4,1 puanlık artış ile yüzde 14,7 seviyesinde gerçekleşti.
Aynı dönemde; tarım dışı işsizlik oranı 4,4 puanlık artış ile yüzde 16,9 olarak tahmin edildi. Genç nüfusta (15-24 yaş) işsizlik oranı 7,1 puanlık artış ile yüzde 26,1 olurken,15-64 yaş grubunda bu oran 4,1 puanlık artış ile yüzde 15,0 olarak gerçekleşti.
İşsizliğe çözüm için neler yapılabilir ? Haber yapılması dileğiyle
ahmet akgün 2 yıl önce
acaba fetöcüler memleketin e düzgün iş adamları derneğine sızma girişimindemi bulunuyor.
müsaia kahramanmaraş yönetimini yakın tanıyorum. onlar acil gerkeni yaparlar
SSG 2 yıl önce
HELAL OLSUN KARDEŞİMİZE BU YAŞTA BUNU YAPIYORSA :)
serkan 2 yıl önce
elin müsiadı gider ramazanda veresiye defteri alır bizim müsiad böyle alengirli işlerle ugraşır .
banner112
10°
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 29 Kasım 2020
İmsak 05:54
Güneş 07:19
Öğle 12:26
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:42