Kahramanmaraş Milletvekilleri Piazza AVM'de sergiye katıldı

Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 95. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Kurtuluşun Renkleri” temalı el sanatları sergisi Piazza’da açıldı.

Kahramanmaraş Milletvekilleri Piazza AVM'de sergiye katıldı

Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 95. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Kurtuluşun Renkleri” temalı el sanatları sergisi Piazza’da açıldı. 

Kahramanmaraş / Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, “Kurtuluşun Renkleri” temalı el sanatları sergisi açıldı. 

  Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle kent yaşamını renklendiren bölgenin en büyük AVM’si Piazza, bu kez kurtuluş coşkusuna, el sanatları sergisiyle ev sahipliği yaptı. 

 Onikişubat Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezinin; “Kurtuluşun renkleri” temasıyla organize ettiği “Bir Dokun Bin Güzellik Olsun” adlı serginin açılışına ;   Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek , Kahramanmaraş Milletvekillleri Ahmet Özdemir ve Mehmet Cihat Sezal, diğer  protokol üyeleri ile AVM ziyaretçileri katıldı. 

  Kurtuluş savaşı çetelerinin minyatürleri, deri çanta, cüzdan, anahtarlık ve takı gibi üzerinde geleneksel el sanatları motifleri bulunan el emeği göz nuru eserler sergilendi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 10:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET
AHMET - 6 ay Önce

ne büyük bir marifet vekillerimiz koltuklarından kalkmış

serkan
serkan @AHMET - 6 ay Önce

Seçim yaklaştı ya kardeşim ondan...

garib yolcu
garib yolcu - 6 ay Önce

canları cehenneme

SINIR KARTALI
SINIR KARTALI - 6 ay Önce

aboo ne kadar büyük iş yapmışlar millet uzayla uğraşır bizimkiler tabakla

TÜRK
TÜRK - 6 ay Önce

Hanefi Mahçiçek i görünce akparti den soğuyorum . çok sevdiğim partime onikişubatta oy vermeyecem ve bunun sorumlusu mahçiçektir.

noname
noname - 6 ay Önce

onikisubattaki yollari yapin siz once, bozuk yollari yapin ki hep birlikte kutlayalim kurtulus destanimizi...

gerek yok
gerek yok - 6 ay Önce

yazık değil mi bize ey hemşehrilerim: bu parmak kaldırma makinalarına kaldık...

SIRADAKİ HABER