İYİ Partili Bülent Meşe'den Alkışlanacak hareket!

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Bülent Meşe, Anneler Günü’nde çalmadık kapı bırakmadı.

İYİ Partili Bülent Meşe'den Alkışlanacak hareket!

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Bülent Meşe; “16 yıldır, yapamadıklarını yeni dönem için vaat edenlere bu millet neden bir şans daha versin? Bizim ülke olarak kaybedecek vaktimiz yok. İstikrar var diyorlar, oysaki ülke ekonomisinin tüm ana damarları tıkandı, kalp krizi geçirmek üzere.”

EKONOMİDE ANA DAMARLAR TIKANDI KALP KRİZİNİN EŞİĞİNDE

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Bülent Meşe, İYİ Parti’nin ülke yönetimine geldiğinde üreten bir Türkiye politikasıyla, yoksulluğun, işsizliğin son bulacağını, gelir dağılımında adaletin sağlanacağını söyledi.

Üreten bir Türkiye, adalet ve liyakatten ayrılmadan hizmet etme vaadiyle ülke yönetimine talip olduklarını belirten Meşe; “İYİ Parti daha kurulum aşamasındayken iktidarın uykuları kaçtı. Engellemeye çalıştılar. Tüm engellemelere rağmen partimiz ülke sorunlarına çözüm önerileriyle birlikte doğdu.

Kendileri de artık ülkeyi yönetemediklerini, insanların ülkeyi emanet edecekleri siyasi bir güç aradıklarının farkındalardı. Milletimizin isteği doğrultusunda ve tamamını kucaklayan partimiz kendilerini çok rahatsız etti. Bu yüzden sürekli Genel Başkanımızı hedef alıyorlar. İYİ Parti’nin her geçen gün, anketlerde de görüldüğü üzere güçlenmesi işlerine gelmiyor. Ancak artık çabaları boşa, milletimiz kararını verdi, ülkeyi İYİ Parti kadrolarına emanet edecekler” dedi.

16 YILDIR YAPAMADIKLARINI ŞİMDİ Mİ YAPACAKLAR?

Ülke ekonomisinin bütün ana damarlarını tıkandığı söyleyen Meşe: “Bu gün seçim manifestolarına baktığımızda, 16 yıldır aynı vaatle milletimizin karşısına çıkıyorlar. ‘Ülkenin beka sorunu var, ancak ekonomik istikrar var’ diye halktan oy istiyorlar. Ülkenin beka sorunu varsa ekonomik istikrarın olması mümkün mü? Güven ortamı olmayan bir ortamda, üretim yapılması mümkün mü? Yabancı yatırımcı gelmez, yerli sanayici üretemez, üretse de ürününü satacak Pazar bulamaz. Zaten hızla yükselen dövizin karşısında paramız pula dönüyor. Bu gün ülke ekonomisinin maalesef tüm ana damarları tıkanmış durumda, kalp krizinin eşiğinde.

5 MİLYON VATANDAŞIMIZ BANKA BORÇLARINDAN KURTULACAK

Bakın Cumhurbaşkanı Adayımız Genel Başkanımız Meral Akşener, kredi borcu olanlara ilk müjdeyi verdi. Seçilir seçilmez Türkiye Dayanışma Fonu’nu kuracak, bankalarca veya tüketici finansman şirketlerince yasal takibe ya da yakın takibe alınmış olan ve de borçları tahsilat şirketlerine satılmış olan 5 milyon vatandaşımızın tüketici kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarından doğan borçlarını satın alacak. Bu durumda olan borçlulardan, işsiz, emekli ya da asgari ücretle çalışanların borçlarının tamamını da silecek.

Teknoloji üreteceğiz. Bu gün güçlü ülkelerin hepsi teknoloji satıyor. Bizim altın gibi değerli zeki genç nüfusumuz çalışacak, teknoloji üretecek. Genç beyinleri öldürmeyeceğiz. İşsizlik kaygısı çekmeyecekler. Fakirin Fakir, zenginin daha zengin olduğu bir döneme son verip, gelir dağılımında eşitlik ilkesi ile hareket edeceğiz. Yoksulluk kader olmaktan çıkacak” dedi.

ESKİ YÖNETİMLERİ ÖZLEMEK GERİYE GİTTİĞİMİZİN İSPATIDIR

İnsanların eski yönetimlere özlem duyar olduğunu ifade eden Meşe; “İnsanın eski yönetimlere özlem duyması kadar acı bir şey yoktur. Bu bizim ileriye gitmediğimizin bir göstergesidir. Bu gün maalesef eskiyi özlüyoruz.

Adalete güvenin kalmadığı bir ülkede demokrasiden bahsedemeyiz. Bu gün kimsenin adalete güveni kalmadı. Özgür hareket edemiyorlar, konuşamıyorlar. İnsanımız fikir bile beyan edemez oldu.

İşte bu sorunlar içerisinde boğulan insanımız kendisini İYİ Parti’de buldu. Adalet ve ileri demokrasi vaadine güvendi, iyilerin çatısı altında birleşti” dedi.

24 Haziran seçimlerinin önemini vurgulayan Meşe; “Bizler 24 Haziran’a kadar yılmadan çalışacağız. Bu ülkeye hepimizin borcu var. Geleceğimiz için sahip çıkmak zorundayız. İnanıyorum ki; 24 Haziran’da milletimiz tek adamlık sistemini tarihe gömecek, ileri demokrasi için adalet için İYİ Parti diyecek. Yürekli cesur insan Genel Başkanımız Meral Akşener’i de Cumhurbaşkanı yapacağız. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 00:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Fatih Tahiroğlu
Ahmet Fatih Tahiroğlu - 9 ay Önce

Ben her sabah yüzümü yıkamadan Haber46 okurum. Haberleri editör mü yapıyor yoksa basın danışmanları mı? Hdp nin basın danışmanları da 100 tane haber gönderse onları da yayınlayacak mısınız? Filistinde 55 şehit var tek satır haber yok. Haber46 benim sitem istediğimi yayınlarım diyosanız diyecek bişeyimiz yok. Ama Haber46 her maraşlı gibi benim de sitem ise sizden talebimiz içinizde tabiki bir görüşünüz vardır ams basın danışmanı vs demeden son bir aya kadar sürdürdüğünüz dengeli yayın politikasına geri dönmeniz. Yel gider tozu kalır. Sizi seviyoruz. Seçim dönemi sonunda da haber46cı olarak kalmak istiyoruz. Tek isteğimiz denge. Çok göze battı yoksa yazmazdım. Trol filan ayıp oluyor bu arada. Benim kim olduğum yerim yurdum belli. İsim soy isim açık. Hayırlı geceler.

Ahmet Fatih Tahiroğlu
Ahmet Fatih Tahiroğlu - 9 ay Önce

Haber46 sitesi çok açık şekilde iyi partiyi destekliyorsunuz. Sizi şahsen tanıyor ve habercilik anlayışınızı takdir ediyordum. Ertuğrul bşkanım da takdir ediyordu. Ancak bu yorumumu yayınlamaz ya da cevap yazmazsanız Maraştaki tek düzgün haber sitesinin de artık kalmadığını anlamış olacağız. Saygılarımla.

EDİTÖR: Ak Partinin 111 + MHP'nin 26 + İYİ Parti'nin 22 + diğer partilerin adaylarıyla birlikte 200 civarında aday adayının her birine bir muhabir verme şansımız yok. Bu yüzden sadece basın temsilcisi çalıştıran ve haberlerini servis eden aday adaylarının haberlerini yapabiliyoruz. Bu güne kadar e-posta adresimize gelen aday adaylarına ait haberlerin tamamı istisnasız olarak yayınlanmıştır. MHP aday adaylarından bu güne kadar bir kaç haber talebi dışında haber gelmemiş, gelen o haberler de yayınlanmıştır. MHP aday adaylarını yanlarında basın temsilcisi çalıştırma ve haber servis etmeleri konusunda uyarmak ise haddimiz ve görevimiz değildir. Bu görev İl Başkanı Ertuğrul Beyindir... İyi çalışmalar diliyorum...

Abuzer
Abuzer - 9 ay Önce

Trollerin zoruna gitmiş anlaşılan Dr Bülent meşe Kahramanmaraş iyi partiyle oy rekoruna imza atacak çatlasanızda patlasanızda akepe bitti

mrs
mrs - 9 ay Önce

ahmet fatih kardeşime aynen katılıyorum .. abuzer kardeşimede biz senin gibileri 15 yıldır dinliyoruz boş laflar bunlar

RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 9 ay Önce

EY KAHRAMANMARAŞLI KAHRAMANMARAŞ' IN YERİNİ HARITADAN BULAMAYANLARI SEÇTİĞİN YETER!!!!!! LÜTFEN BU KEZ KENDİNİ MEMLEKETİNE ADAMIŞ BİR EVLDINI SEÇ ,LÜTFEN....

Gülce
Gülce - 9 ay Önce

Bütün ulusal medya tek tip hale gelmiş bari buralarda farklı seslere yer verilsin niye bu kadar tahammülsüz bu şehrin

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224