Hayrettin Güngör'ün Kahramanmaraş Sevdası

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Hayrettin Güngör 30 yıl sonra aynı sınıfta ders dinledi.

Hayrettin Güngör'ün Kahramanmaraş Sevdası

Seçim çalışmalarına son hızla devam eden Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, güne baba ocağında başladı. Aile büyüklerini gördükten sonra, çocukluk arkadaşlarıyla da kucaklaşan Hayrettin Güngör 30 yıl önce okuduğu Göksun Şehitler Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Öğrencilerin sevgi seli ile karşılaşan Hayrettin Güngör 30 yıl önce okuduğu, sırada, sınıfta ders dinledi. Öğrenciler ile çok sıcak sohbet gerçekleştiren Hayrettin Güngör öğrencilere her türlü sıkıntıda kendisini aramalarını istedi. 

Sosyal medyadan açıklama yapan Hayrettin Güngör: Güne baba ocağı Göksun’da okuduğum lise olan Göksun Şehitler Anadolu Lisesini ziyaretle başladık. Yıllar sonra tekrar aynı sıralarda gençlerle birlikte bulunmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadım. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bizi misafir ettikleri için teşekkür ederiz 'dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
göksunlu
göksunlu - 10 ay Önce

Bir Göksun’lu olarak Göksunun bir çok konuda eksik ve geride kaldığını düşünüyorum. Bu konuların gündeme gelmesini en azından yorumları okuyan editörün haber yapmak için veya Göksunlu hemşerilerimizin yapılması bir kenara not etmesini umuyorum. Saygılarımla
1. Şehirler arası yol üzerinde olduğu halde bundan yeterince faydalanmamak . Dinlenme tesisi eksikliği var. Göksun neden bir Pozantı olmasın ?
2. Göksun Eti; Kekik ile yayılmış büyükbaş ve küçükbaş hayvanların etlerinin yeterince tanıtımı yok. Et tesisi az . Çok kaliteli et olmasına rağmen güzel lokanta , restaurant ve de tanıtım eksiliği.
3. Afşin ve Elbistan’a hatta Narlıya Doğalgaz gelmesine rağmen ,2018 yılında geleceği söylenmesine rağmen hala gelmedi. Göksun Doğalgazı sonuna kadar hak ediyor.
4. Göksunun ürünlerinin yeterli tanıtımı yok. Peyniri, elması , cevizi, çirişi , çileği, alabalığı, v.s
Bu ürünlerin ulusal marka olması için adımların atılmaması.
5. İş imkanları için çeşitli yatırımların eksiliği. Tekstil atölyeleri kurulsa , tarım ve hayvancılık üzerine işletmeler kurulsa insanlara yeni iş imkanları çıkar.
6. Bir türlü bitirelemeyen Andırın Göksun yolunun tamamlanması. Yol tamamlandığında bölgede büyük bir ekonomik hareketl

Hacı
Hacı - 10 ay Önce

30 yıldır nerdeymiş, bu reklam kokan hareketleriniz size daha fazla kaybettiriyor

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 10 ay Önce

Ölümüne vatan ölümüne yurt ölümüne devlet ölümüne reisçiyz bunun başka yolu da yoktur kıyamete kadar burdayız rabbimin izniyle burdan TÜRKİYE 1.devlet başkanıma vede hayrettin güngör başkanıma selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE

Mert
Mert - 10 ay Önce

Topraktan bulunan gömü gibi adaylık fırsatı geçmeseydi hiç tenezzül edermiydin yada kazanamazsan bir daha dönmemek üzere nasıl küsüp gidersin

eyt
eyt - 10 ay Önce

eyt

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 10 ay Önce

Okulların, camilerin ve kışlanın siyaset yeri olarak kullanılması çok yanlış

SIRADAKİ HABER