Genç Müsiad’tan ihraç edilen Ünal Çimen’den skandal hareket!

Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanlığını yürüten ve geçtiğimiz günlerde Kuruma zarar verdiği belirtilip başkanlık görevinden alınan ve ihraç edilen Ünal Çimen’in skandalları bitmek bilmiyor.

SİYASET 29.07.2019, 10:35 29.07.2019, 11:46
Genç Müsiad’tan ihraç edilen Ünal Çimen’den skandal hareket!
banner257

Önceki gün MÜSİAD Genel Merkezi tarafından görevinden el çektiren Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ünal Çimen’in, yönetim kurulu adına basın kuruluşlarına attığı maili kendisinin yazıp gönderdiği ortaya çıktı. 

Yaklaşık 6 ay önce çatlak vermeye başlayan Genç MÜİSAD Kahramanmaraş şubesinde sular hala durulmuyor. Kurumun ismini kullanarak bir çok gezi, bir çok organizasyon yapan Çimen’in, el çektirildiği günden bu yana yaptığı skandal olaylar dizesine bir yenisi daha eklendi. MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu’nun Ünal Çimen’in görevinden el çektirdiği ile alakalalı basın kuruluşlarına gönderdiği mail sonrası şok bir gerçek ortaya çıktı. Çimen’in Genç MÜİSİAD’a ait mail, sosyal medya hesaplarını kendi yönettiği, yönetim kurulu adına atılan maili’de kendinin attığı ortaya çıktı. Bu şok gerçeği ise istifa ettiği öne sürülen ve ismini vermek istemeyen bir yönetim kurulu üyesi Haber 46’ya anlattı.
Yapılan açıklamada: “2019 yılından bu yana yönetim kurulu üyesiyim. Geçtiğimiz günlerde Ünal Çimen bizden istifa etmemizi istedi. 3-4 kişilik bir grup istifasını verdi, ancak biz istifamızı vermedik. MÜSİAD’I seviyoruz ve böyle bir karalama lekesi olan kişilerle de kesinlikle bir bağlantımız olamaz. Gönderdikleri maile bizimde fotoğraflarımızı ekleyerek, açıklamanın sonuna Genç MÜSİAD 2019 Yönetim Kurulu yazılmış. Bununla ilgili şikayetçi olacağız. Yönetim ekibi 10 kişilik bir gruptan oluşur ve Ünal Çimen’in yanında sadece yönetim kadrosundan 4 kişi yer alıyor. Geriye kalan 6 kişi MÜSİAD’dan istifa vermediği gibi ihraçta edilmedi. Bize göre bunca yıl çatısında barındığı MÜSİAD’a ihanet etmiştir. Bundan sonra yapacağı her açıklamada karşısında bizi bulacaktır”

Yorumlar (5)
46 1 yıl önce
"genç"ler neyi paylaşamıyorsunuz???"rant ve güç"herkesin elinde tutmak istediği galiba...sakıp ağa,vehbi koç bile 2 mtr bez ile gittiler...
mag 1 yıl önce
Bu arkadaşlar ne iş yapar? (Bilmediğimden ve merakımdan soruyorum.)
Fatih 1 yıl önce
Ettigi iş,yaptığı işi gösteriyor, kaldırım mühendisi,... Hepsi aynı bunların STK larin çoğu böyle gereksiz ler ile dolu, zamanında STK lar kime hizmet ettiğini de hatırlamak lazım,genel olarak yazdım,müsiad i fazla bilmem
sedat 1 yıl önce
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bütün, bölgesinde, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 9 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İşadamları Derneği”dir.

yani iş adamlarının kurduğu dernek bize mi faydası olacaktı:)
mehmet 1 yıl önce
tüm STK lar acilen kapatılmalı. özellikle işçi, memur, spor ve engelli stk ları. tamamen rant, çıkar ve koltuk kavgasından başka hiç bir işe yaramıyorlar.
banner112
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 05:58
Güneş 07:24
Öğle 12:27
İkindi 14:59
Akşam 17:21
Yatsı 18:42