Güvenç: Vatandaşımız istikrar sürsün Türkiye büyüsün diyor

Seçim bölgesinde çalışmalarını sürdüren TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, vatandaşın istikrarın sürmesi ve ülkenin büyümesi için tek çözümün Ak Parti olduğunu bildiğini kaydetti.

Güvenç: Vatandaşımız istikrar sürsün Türkiye büyüsün diyor

Pazarcık içesinde bulunan Çidemtepe, Sultanlar, Salmanlar ve Gözlügöl mahallelerini ziyaret eden TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, bu bölgelerde de vatandaşın Recep Tayip Erdoğan ve Ak Parti’ye büyük bir teveccühün olduğunu söyledi. Vatandaşın Ak Parti’nin getireceği istikrara güvendiğini kaydeden Güvenç, 24 Haziran seçimleri sonrasında yapılacak projeleri vatandaşlara anlattı.

Güvenç, ziyaretleri sonrasında yaptığı değerlendirmesini şu şekilde sürdürdü: “Bugün Pazarcık ilçemizin Çidemtepe, Sultanlar, Salmanlar ve Gözlügöl mahallelerini gezdik. Her yerde olduğu gibi bu mahallelerimizde de vatandaşımız Cumhurbaşkanımıza ve Partimize olan desteğini ifade ediyor. Bu çok sevindirici bir durum. Eksik hizmetleri söylüyorlar ve bu noktada istişarelerde bulunuyoruz. Gördüğümüz teveccüh için teşekkür ediyoruz. Hizmetlerin tartışılmasını ve konuşulmasını önemsiyoruz. Elbette bunlar konuşulacak. Bizlerde ilgili bürokratları arayarak bu sorunların çözümü noktasında çalışma yapıyoruz. Çiğdemtepe mahallemiz öteden bu yana bizleri destekleyen çok özel bir bölgemizdir. Mahallemizin ihtiyaçlarını bir bir giderdik. Yeni açılan yerleşim yerlerindeki alt yapı çalışmaları da devam etmektedir. Ben bizi ağırlayan tüm mahallelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah seçim sonrası Recep Tayip Erdoğan ve hükümeti güçlü bir şekilde yeniden iktidara gelirse eksik kalan tüm hizmetlerimizi inşallah tamamlarız. Ancak Ankara düşerse ve istikrar olmazsa hizmet üretemeyiz. Geçmiş dönemde ne olduğunu ve ne yaşandığını benim milletim çok daha iyi biliyor. Halkın gündemiyle ilgilenen tek lider Recep Tayip Erdoğan’dır. Bugün muhalefetin tek gündemi bu istikrarı ortadan kaldırmaktır. Bu vesileyle tüm hemşerilerimin bayramlarını kutluyorum ve teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
:))))))
:)))))) - 10 ay Önce

ZAM İSTİKRARI SÜRER BENZİN 10 TL MAZOT 9 TL LPG 7 TL PİRNÇ 50 TL ETE FİAYT BİÇEMEDİM VS VS OLUR.

mustafa
mustafa - 10 ay Önce

söylediklerinz dündü niye milletvekillerinin evini su basmıyor fakırlerin evini basıyor. fakırin günahı ney

Ahmet Altun
Ahmet Altun - 10 ay Önce

Hangi istikrar dolar istikrarı mazot istikrarı mı Suriyeli ler istikrarı mı oy moy yok size

M Ali K
M Ali K - 10 ay Önce

sizsiz istkrar daha iyi olur

KÜRŞAT 46
KÜRŞAT 46 - 10 ay Önce

16 Yılda her yıl eksilen istikrar sürerse vay halimize.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224