İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Muhtarlarla bir araya geldi

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Merkez Onikişubat İlçesindeki muhtarlarla bir araya gelerek hem ülkenin sorunlarını tartıştı, hem de geleceği yönelik projelerle ilgili bilgi verdi.

İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Muhtarlarla bir araya geldi

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Merkez Onikişubat İlçesindeki muhtarlarla bir araya gelerek hem ülkenin sorunlarını tartıştı, hem de geleceği yönelik projelerle ilgili bilgi verdi.

İYİ Parti’nin geçen hafta yapılan kongresinin ardından yeniden başkan seçilen Dr. Faruk Atlı, çalışmalarına hızlı başladı. Önceki gün Onikişubat İlçesi Üngüt Yolu Üzerindeki Kahramanmaraş Barosu’nun alt katında bulunan Gümüşhan Restoran’da bazı muhtarlarla bir araya gelen Atlı, parti çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

İlçeye bağlı Maarif Mahallesi Muhtarı Cahit Bulut’un davetlisi olarak Haydarbey Mahallesi Muhtarı Ökkeş Özen, Binevler Mahallesi Muhtarı Lütfi Karaçalı ve Yamaçtepe Mahallesi Muhtarı Selçuk Gözükara ile buluşan İYİ Parti Teşkilatı, akşam yemeğinin ardından da muhtarlarla ülkenin gündemine dair fikir alışverişinde bulundu.

Partinin, Türkiye için bir umut olduğunu dile getiren İl Başkanı Atlı, “İYİ Parti, ülkeyi İYİ yönetecek. Ülkede bugün adeta bir korku hakimiyeti yaşanıyor. Her türlü engellemelerle karşılanarak teşkilatımızı büyütmeye çalışıyoruz. Böyle bir günde bizimle beraber olan Onikişubat Muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Muhtarla buluşmaya İl Başkanı Faruk Atlı’nın yanısıra İl Divan Kurulu’nda yer alan başkan yardımcıları Tuna Meşe, Davut Sarı, Süleyman İpbüken, İbrahim Bozel, Batuhan Kayan, Yusuf Bilen, Muharrem Arıkan ve Gülayşe Yetmez de katıldılar.

Öte yandan yemekten önce de Kahramanmaraş Barosu Başkanı Avukat Vahit Bağcı’yı da ziyaret eden İYİ Parti İl Teşkilatı, burada da ülkenin gündemine dair görüş alışverişinde bulundu. Atlı, bu tür ziyaretlerin sıklıkla devam edeceğini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kahramanmaraş
kahramanmaraş - 1 yıl Önce

gerçek ülkücülerin gerçek milliyetçilerin tek adresi var oda İYİ parti. koltuk uğruna partiyi kapatıp akp ye geçmediler.

ede46
ede46 - 1 yıl Önce

konya mitingi 200 kişi demiş arkadaş açta internetten bak kaç var.sende liderine baka baka ona benzedi sizlerin kalabağını akp liler dolduruyor.ha ha ha

Ülkücü46
Ülkücü46 - 1 yıl Önce

İyi Parti'nin Konya mitingine 200 kişi gelmiş.
Bir de anketlerde kendilerini %20 gösteriyorlar hahahah

mustafa
mustafa @Ülkücü46 - 1 yıl Önce

sayın ülkücü arkadaş mhp anketlerde yüzde kaç acaba baktın mı hiç mhp yi anketlere bile almıyorlar artık bir koltuk uğruna yedi bitirdi kos koca partiyi hükümetin kolunun kanadının altına girdi benim anlamadığım bunlarda hiç mi utanma olmaz arkadaş ikisinin de birbirine demediği laf kalmadı şimdi neredeyse aynı şiiri okuyacaklar...

mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

gene bir yeme içme organizasyonu bilgilendirme hikaye ziyafet şahane yeyin bakalım

Sultanoglu
Sultanoglu - 1 yıl Önce

Açık konuşmak gerekirse yönetimde ki partiyi desteklemek dururken neden muhalefet oluyor bu arkadaşlar birlik olup yeni yepyeni bir Türkiye için ele ele vermek yerine karşıya geçiyorlar hiç mi bilmiyorlar görmüyorlar yönetim tek elde işte aklınızı başınıza alın aklınızı

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224