Hayrettin Güngör; ''Seçim çalışmalarına canla, başla devam ediyoruz!'

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Hayrettin Güngör; ''Seçim çalışmalarına canla, başla devam ediyoruz!'

Özel bir tesiste düzenlenen toplantıda konuşan Debgici, Cumhur İttifakı olarak tam kadroyla sahada seçim çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör'ün projelerini kamuoyuyla paylaştıklarını ifade eden Debgici, şöyle konuştu:

"Kahramanmaraş'ta AK Parti kurulduğu günden bu yana siyaset yapan kişiler olarak zaten her an vatandaşla iç içeyiz. Başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal olmak üzere, diğer 5 milletvekilimiz ve MHP Milletvekili Sayın Sefer Aycan, Cumhur İttifakı çalışmaları kapsamında sahadalar, hep beraber koşturuyorlar. 'Durmak yok' diyoruz. 'Amaç gönül belediyeciliği' diyoruz. Cumhurbaşkanımızın İstanbul'da başlatmış olduğu gönül belediyeciliği için koşturuyoruz. Hem AK Parti teşkilatı, hem Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları bu bağlamda çalışıyor."

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör de seçim çalışmalarını canla başla sürdürdüklerini belirtti.

- "Eylem planları hazırlayacağız"

Seçim çalışmaları kapsamında il ve ilçelerdeki sivil toplum kuruluşlarıyla görüştüklerini dile getiren Güngör, şunları kaydetti:

"Artık seçime sayılı günler kaldı. Bugüne kadar da şehrimizin hemen hemen tamamına yakınını gezdik. Hakikaten geldiğimiz günden bugüne kadar gittiğimiz yerlerde çok sıcak karşılandık. Biz şehrin ihtiyaçlarına dönük bir proje tanıtımı yapmıştık. Gördüğümüz ihtiyaçları projelendirdik. Ama ihtiyaçlar bunlardan ibaret değil. Seçim öncesinde yaptığımız çalışmalar var, ekiplerimiz dolaştı ama seçim sonrasında da bu sorumluluğu üstlenirsek daha sağlıklı bir şekilde bunları revize edeceğiz, daha somut, yıllık, iki yıllık, yani kısa, orta ve uzun vadeli eylem planlarını hazırlayacağız."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ede46
Ede46 - 9 ay Önce

Hayrettin bey zati alınızı yada kişiliğinizi bilmiyorum lakin 2015 yılında büyük şehir belediyesinde dönemlere bizzat şahit olmuş biri olarak ..Akp benim gözümde bitmiştir

hakan
hakan - 9 ay Önce

maraş icin canla calışsanız yavuzselim mahallesi neresi ede

Fatih
Fatih - 9 ay Önce

Hayrettin bey çalışmana gerek yok odunu koysa kazanıyorlar zaten hizmete ne gerek bu memlekete (:

BİTMEYEN VAADLER
BİTMEYEN VAADLER - 9 ay Önce

NE DİYELİM Kİ KAYSERİ YOLU.. ŞEHİR İÇİ YOLLAR BERBAT SİZDE GİDİYORSUNUZ O YOLLARA AMA NE DİYELİM Kİ... VAADLER BİTMİYOR AMA ELDE AVUÇTA BİŞEY YOK ... BELEDİYEDE AKPARTİYE OY YOK BİLİN..

maraş
maraş @BİTMEYEN VAADLER - 9 ay Önce

SANIRIM GÖRME BOZUKLUĞUN VAR

MERDO
MERDO - 9 ay Önce

VAADLERİNİZ NELER..NERELERE YEŞİL ALAN PARK YAPACAKSINIZ ACABA MERAK EDİYORUM NEREYE KALDIRIM DÖŞEYECEKSİNİZ.. SURİYELİ ARKADAŞLAR NARGİLELERİNİ ALSIN GİTSİN..

CcC
CcC - 9 ay Önce

AKP ADAY OLARAK KİMİ KOYSA OLUYOR ZATEN ŞAHIŞLIK BİR DURUM DEĞİL

ali ak
ali ak - 9 ay Önce

yapılacak işlerden bazıları;
Eski postaneden gelen yol yeraltı çarşısı içinden geçen alt geçidin çıkışı yani yeraltı çarşısı karşısında tekke tarafında ki eski binaların istimlak edilip yolun genişletilmesi ile alt geçidin çıkış kısmındaki keskin dönüşün düzeltilmesi.. eski valilik önünden ulu camiye doğru tek gidiş yapıldığı için normalde şekerdere istikametinden gelip belediye yada müftülük istikametine giden araçların hepsi sadece belediye istikametine yönlendirilmiş olup yoğunluk iki katına çıkartılmıştır. biran önce düzeltilmelidir.. Eski emniyet-bahçelievlere çıkan yol tek yön olduysa aynı yolun paraleli adliye merkez otobüs durağı arasıda tek yön olmalıdır. bu hatada dzüeltilmelidir..

ali ak
ali ak - 9 ay Önce

Tekkede ve eski sanayide yapılacak olan kentsel dönüşüm biran önce başlamalıdır. Doğu kent yolu genişletilmelidir yol kenarına yapılan binalar ve düğün salonlarına vs ruhsat verilirken dikkat edilmelidir.. O yol zaten yol kenarındaki düğün salonlarının araç park yeri yoktur bu yüzden zaten dar olan yola onlarca araç park edilmektedir bundan dolayı trafik sıkışmakta ve tehlike arz etmektedir. şehir o yönede gelişmektedir ve Doğu kent yolu o yönde trafiği bu haliyle kaldıramaz..

AKP
AKP - 9 ay Önce

SAOL..

TC'li
TC'li - 9 ay Önce

açıklamalar baya özelmiş :D

ali ak
ali ak - 9 ay Önce

Madalyalı kavşak yapılmıştır zemini sürekli çökmekte bozulmaktadır . bundan sonraki yapılacak olan kavşak alt üst geçitler daha kaliteli ve standart yapılmalıdır. madalyalı kavşak-otogar istikametindeki tren yolu üstünde buluna eski dar köprü biran önce yenilenmelidir. çünkü otogar istikametinden 3 şerit gelen trafik dar köprüde sıkışmaktadır ve tehlike arz etmektedir.. yeni yapılacak olan hal kavşağı da yarım yamalak yapılmamalıdır. dünyanın en saçma kavşağı Maraşta yapılmıştır oda Sanayi kavşağıdır milletin parası çar çur edilmemelidir.

ali ak
ali ak - 9 ay Önce

Kıbrıs meydanından belediye istikametine giderken sonradan açılan ilk geçiş (tabakhane caddesinden karşı yöne geçmek için açılan geçit kapatılmalıdır. Ortada kavşak yoktur ve kimi zaman araçlar ortada kalmaktadır trafiği tehlikeye atmaktadır.

ali ak
ali ak - 9 ay Önce

Kuzey-Güney istikametinde açılan sümbüllü yolu direk kayseri yoluna bağlanmalıdır. Bu şekliyle ilerde trafik yoğunluğu yaratacaktır.


SIRADAKİ HABER

banner122